Klook 200 میلیون دلار بودجه اضافی را پرداخت می کند

  • سرمایه جدید افزایش اعتماد به نفس برای Klook به عنوان بازیگر برجسته فناوری سفر در منطقه
  • بودجه ای برای سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال بازرگانان با توسعه و راه اندازی راه حل های نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) تاجر مجهز به Klook

هنگ کنگ، 25 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Klook ، یک پلت فرم رزرو تفریح ​​و مسافرت در جهان ، امروز اعلام کرد که افزایش یافته است 200 میلیون دلار آمریکا در بودجه اضافی دور سری E توسط Aspex Management ، یک صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر ، اداره می شد آسیا و اقیانوسیه، علاوه بر سایر سرمایه گذاران جدید. Sequoia Capital China ، Softbank Vision Fund 1 ، Matrix Partners China و Boyu Capital که سرمایه گذاران فعلی هستند نیز در این دور از بودجه شرکت کردند.

در طول سال گذشته ، Klook به سرعت اولویت های اصلی استراتژیک خود را برای مقابله با تأثیر همه گیری بر تجارت دوباره اولویت بندی کرد. این شرکت در دو زمینه اصلی تمرکز کرده است – دیجیتالی کردن بخش رزرو تجارب و راه اندازی عمودی های جدید مانند محل اقامت و اجاره ماشین. بازارهای کلیدی که در آن محدودیت های COVID-19 کاهش یافته است مانند سنگاپور، هنگ کنگ، و تایوان با شروع تحقیقات محلی در مناطق محلی ، با افزایش رزروها قبل از COVID ، شاهد افزایش هزینه ها در تجربیات محلی بوده ایم.

“با وجود چالش برانگیز سال 2020 ، ما جسارت خود را نشان داده ایم ، چالش ها را با چابکی و نوآوری مداوم به فرصت های رشد تبدیل کرده ایم. ما طی سال گذشته مشاهده کرده ایم که علی رغم مکث مسافرت های بین المللی ، مصرف کنندگان تمایل زیادی به کشف و لذت بردن دارند در عوض ، آنها در حال چرخش به داخل هستند – در حیاط خانه خود تجربه های جدید و منحصر به فرد را کشف می کنند. ” ایتان لین، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت Klook. “این سرمایه جدید موقعیت پیشرو ما را تقویت می کند تا ما را از دفاع به جبهه سوق دهد ، زیرا جهانگردی داخلی همه گیر می شود و سفرهای بین المللی به تدریج برمی گردند.”

“صنعت مسافرت بدون شک تحت تأثیر همه گیری همه گیر قرار گرفته است ، اما Klook علی رغم مخالفان بازار ، انعطاف پذیری و انطباق پذیری نشان داده است. ما معتقدیم که انتقال به سمت رزروهای دیجیتال فقط سرعت ارسال COVID-19 را تسریع می کند ، و توانایی Klook برای ایجاد مجدد خود به عنوان یکی دیگر از این موارد است. فروشگاه تجارب و خدمات در سراسر منطقه آن را در موقعیت اصلی قرار می دهد تا از این روند استفاده کند. ” هرمس لی، CIO و بنیانگذار مدیریت Aspex.

سرمایه جدید برای تسریع در توسعه و تحول دیجیتال برای بازرگانان

علیرغم اینکه در محاصره های طولانی مدت بود ، Klook بازرگانانی را در چنین بازارهایی دیده است که مشتاق دیجیتالی کردن تجارت خود هستند. در اوج همه گیری ، Klook 150٪ فعالیت بیشتر در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 انجام داد. با این سرمایه جدید ، این شرکت توسعه و راه حل های تجاری SaaS خود را تسریع می کند. این ابزارها برای برطرف کردن شکافهایی که امروز بازرگانان با آن روبرو شده اند ، به هر بازرگان قدرت می دهند تا تجارت خود را با Klook بسازند ، مدیریت و مقیاس بندی کنند.

امروز ، راه حل های تجار SaaS شرکت ، میلیون ها رزرو را برای بیش از 2500 بازرگان در سراسر جهان فراهم می کند. دو برابر کردن راه حل های SaaS خود ، بازرگانان بیشتری را که یک سال چالش برانگیز را دارند ، قادر می سازند با ایجاد یک ویترین فروشگاه آنلاین با قدرت Klock ، تجارت خود را تغییر داده و تسریع کنند. این توسط موتور backend پشتیبانی می شود که بلیط ، توزیع ، مدیریت موجودی ، بازاریابی و موارد دیگر را مدیریت می کند.

“ما در تلاش هستیم تا جهش دیجیتالی بعدی را برای بخش تجربیات تجسم کنیم که به طور سنتی با اقدامات آفلاین یا سیستم های قدیمی تقسیم شده است که واقعیت های دنیای پس از COVID را نشان نمی دهد. از روز اول ، Klook از نزدیک با اریک گنوک فاه اضافه کرد: بازرگانان ما ، بزرگ و کوچک ، برای شناسایی نقاط درد مشترکی که می توانیم با هم حل کنیم. با این بودجه جدید ، مهمات اضافی برای تسریع نوآوری در فن آوری و همچنین تغییر شکل و تقویت این فضا برای رشد آینده داریم. ، COO و بنیانگذار مشترک Klook.

در نیمه دوم سال 2020 ، كلوك به طور آزمایشی مجموعه ای از این ابزارها را اجرا كرد.

  • تماس با سیستم ردیابی: این سیستم رایگان برای استفاده در جاذبه های محلی شرکای موجود در سال واقع شده است فیلیپین، در صورت نیاز ، امکان شناسایی و پیگیری سریعتر را فراهم می کند.
  • جاذبه های به علاوه: این ماژول که برای جاذبه ها و م majorسسات اصلی ساخته شده است ، به مشتریان امکان می دهد تا به یکپارچه فقط به یک محتوای مورد نیاز دسترسی پیدا کنند: از یک نقشه در پارک و آنچه بخورند ، تا برنامه های سفر توصیه شده.
  • Klook Live !: از طریق قابلیت پخش مستقیم تلفن همراه تعاملی ، کاربران می توانند پیشنهادهای بازرگانان را از طریق محتوای ویدئویی سرگرم کننده و تعاملی از نزدیک تجربه کنند. نتایج اولیه 4 برابر متوسط ​​افزایش در نرخ تبدیل مشاهده شده است.

این شرکت همچنین با هیئت های گردشگری مانند هیئت گردشگری هنگ کنگ ، سازمان ملی گردشگری ژاپن ، سازمان گردشگری کره ، هیئت گردشگری سنگاپور و سازمان گردشگری تایلند از جمله برای کمک به متنوع کردن پیشنهادات و رشد تقاضا در داخل کشور. که در سنگاپور، Klook توسط هیئت گردشگری سنگاپور به عنوان یک شریک رزرو مجاز برای SingapoRediscovers Vouchers (SRV) منصوب شد ، تا تقاضای داخلی را تقویت کند و صنعت را دوباره تقویت کند.

اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های دیجیتال Klook: https://www.klook.com/en-US/article/14632-digital-solutions

دارایی های مطبوعاتی: https://drive.google.com/drive/folders/1SAzge1Axu2jBfZy4QGbNkEszGEzHm9eY

درباره Klook

Klook در سال 2014 تاسیس شد ، یک پلتفرم رزرو مسافرت و تفریح ​​در جهان است. Klook به کاربران سراسر دنیا این قدرت را می دهد تا بهترین تجربیات و خدمات را در هر مکان و هر زمان کشف و رزرو کنند. این یک روش یکپارچه برای جستجو در جاذبه های محبوب ، تورها ، حمل و نقل محلی ، غذا و نوشیدنی و تجربیات بی نظیر در خانه یا سراسر جهان در وب سایت Klook و برنامه برنده جایزه (بهترین دوره سال که توسط Google Play و Apple App اهدا می شود) برای کاربران فراهم می کند. فروشگاه). هر روز ، کاربران از طریق بیش از 100000 پیشنهاد در بیش از 400 مقصد به سرگردانی و خودانگیختگی خود می پردازند.

خدمات Klook به 14 زبان در دسترس است و از 41 ارز پشتیبانی می کند. از Klook الهام بگیرید www.klook.com، وبلاگ شرکت، یا Klook.

درباره مدیریت Aspex

Aspex Management یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری است که بر فرصت های پان آسیایی در بازارهای سهام و سهام خصوصی دولتی تمرکز دارد. این شرکت به دنبال سرمایه گذاری در صنایع و مشارکت با شرکتهایی است که در معرض بازارهای بزرگ آدرس پذیر با پتانسیل رشد طولانی مدت و همچنین افرادی هستند که تغییرات ساختاری دارند. Aspex به نمایندگی از موقوفات ، مسسات غیرانتفاعی ، دفاتر خانوادگی و دفاتر سرمایه گذاری خارج از کشور در سراسر جهان سرمایه می گذارد.

برای سوالات رسانه ای ، لطفا با ما تماس بگیرید:

مطبوعات كلوك
تلفن: +22 9030-4228
[email protected]

منبع Klock

لینک های مربوطه

http://www.klook.com