Giant Recreation World آرزوهای کمپینگ را برای کودکان آرزو و آرزوی فلوریدا اعطا می کند

باغ زمستان ، Fla.، 26 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Giant Recreation World ، یک نمایندگی RV تحت مالکیت و اداره خانواده ، با سه فروشگاه مرکزی فلوریدا فوق العاده با Make-A-Wish Central و فلوریدا شمالی بنیادی برای برآورده ساختن خواسته های چند کودک Make-A-Wish. اولین آرزو برآورده می شود ژانویه 2021 و چندین آرزو دیگر در طول سال به دنبال خواهد داشت.

Make-A-Wish Central و فلوریدا شمالی با نیاز به آرزوهای چند کمپین به Giant Recreation World رسید. دیدن اینکه چقدر کمپینگ مورد علاقه این کودکان Make-A-Wish است احساس تازه کننده ای بود. عشق و آرزوهای آنها برای اردو با مدیر عامل Giant Recreation World همسو است لری مک نامارا، که همچنین از سن جوانی عاشق فضای باز و سبک زندگی RV شد. این احساسات همسو و توأم با اعتقاد به مأموریت Make-A-Wish ، تصمیم به راحتی برای تعهد دادن چندین آرزو را تعیین کرد.

مدیرعامل Giant Recreation World لری مک نامارا با بنیاد Make-A-Wish غریبه نیست. Giant Recreation World در گذشته آرزوهایی برای کودکان Make-A-Wish کرده است. مدیر عامل شرکت گفت: “باعث افتخار است که به مشارکت خود با چنین بنیاد بزرگی مانند Make-A-Wish ادامه دهیم.” لری مک نامارا. مک نامارا افزود: “ما از دیدن تعدادی از کودکان که عشق مشابه من را در فضای باز و سبک زندگی با RV مشترک داشتند بسیار خوشحال شدیم.” گذشته از مشارکت او در تلاشهای تبلیغاتی جامعه مانند Make-A-Wish ، لری مک نامارا همچنین طرفدار فداکار دلایل نزدیک به قلب او بوده است. وی گفت: “مشارکت من درگیر شدن در چنین برنامه معناداری بسیار خوشحال کننده است و من همکاران خود را در رودخانه فارست (River River) تشکر می کنم که برای ایجاد این مشارکت تشکر می کنند.” لری مک نامارا.

درباره Make-A-Wish® Central و فلوریدا شمالی:

Make-A-Wish Central و فلوریدا شمالی آرزوهای تغییر دهنده زندگی برای کودکان مبتلا به بیماری های مهم ایجاد می کند. ما به دنبال این هستیم که آرزوی هر کودک واجد شرایط را زنده کنیم زیرا هر کودکی لیاقت کودکی را دارد. تحقیقات نشان می دهد کودکانی که آرزو می کنند می توانند قدرت جسمی و عاطفی لازم برای مبارزه با بیماری خود را ایجاد کنند. امسال چهلمین سالگرد آرزو است که از تأسیس سازمان در سال 1980 الهام گرفت و زمینه را برای ایجاد مرکز آرزو و آرزو فراهم می کند. فلوریدا شمالی در سال 1994. از زمان تأسیس فصل ما ، بیش از 6،100 آرزو برای کودکان در جامعه محلی اعطا شده است. همراه با اهدا کنندگان سخاوتمندانه ، حامیان ، کارمندان و بیش از 34000 داوطلب ، Make-A-Wish Central و فلوریدا شمالی و 59 فصل دیگر در سراسر ایالات متحده بیش از 330،000 آرزو را در سراسر کشور برآورده کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Make-A-Wish Central و فلوریدا شمالی و چهلمین سالگرد بازدید از wish.org/cnfl.

درباره دنیای بزرگ تفریحی:

Giant Recreation World است فلوریدا مرکزی # 1 فروشنده RV – با افتخار خدمت می کند فلوریدا RV community از سال 1976. Giant Recreation World ترکیبی از خدمات شخصی است که فقط توسط یک نمایندگی خانوادگی و اداره می شود با تجربه و قدرت ماندن در خدمت بیش از 40،000 مشتری خوشحال. رضایت مشتری ما اولویت اول ماست. ما مسافت بیشتری را طی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هنگام خرید – و متعلق به خود – RV خود لذتبخش ترین و بدون استرس را تجربه می کنید.

تماس با رسانه:
کریستینا شریدر
407-656-6444
[email protected]

SOURCE Giant Recreation World