LOGISTEC Stevedoring Inc. فیلیپ اوبراین را به عنوان معاون رئیس جمهور ، توسعه تجارت ، تسریع در برنامه های رشد و توسعه خود منصوب می کند.

مونترال، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – LOGISTEC Stevedoring Inc. (“LOGISTEC”) از استقبال بسیار خرسند است فیلیپ اوبراین به تیم LOGISTEC به عنوان معاون رئیس توسعه تجارت آقای اوبراین تیم فروش و توسعه تجارت LOGISTEC را با سرعت بخشیدن به درآمد از طریق گسترش شبکه ، توسعه فرصت های جدید و کمک به استراتژی رشد جسورانه LOGISTEC ، هدایت خواهد کرد.

آقای اوبراین پیش از این رئیس جمهور و بنیانگذار شرکت Gestion Castaloop inc بود. (“Castaloop”) ، که LOGISTEC در آن به دست آورد دسامبر 2020، جایگاه خود را به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در خدمات نوآورانه حمل و نقل بار در بنادر در سراسر کشور ، بیشتر تثبیت می کند آمریکای شمالی و تقویت شبکه خود را به بازارهای جدید.

توضیح می دهد: “فیلیپ یک افزودنی برجسته به خانواده LOGISTEC است و او در برهه ای مهم برای صنعت ما به تیم می پیوندد.” رادنی کوریگان، رئیس LOGISTEC Stevedoring. “وی درک عمیقی از صنعت خدمات دریایی و آنچه برای موفقیت مشتری لازم است را به ارمغان می آورد. فیلیپ بیشتر به خاطر تمرکز بی وقفه خود در ایجاد راه حل های نوآورانه برای مشتریان شناخته می شود. تحت رهبری او در Castaloop ، فیلیپ تیمی با عملکرد بالا ساخت که در صنعت به دلیل بسیار مدبر ، انعطاف پذیر و چابک شناخته شده است. وی همچنین به دلیل همکاری نزدیک با مشتریان برای شناسایی فرصتهای منحصر به فرد برای موفقیت در بازارهایشان شناخته شده است. ”

قبل از Castaloop ، آقای OBrien مدیر توسعه تجارت با Groupe Bellemare بود و قبلاً نزدیک به 20 سال در QSL به عنوان معاون رئیس ، بازاریابی ، Break-bulk بود.

“در حالی که LOGISTEC به برنامه رشد استراتژیک خود ادامه می دهد و بر گسترش حضور خود در سراسر کشور تمرکز دارد آمریکای شمالی، رهبری فروش فیلیپ و سابقه قوی وی در ایجاد یک تیم فروش برتر و توسعه تجارت ، یک دارایی عمده خواهد بود. فیلیپ قبلاً از طریق معامله Castaloop همکاری بسیار نزدیک با رهبران ما در این زمینه را آغاز کرده است و خوشحال است که تیم های ما را برای حمایت از زنجیره تأمین جهانی گرد هم آورده است. مادلین پاکوین، مدیر عامل و رئیس شرکت LOGISTEC.

درباره شرکت LOGISTEC

شرکت LOGISTEC در مونترئال (QC) مستقر است و خدمات تخصصی را در صنایع دریایی و محیط زیست ارائه می دهد. خدمات دریایی در مناطق حمل و نقل فله ، عمده و حمل بار در 53 بندر و 79 ترمینال در سراسر کشور ارائه می شود آمریکای شمالی. شرکت LOGISTEC همچنین خدمات حمل و نقل دریایی را که عمدتا به تجارت ساحلی قطب شمال متصل است ، و همچنین خدمات آژانس دریایی را به صاحبان کشتی و اپراتورهای خارجی در بازار کانادا ارائه می دهد. خدمات محیطی از طریق شرکتهای تابعه SANEXEN Environmental Services Inc. و FER-PAL Construction Ltd.

https://www.logistec.com/news/

SOURCE Logistec Corporation – ارتباطات

لینک های مربوطه

http://www.logistec.com