Jet It با بیش از 36 میلیون دلار سرمایه گذاری در خریدهای هوندا جت ، بر چهارم چهارم حاکم است

در پاسخ به تقاضای بازار ، Jet It همچنین عملیات فروش و خدمات آنها را به ساحل غربی گسترش داده است. همراه با چندین مالک جدید ساحل غربی ، Jet It از پیشکسوتان برتر فروش هواپیمایی بهره می برد ، جینو جویان، به عنوان مدیر فروش ، غرب آمریکا. جویان برای تأمین امنیت مالکان جدید در ایالات متحده غربی ، استراتژی توسعه تجارت Jet It را مدیریت و هدایت خواهد کرد.

“Gino یک رهبر خادم با 20+ سال تجربه فروش موفق هواپیمایی تجاری در ایالات متحده غربی در معیارهای صنعت FlexJet ، Jet Aviation و مدیریت اجرایی اجرایی است. او کاملا مناسب فرهنگ ما است و ما از داشتن او بسیار هیجان زده هستیم. Jet It را به طور رسمی به بازاری معرفی کنید که اغلب در مورد گسترش Westward ما سال می کند. ” گلن گونزالس.

جت همچنین فروش و بهره برداری از مدل تجاری ابتکاری خود را در سال 2015 آغاز کرده است کانادا. به گفته گونزالس ، “بازار كانادا تقاضای بالایی برای جت آن ابراز كرده است. نیاز به سفرهای منطقه ای مستقل و كارآمد در کانادا بسیار قدرتمند است ، همانطور که در ایالات متحده با Jet It یا برای اروپایی هایی که با شرکت خواهر ما JetClub پرواز می کنند ، بسیار قدرتمند است. رشد ما در ایالات متحده باعث ایجاد آگاهی در کانادا برای بسیاری از علاقه مندان به هواپیمای جت این سفر خصوصی مقرون به صرفه فراهم می کند چه از طرف تورنتو به مونترال، کلگری به ونکوور، یا از انجمن های دسترسی از راه دور ، Jet این می تواند شما را در سراسر اتصال دهد کانادا و ایالات متحده. ”

به گفته جویان ، “هواپیمای جت بهترین چیزی است که در هواپیمای خصوصی مخفی نگه داشته می شود و من مشتاقانه منتظر شروع 2021 با ارائه تجربه نهایی مشتری با تیم درجه یک خلبانان و کارکنان عملیاتی فوق العاده برای مشتریان در غرب ایالات متحده امریکا هستم. ، کانادا و فراتر!”

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازدید از Jet It یا Jet It Canada ، www.gojetit.com یا www.gojetit.ca.

مخاطب:
دکتر اکیر خان
(980) 254-0674
[email protected]

SOURCE Jet It

لینک های مربوطه

http://www.gojetit.com