La Granja Metrowest یک رستوران جدید در MetroWest Orlando افتتاح کرد ، آماده تأمین تقاضای مشتری برای غذای تازه خانگی

ORLANDO ، فلوریدا، 19 ژانویه 2021 / PRNewswire / – رستوران های La Granja فقط یک رستوران جدید در آن افتتاح کردند 3120 South Kirkman Rd.، اورلاندو ، فلوریدا 32822.

اورلاندو ساکنان خوش آمدید برای ناهار یا شام می آیند. اگر آنها عجله داشته باشند ، می توانند برای کنار زدن یا تحویل تماس بگیرند. (407) 420-7057.

La Granja غذاهای اصیل لاتین را به روشی مقرون به صرفه و در دسترس ارائه می دهد. مشتریان عاشق استیک کبابی ، مرغ کبابی و فجیتا هستند. La Granja همچنین وعده های غذایی خانوادگی را با انتخاب گوشت ، برنج ، لوبیا و سیب زمینی سرخ کرده ارائه می دهد. مشتریان در مورد وعده های غذایی تازه و تازه خانگی خود لذت می برند.

غذای خانگی تازه و آشپزی ، غذاهای مخصوص La Granja ، افراد و خانواده ها را راضی می کند.

در اینجا چند مورد از موارد ویژه La Granja آورده شده است:

مرغ 1/4 محبوب لا گرانجا با برنج و لوبیا وعده غذایی کامل ناهار و شام است. بیا یک وعده 1/4 مرغ را با برنج و لوبیا بخورید ، فقط از اول شروع کنید 5.25 دلار. 1/4 مرغ را با لوبیا سیاه و برنج یا با گیاهان و جوش شیرین سرخ شده سفارش دهید که فقط از همان ابتدا شروع می شود 7.75 دلار.

برای ناهار یا شام احساس استیک دارید؟ یک استیک کبابی 1/2 پوندی تهیه کنید که با دو سفارش جانبی سرو می شود ، از ابتدا شروع کنید 10.75 دلار.

فهرست غذاهای La Granja شامل وعده های غذایی مرغ ، گوشت خوک ، استیک یا غذاهای دریایی است.

منوی La Granja شامل Lomo Saltado، Chicken، Ceviche، Jalea، and Whole Caribbean Snapper می باشد.

غذای مورد علاقه در La Granja غذای آن است مرغ سنتی Rotisserie Peru به نام “pollo a la brasa” ، به مدت دو ساعت روی دستگاه چرخ کن آهسته برشته می شود.

MetroWest یا “Metro West” در جنوب غربی مرکز شهر اورلاندو واقع شده است. La Granja Metrowest در جنوب تقاطع بلوار Metrowest و جاده S. Kirkman واقع شده است و در Metrowest Shoppes است. Metrowest به رشد خود ادامه می دهد و اکنون از 9 زیر مجموعه ، یک مجموعه خانه در شهر و 10 مجتمع آپارتمانی تشکیل شده است. البته با افزایش جمعیت آن ، مردم نیاز به غذا خوردن دارند. آنها به یک رستوران محلی نیاز دارند که غذای تازه و سریع خانگی را ارائه دهد.

اگر مردم علاقه به غذای واقعی پرو را دارند ، می توانند نزدیکترین مکان رستوران La Granja را پیدا کنند. کد پستی را اینجا وارد کنید. رستوران های La Granja از واقع شده اند میامی به اورلاندو. لطفا ببینید lagranjarestunities.com، به مکانها بروید و نزدیکترین مکان را انتخاب کنید. تحویل از طریق DoorDash ، UberEats و GrubHub. با شماره (407) 420-7057 تماس بگیرید.

رستوران های لا گرانجا گسترش آنها را مدیون غذاهای لذیذ ، خدمات برجسته مشتری و قیمت های مقرون به صرفه است. در طول 20 سال گذشته ، آنها درهای خود را در چندین مکان از جمله باز کرده اند کیسیممی، آپوپکا، ساحل نخل، مرکز شهر میامی و در حال حاضر Metrowest Orlando. لا گرانجا برنده جوایزی از جمله “بهترین رستوران پرو به سبک خانوادگی” شده است. مشتریان عاشق استیک کبابی ، مرغ کبابی و فجیتا هستند. La Granja همچنین وعده های غذایی خانوادگی را با انتخاب گوشت ، برنج ، لوبیا و سیب زمینی سرخ کرده ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.lagranjarestunities.com.

تصاویر مرتبط

la-granja-3120-s-kirkman-rd.jpg
لا گرانجا ، 3120 S. Kirkman Rd ، اورلاندو ، فلوریدا 32811
بیایید از La Granja جدید دیدن کنید اورلاندو، واقع در جاده جنوبی کرکمن ، Metrowest اورلاندو.

SOURCE رستوران های لا گرانجا