HiPhi X Super SUV علاقه مندان به EV را در نمایشگاه اتومبیل هاینان انرژی جدید خیره می کند

این رویداد چهار روزه از 8-11 ژانویه برخی از بزرگترین خودروسازان جهان را نشان می دهد. HiPhi X که در بین نمایشگاه های BMW ، Volvo و Tesla واقع شده است ، هنگام رقصیدن با اجرای “I Love You China” و یک شماره ویژه کریسمس ، نمایشگر چشمگیری را به نمایش گذاشت. این نوع عملکردها از طریق نرم افزار قابل برنامه ریزی و قابل برنامه ریزی امکان پذیر است که از طریق H-SOA به نورپردازی Pixel Matrix (PML) و درهای منحصر به فرد بال متصل می شود. این عملکردها را می توان به عنوان بخشی از ماموریت HiPhi برای ایجاد “وسیله نقلیه تعریف شده توسط نرم افزار” در میان کاربران طراحی و به اشتراک گذاشت.

دینگ لی ، بنیانگذار Human Horizons که در این نمایشگاه سخنرانی کرد ، گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم. اولین مجموعه از تغییر دهنده بازی HiPhi X Super SUV Founder Edition تقریباً تمام شده است و ما متعهد به ارائه یک تجربه استثنایی همه جانبه هستیم. به کاربران اختصاصی خود ، ما به هر یک از آنها شش سرویس مادام العمر اعطا می کنیم. با نزدیک به 3000 واحد فروخته شده و رزرو درایوهای آزمایشی با 32000 مورد دیگر ، سال 2021 در اینجا در Horizons Human یک سال باورنکردنی خواهد بود. “

3000 صاحب HiPhi X Founder Edition که به دو صورت چهار نفره و شش نفره در دسترس است ، شش سرویس مادام العمر به آنها تعلق می گیرد. این خدمات شامل گارانتی رایگان خودرو ، تعمیر و نگهداری قطعات الکتریکی رایگان ، تعمیر و نگهداری عمومی رایگان ، شارژ رایگان ، داده های 5G رایگان و کمک جاده ای رایگان است.

با تولید انبوه و عرضه گسترده آن در نیمه اول سال 2021 ، Human Horizons در حال افتتاح مراکز HiPhi Hub در سراسر کشور است. اولین مجموعه 10 هاب قرار است در ماه ژانویه افتتاح شود پکن، شانگهای، گوانگژو، شنژن، هانگزو، و چنگدو، با برنامه هایی برای افتتاح بیش از 50 تا پایان ماه ژوئن. علاوه بر افتتاح HiPhi Hubs ، Human Horizons در حال نصب و اتصال به ایستگاه های سوپرشارژ در شهرهای درجه اول است. با در اختیار داشتن شبکه ای از بیش از 57000 ترمینال در 300 شهر ، مشتریان می توانند با استفاده از برنامه تلفن همراه HiPhi مکان را شارژ و شارژ کنند.

HiPhi X ادعا می کند که یک تجربه رانندگی واقعا منحصر به فرد در رده جدید TECHLUXE® دارد و تمام راحتی یک وسیله نقلیه لوکس را با نوآوری پیشرفته در فن آوری ترکیب می کند. چشم انداز Human Horizons از آن پشتیبانی می شود طراحی مشخص شده توسط سناریوها ، وسیله نقلیه طراحی شده توسط نرم افزار و مقدار تعریف شده توسط تولید مشترک “، HiPhi X قرار است در سال 2021 به عنوان تلاقی بین دو دنیای کاملاً متفاوت در فضاهای EV و وسایل نقلیه لوکس امواج ایجاد کند.

درباره HiPhi

HiPhi یک برند برتر است که توسط Human Horizons ایجاد شده و توسط کاربران آن ارتقا یافته است. HiPhi X یک EV است که دارای ساختاری سبک آلومینیوم و فولاد ترکیبی و چرم های گیاهی پایدار و مواد قابل بازیافت است که به ماهیت پایدار محصولات EV Human Horizons می افزاید.

درباره افق های انسانی

Human Horizons برای تحقیق و توسعه در فناوری های نوآورانه و پیشرو تحرک هوشمند و همچنین صنعتی سازی وسایل نقلیه هوشمند آینده نگر تاسیس شده است. علاوه بر این ، Human Horizons فن آوری های حمل و نقل هوشمند را ایجاد می کند و به توسعه شهرهای هوشمند کمک می کند ، که تعریف جدیدی از تحرک انسان است.

SOURCE Human Horizons