Delek Logistics Partners ، LP در 24 فوریه میزبان کنفرانس چهارم چهارم سال 2020 است

برنت وود ، تن.، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Delek Logistics Partners، LP (NYSE: DKL) (“Delek Logistics”) امروز اعلام کرد که مشارکت قصد دارد با انتشار خلاصه نتایج سه ماهه چهارم سال 2020 بیانیه مطبوعاتی پس از بسته شدن بازار سهام ایالات متحده سه شنبه 23 فوریه 2021. قرار است یک کنفرانس تلفنی برای بحث در مورد نتایج سه ماهه چهارم سال 2020 در آغاز شود 7:30 صبح CT (8:30 صبح ET) بر چهارشنبه ، 24 فوریه 2021.

پخش مستقیم این تماس کنفرانسی با مراجعه به سایت www.DelekLogistics.com و کلیک کردن بر روی قسمت پخش های وب سایت به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود. پخش آنلاین به مدت 90 روز در وب سایت در دسترس خواهد بود.

سرمایه گذاران همچنین ممکن است مایل باشند به کنفرانس درآمد سه ماهه چهارم 2020 Delek US Holdings، Inc. (NYSE: DK) (“Delek US”) گوش دهند چهارشنبه ، 24 فوریه 2021 در 8:30 صبح CT (9:30 صبح ET) و بیانیه مطبوعاتی درآمد دلک را بررسی کنید. روند بازار و اطلاعات افشا شده توسط دلك آمریكا ممكن است مربوط به دلك لجستیك باشد ، زیرا یك شركت تابعه تلفیقی از دلك آمریكا است. سرمایه گذاران می توانند با مراجعه به سایت www.DelekUS.com اطلاعات مربوط به دلك آمریكا و زمان انتشار درآمد آن را به صورت آنلاین بیابند.

درباره Delek Logistics Partners، LP
Delek Logistics Partners ، LP ، دفتر مرکزی در برنتوود ، تنسی، توسط دلک ایالات متحده هلدینگ ، شرکت (NYSE: DK) برای مالکیت ، بهره برداری ، تملک و ساخت نفت خام و محصولات تصفیه شده و دارایی های بازاریابی تشکیل شد.

درباره Delek US Holdings، Inc.
شرکت Delek US Holdings ، یک شرکت انرژی پایین دست و متنوع است که دارای دارایی در تصفیه نفت ، تدارکات ، آسفالت ، سوخت های تجدید پذیر و خرده فروشی فروشگاه های راحتی است. دارایی های تصفیه شامل پالایشگاه هایی است که در آنها کار می کنند تایلر و بیگ اسپرینگ ، تگزاس، ال دورادو ، آرکانزاس و کروتز اسپرینگز ، لوئیزیانا با ظرفیت تولید نفت خام پلاک ترکیبی 302،000 بشکه در روز.

عملیات لجستیک از Delek Logistics تشکیل شده است. دلك آمریكا و شركتهای وابسته به آن همچنین دارای شریک عمومی و تقریباً 80 درصد علاقه شریک محدود به دلك لجستیك هستند. دلک لجستیک یک مشارکت ارشد رشد گرا با تمرکز بر مالکیت و بهره برداری از دارایی های زیرساخت انرژی میان جریان است.

تجارت خرده فروشی فروشگاه رفاه حدوداً 253 فروشگاه رفاه در مرکز و غرب فعالیت می کند تگزاس و نیومکزیکو.

اطلاعات مربوط به Delek Logistics Partners، LP را می توانید در وب سایت آن پیدا کنید (www.deleklogistics.com) ، صفحه وب روابط سرمایه گذاران (ir.deleklogistics.com) ، صفحه وب خبری (www.deleklogistics.com/news) و حساب توییتر آن (DelekLogistics).

منبع Delek Logistics

لینک های مربوطه

www.deleklogistics.com