Ideanomics توافقنامه قطعی برای خرید WAVE ارائه دهنده شارژ بی سیم مستقر در یوتا را امضا می کند

نیویورک، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – ایده نومیک (NASDAQ: IDEX) (“Ideanomics” یا “شرکت”) خوشحال است که اعلام می کند توافقنامه قطعی برای خرید 100 of از خصوصی برق پیشرفته بی سیم ، Inc (“WAVE”) برای پول نقد و ملاحظه سهام را امضا کرده است ، شرایط اصلی آن در پرونده مربوط به 8-K شرکت افشا می شود. Roth Capital Partners به ​​عنوان مشاور WAVE در معامله فعالیت کرد. این منوط به شرایط بسته شدن عادی است.

در سال 2011 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سالت لیک سیتی ، یوتا، WAVE پیشرو در ارائه راه حل های شارژ القایی (بی سیم) برای وسایل نقلیه الکتریکی متوسط ​​و سنگین (EV) است. در هنگام توقف برنامه ریزی شده ، در جاده ها و شارژ وسایل نقلیه تعبیه شده است ، سیستم کاملاً خودکار و هندزفری محدودیت های باتری را از بین می برد و ناوگان را قادر می سازد تا محدوده رانندگی متناسب با موتورهای احتراق داخلی را داشته باشند.

WAVE از سال 2012 مستقر شده است ، توانایی توسعه و ادغام سیستم های شارژ با قدرت بالا را در وسایل نقلیه الکتریکی سنگین از تولید کنندگان برجسته تجاری EV نشان داده است. با سیستم های شارژ بی سیم تجاری در دسترس تا 250 کیلووات و بالاتر در حال توسعه ، WAVE راه حل های ناوگان سفارشی برای حمل و نقل گسترده ، تدارکات ، شاتل های فرودگاه و دانشگاه ، ناوگان تخلیه و وسایل نقلیه خارج از جاده در بنادر و سایت های صنعتی ارائه می دهد.

سیستم های شارژ بی سیم مزایای جذاب بیشتری نسبت به سیستم های شارژ مبتنی بر پلاگین دارند ، از جمله کاهش تعمیر و نگهداری ، بهبود سلامتی و ایمنی و اتصال سریع انرژی. علاوه بر این ، شارژ بی سیم در مسیر باعث می شود که طول مسیر بیشتر یا باتری های کمتری داشته باشید و در عین حال عمر باتری را نیز حفظ کنید.

مشتریان WAVE شامل بزرگترین سیستم اتوبوس EV در ایالات متحده ، اداره حمل و نقل Antelope Valley ، و مشارکت آن شامل Kenworth ، Gillig ، BYD ، Complete Coach Works و غیره است.

“خرید WAVE برای تلاش های EV ما در سراسر کشور مهم است. ما خوشحالیم که این کار را انجام می دهیم مایکل ماسکلیر و تیم او به خانواده Ideanomics ، جایی که ما می توانیم سرمایه قابل توجهی تزریق کنیم تا WAVE بتواند سرعت کار خود را بیشتر کند و شارژ بی سیم را به محصولات ما ارائه دهد. WAVE در سیستم های شارژ القایی ، که بسیار بهتر از سیستم های شارژ پلاگین هستند ، به یک رهبر در بازار تبدیل شده است ” الف پور، مدیرعامل Ideanomics. “WAVE مکمل Medici Motor Works و مشاغل Treeletrik و سرمایه گذاری ما در Solectrac است و با مدل فروش ME به شارژ (S2F2C) بخش MEG مطابقت دارد. این یک پیروزی است که به شما کمک می کند تا ارزش سهامداران را به حداکثر برساند. ما از امضای توافقنامه قطعی برای این خرید بسیار هیجان زده هستیم ، بنابراین می توانیم بلافاصله در مورد فرصت هایی که برای Ideanomics و WAVE فراهم می کند کار کنیم. “

گفت: “شارژ سریع ، ایمن و بین راهی در کلیدی بودن امکان تولید خودروهای الکتریکی تجاری برای مطابقت با دامنه وسایل نقلیه احتراق داخلی است.” مایکل ماسکلیر، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت WAVE. “پیوستن به خانواده Ideanomics به شما امکان می دهد تا راه حل های WAVE در مقیاس مورد نیاز برای کمک به اپراتورهای ناوگان در سراسر جهان برای دستیابی به اهداف تولید صفر ، به سرعت توسعه یابد.”

درباره WAVE، Inc.

Wireless Advanced Vehicle Electrification (WAVE) که در سال 2011 تأسیس شد ، یک شرکت فناوری است که بر ایجاد راه حل های عملی و اقتصادی برای بازارهای حمل و نقل و خارج از جاده خودروهای برقی صنعتی در سراسر جهان تمرکز دارد. WAVE اولین توسعه دهنده راه حل های شارژ القایی برای وسایل نقلیه متوسط ​​و سنگین در است ایالات متحده و توانایی توسعه و تلفیق سیستم های شارژ با قدرت بالا را بر روی خودروهای برقی سنگین نشان داده است.

درباره Ideanomics

Ideanomics یک شرکت جهانی متمرکز بر همگرایی خدمات مالی و صنایعی است که دارای اختلال در فناوری هستند. بخش Mobile Energy Global (MEG) ما یک ارائه دهنده خدمات است که با ارائه راه حل های خرید وسایل نقلیه ، مالی و لیزینگ و مدیریت انرژی تحت مدل های تجاری نوآورانه ما برای تأمین مالی شارژ (S2F2C) ، استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی توسط اپراتورهای ناوگان تجاری را تسهیل می کند. سرمایه Ideanomics بر روی راه حل های مختل کننده Fintech برای صنعت خدمات مالی متمرکز شده است. MEG و Ideanomics Capital با هم فناوری ها و خدمات پیشرو طراحی شده برای بهبود شفافیت ، کارایی و پاسخگویی را به مشتریان و شرکای جهانی خود ارائه می دهند و سهامداران ما این امکان را دارند که در صنایع با پتانسیل بالا رشد کنند.

دفتر مرکزی این شرکت در نیویورک ، نیویورک، با دفاتر در پکن، هانگزو، و چینگدائو، و عملیات در ایالات متحده ، چین، اوکراین، و مالزی.

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های خاصی است که ممکن است “بیانیه های آینده نگر” باشد. تمام گزاره ها غیر از گزاره های واقعیت تاریخی که در اینجا گنجانده شده است “گزاره های آینده نگرانه” است. این اظهارات آینده نگر اغلب با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “اعتقاد” ، “انتظار” یا عبارات مشابه ، شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته مشخص می شود و شامل گزاره هایی در مورد قصد ما برای انتقال مدل تجاری ما به یک شرکت فناوری مالی نسل بعدی ، استراتژی تجاری ما و پیشنهادات محصولات برنامه ریزی شده ، قصد ما برای کنار گذاشتن تجارت نفت و تجارت الکترونیک و نتایج بالقوه مالی در آینده. اگرچه شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه معقول است ، اما شامل فرضیات ، خطرات و عدم قطعیت است و ممکن است این انتظارات نادرست باشد. شما نباید بی اعتماد به این اظهارات آینده نگر باشید ، که فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کنند. نتایج واقعی شرکت می تواند از نظر پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر ، از نظر خطرات و عدم اطمینان های مختلف ، از جمله خطراتی که مربوط به موارد زیر است ، تفاوت اساسی داشته باشد: توانایی ما در تأمین بودجه اضافی برای تأمین نیازهای تجاری ما. تحول در مدل کسب و کار ما ؛ نوسانات در نتایج عملیاتی ما. با توسعه کار ما به مدیریت پرسنل ، سیستم های مالی و سایر منابع فشار وارد کنیم. توانایی ما در جذب و حفظ کارمندان اصلی و مدیریت ارشد. فشار رقابتی عملیات بین المللی ما و سایر خطرات و عدم اطمینان در بخشهای تحت عنوان “عوامل خطر” و “بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” در آخرین فرم 10-K و فرم 10-Q ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، و افشای مشابه در گزارش های بعدی ثبت شده در SEC که در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov موجود است. کلیه اظهارات آینده نگرانه منتسب به شرکت یا اشخاصی که از طرف آن اقدام می کنند صریحاً از نظر این عوامل خطر واجد شرایط هستند. به غیر از آنچه در قوانین اوراق بهادار لازم است ، شرکت وظیفه ای به عهده نمی گیرد که این بیانیه های آینده نگر را به روز کند.

روابط سرمایه گذار و ارتباط رسانه ای

موج
تام مک دونالد، مدیر ارشد بازاریابی
4752 خیابان کالیفرنیای غربی ، مجموعه B-400 ، سالت لیک سیتی ، UT 84104
[email protected]

Ideanomics، Inc.
تونی اسکلار، SVP روابط سرمایه گذاران
1441 Broadway، Suite 5116، نیویورک ، نیویورک 10018
[email protected]

والری کریستوفرسون / لورا ویلسون
ارتباطات نتایج جهانی (GRC)
941 306 6476 1+
[email protected]

منبع Ideanomics

لینک های مربوطه

https://ideanomics.com/