INNsight برای راه اندازی ADA Tray 2.1 به عنوان یک افزونه در سیستم عامل های اصلی توسعه وب

سانفرانسیسکو، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / –NNsight ، پیشروترین سیستم بازاریابی دیجیتال برای هتل ها ، در حال ارائه نسخه ای پلاگین از محبوب ، منتظر ثبت اختراع ADA Tray® خود به سیستم عامل های اصلی توسعه وب سایت ، از جمله وردپرس ، Wix ، Shopify و SquareSpace است. ADA Tray® یک ابزار دسترسی به وب است که در بالای صفحات وب به عنوان یک فناوری کمکی قرار دارد که به افراد کم تحرک ، شنیداری یا بینایی کمک می کند تا بهتر با هر وب سایتی ارتباط برقرار کنند. این نرم افزار اثبات شده نه تنها بسیاری از وب سایت ها را در دسترس همه قرار داده است ، بلکه به بهبود حمایت قانونی از مشاغل ناشی از قانون معلولیت آمریکایی ها (ADA) و دادخواست های دسترسی به وب کمک کرده است.

راج پاتل ، مدیرعامل INNsight ، می گوید: “ما فوق العاده هیجان زده هستیم که فن آوری های دسترسی به وب خود را به سیستم عامل های بیشتری عرضه می کنیم. ثابت شده است که ADA Tray قابلیت دسترسی بسیاری از وب سایت ها را بهبود می بخشد و در عین حال از این کار در برابر” جعل کلیک “جعلی محافظت می کند. “دادخواست های ADA ادعا می کنند که وب سایت آنها در دسترس نیست. وقتی افراد ADA Tray® را در یک وب سایت جاسازی شده مشاهده می کنند ، تشخیص می دهند که توسعه دهنده وب دسترسی به وب را جدی گرفته است.”

دسترسی به وب سایت می تواند پیچیده و دشوار باشد. ADA Tray® با ارائه ده ها فیلتر و بسیاری از تنظیمات ، برای ایجاد هر وب سایتی متناسب با نیازهای صوتی ، تصویری و تحرک بازدیدکنندگان وب سایت ، بلافاصله قابلیت دسترسی به هر وب سایتی را تقویت می کند. افزایش انطباق با دستورالعمل های دسترسی به محتوای وب سایت (WCAG) نسخه 2.1 و بخش 508 الزامات ، تجربه بازدید کنندگان از وب سایت هایی را که توسط بزرگترین سازندگان وب سایت تأمین می شوند ، بهبود می بخشد و مسئولیت ادعاهای نداشتن وب سایت “قابل دسترسی” را کاهش می دهد.

ADA Tray® یک نرم افزار همیشه سبز است و ویژگی های جدید به طور خودکار اضافه و پخش می شوند ، بنابراین مشتریان به سادگی باید پلاگین را به وب سایت خود اضافه کنند و نگران نگهداری نباشند. INNsight افزونه ADA Tray® را به بازارهای اصلی پلت فرم توسعه وب سایت ارائه می دهد تا وب سایت های بیشتری بتوانند به سرعت برای همه قابل دسترسی باشند.

اطلاعات بیشتر در www.ADAshield.com/ADA-Tray

SOURCE INNight

لینک های مربوطه

isuite.innsight.com