Luna Global Networks قانون تصویب كنگره را برای پایان دادن به شركتهای ناشناس تضعیف كننده امنیت ملی تشویق می كند

واشنگتن، 2 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شبکه جهانی Luna با قدردانی از حق وتو رئیس جمهور در قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) برای سال مالی 2021 ، از کنگره استقبال می کند. 1 ژانویه، سنای ایالات متحده حق وتو رئیس جمهور در NDAA را زیر پا گذاشت. این قانون ضد فساد تاریخی پایان دادن به شرکت های ناشناس در ایالات متحده تصویب شده توسط هر دو اتاق کنگره اکنون قانون است.

تجارت غیرقانونی ، که شامل همگرایی قاچاق ، قاچاق ، جرایم مالی و سایبری متعدد است ، هر ساله به یک اقتصاد غیرقانونی چند هزار میلیارد دلاری در جهان دامن می زند. در حالی که بیماری همه گیر COVID-19 بیماری اقتصادی را در بیشتر بخش ها به وجود آورده است ، اقتصاد غیرقانونی در حال رونق است. این امر به ویژه در بازارهای تجارت الکترونیکی صادق است که برای کلاهبرداران ، کلاهبرداران ، کلپتوکرات ها ، مجرمان سازمان یافته ، تروریست ها و سایر شبکه های تهدید رفاه چشمگیری ایجاد می کند.

خوشبختانه ، قانون تازه تصویب شده به آسیب پذیری اساسی این اقتصاد غیرقانونی حمله می کند: شرکت های ناشناس پوسته. این زمینه را برای بسیاری از مشاغل و صنایع قانونی در سراسر کشور فراهم می کند که به عنوان مثال توسط جعل کنندگان و مجرمان آنلاین آسیب می بینند. قانون شفافیت شرکتی که به عنوان بخشی از NDAA – که رئیس جمهور ترامپ به طور غیرقابل توجیهی وتو کرده بود – وجود دارد ، که قوانین ضد پولشویی کشور ما را مدرن می کند و به اجرای قانون در شناسایی صاحب واقعی یا “سودمند” یک شرکت در زمان شکل گیری آن چنین داده هایی به مقامات آمریکایی در مبارزه با فساد ، جرایم سازمان یافته و تروریسم کمک خواهد کرد.

“از طریق استفاده از شرکت های پوسته ناشناس ، مجرمان از کشف راه هایی که سایر تهدیدات را تأمین مالی کرده و به مصرف کنندگان آمریکایی آسیب رسانده است ، از جمله فروش و قاچاق داروهای تقلبی از هند و چین ارزش صدها میلیون دلار از جمله هزینه هایی که برای درمان سرطان پستان ، کلسترول ، فشار خون بالا و سایر شرایط جدی سلامتی استفاده می شود. قسمتهایی از زنجیره های تأمین پنتاگون را که دهها میلیون دلار هزینه برای ارتش در بر داشته است و سربازان ما را در معرض خطر قرار می دهد ، از بین ببرید. و سایر کالاهای قاچاق که ناامنی را تأمین می کند و باعث تضعیف سیاست خارجی ایالات متحده و منافع امنیت ملی می شود. “

گروه های تروریستی همچنین شرکت های ناشناس پوسته را دستکاری می کنند تا زیرساخت ها ، عملیات و اقدامات ترور خود را در ایالات متحده و بین المللی تأمین کنند. الیگارشی ها نیز چنین کاری می کنند ، از جمله کشورهای همسو که با حملات سایبری گسترده علیه دولت و بخش خصوصی ما مطابق گزارش های هفته های اخیر همسو هستند.

رهبران كنگره در كنترل وتو از سوي رئيس جمهور و تصويب اين قانون مهم در قانون نه تنها از مشاغل ما محافظت كرده و مصرف كنندگان را از سلامت و سلامتي برخوردار مي كنند ، بلكه همچنين مقامات و ابزارهاي لازم براي محافظت از وطن ، بازارها و جوامع ما را به نهادهاي اجراي قانون مي دهند. در برابر بازیگران بد تعیین شده و شبکه های تهدید.

دیوید ام لونا، دیپلمات سابق آمریکایی و مقام امنیت ملی ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Luna Global Networks & Convergence Strategies LLC است.

تصاویر مرتبط

u-s-Congress-capitol-Washingtonton-dc.jpg
U ، S کنگره ، پایتخت ، ایالت واشنگتن

image2.png

لینک های مربوطه

وبلاگ شبکه های جهانی Luna

شبکه های جهانی Luna

SOURCE شبکه های جهانی Luna