Kamalame Cay اعلام راه اندازی هواپیماهای دریایی COCO Bahama

وزیر گردشگری و هواپیمایی ، افتخار. Dionisio D’Aguilar گفت: “من خوشحالم که از گزینه جدید هواپیما برای The استقبال می کنم باهاما که دسترسی به جزایر ما را افزایش می دهد و به مسافران امکان می دهد بهشت ​​خلوت مورد نظر خود را در حال حاضر تجربه کنند. من نمی توانم احساس غرور کنم که در این زمانهای دشوار یک شرکت باهامی مانند COCO Bahama Seaplanes آماده سرمایه گذاری در آینده گردشگری در باهاما. من صمیمانه اعتقاد دارم که با نبوغ و قاطعیت باهامی ، ما یک بار دیگر جایگاه شایسته خود را به عنوان مقصد انتخاب مسافران در سراسر جهان خواهیم گرفت. “

آقای. برایان هی، مدیرعامل شرکت COCO باهاما گفت: “با ورود COCO و مهمتر از همه ، بهبود جزایر خانوادگی تسریع خواهد شد ، بدون نیاز به سرمایه گذاری مستقیم اضافی دولت برای گسترش ، بازسازی یا ساخت فرودگاه های جدید.” آقای هی همچنین رئیس و بنیانگذار برنده جایزه Kamalame Cay Private Island Resort of Andros است.

“COCO از بازدیدکنندگان کشور زیبای ما بهره مند خواهد شد و به پشتیبانی زیرساخت های قابل اطمینان سفر داخلی کمک می کند تا ساکنان بتوانند به سرعت و کارآمد در سراسر کشور حرکت کنند. باهاما وی ادامه داد: و با این کار بار دولت را برای پرواز به بازارهای کوچک و غیر سودآور کاهش می دهد.

COCO قصد دارد به پشتیبانی و گسترش طیف وسیعی از پیشنهادات گردشگری برای بازدید کنندگان داخلی و بین المللی در مناطق بزرگتر کمک کند ناسائو و بزرگ باهاما بازارها و در حال حاضر به شدت با هتل ها و مراکز تفریحی مستقل و چند ملیتی کار می کند تا دلارهای گردشگری را به جزایر خانواده از طریق سفرهای روزانه و تفریحی پخش کند.

آقای. Tommy Turnquest، رئیس شرکت باهاماس ایر گفت: “ورود هواپیماهای دریایی COCO Bahama یکی دیگر از نقاط عطف مهم صنعت هواپیمایی باهامی است زیرا ما به دنبال راه های جدیدی برای گسترش خدمات ارائه شده به ساکنان و میهمانان خود هستیم بدون اینکه بار مالی بیشتری بر دولت باهامیان تحمیل شود.”

COCO همچنین در نظر دارد “نقطه شروع” جوانان باهامی شغلی متقاضی شغل در هواپیمایی باشد و از طریق یک سری مشارکت های آموزشی و بورسیه محلی و بین المللی صدها شغل با کیفیت بالا برای باهامیان با مسیرهای شغلی از جمله خلبانان ایجاد کند ، نگهدارنده ها ، فروش ، خدمات مشتری ، مدیریت و نقش های پشتیبانی کننده.

COCO باهاما Seaplanes اولین دریافت کنندگان برنامه بورس تحصیلی سالانه خود را برای خلبانان جوان (18 تا 30 ساله) باهامی در اواخر این ماه اعلام خواهد کرد. متقاضیان موفق کمک نقدی به مدرسه پرواز مورد نظر خود دریافت می کنند و پس از اتمام موفقیت آمیز ، پیشنهاد عضویت در خدمه هواپیماهای COCO Bahama Seaplanes را دارند.

COCO Bahama Seaplanes متعهد است که شکوه را به پرواز در جزایر بازگرداند باهاما و نقش خود را در کمک به تبدیل گردشگری و سفر ایفا کند.

درباره COCO Bahama Seaplanes: COCO Bahama Seaplanes اولین خط هوایی دوزیستی در طول سال است که در The باهاما در بیش از نیم قرن 100٪ مالکیت باهامیان ، با ناوگان پیشرفته هواپیما ، خدمه دو خلبان و استانداردهای ایمنی کلاس جهانی ، COCO جذابیت ، سبک کلاسیک و خدمات با کیفیت را به پرواز در جزایر The باهاما. برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزرسانی ، به FlyCocoBahama.com مراجعه کنید.

درباره Kamalame Cay: با نام “No.1 Private Island Resort in باهاما“توسط Conde Nast Traveller و Travel + Leisure طی چهار سال گذشته در حال اجرا ، Kamalame Cay جایگزینی برای هتل تفریحی لوکس است. این جزیره خانوادگی فقط با یک مایل فاصله از سومین جهان در دسترس است و فقط با هواپیمای دریایی ، هلی کوپتر یا قایق قابل دسترسی است. بزرگترین صخره سد بزرگ ، دارای غواصی ، قایقرانی و ماهیگیری در کلاس جهانی است ، تنها آبگرم در آب زیر آب باهاما، و برخی از بهترین غذاها ، شراب و ارواح در مناطق استوایی. (Kamalame.com)

SOURCE COCO هواپیماهای دریایی باهاما