NACTOY اعلام برندگان در جریان رویداد مجازی 11 ژانویه

دیترویت، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – برندگان جایزه خودرو ، کامیون و وسایل نقلیه سال آمریکای شمالی (NACTOY) در ساعت 11 صبح EST اعلام می شوند دوشنبه ، 11 ژانویه در طی یک رویداد مجازی با حضور نمایندگان خودروسازان برنده.

افسران NACTOY تصميم به برگزاري اين مراسم گرفته اند و نه در آن دیترویت مرکز TCF با توجه به نگرانی های مداوم COVID-19. یک دوره پرسش و پاسخ رسانه ای با حضور نمایندگان خودروسازان برنده برگزار می شود. این رویداد با مشارکت نمایشگاه بین المللی خودروی آمریکای شمالی برگزار می شود.

نه نامزد نهایی برای ماشین مورد انتظار آمریکای شمالی سال Truck ، کامیون سال آمریکای شمالی ™ و وسیله نقلیه سودمند سال آمریکای شمالی earlier اوایل این ماه پس از رأی هیئت منصفه برای محدود کردن نامزدها از 27 رقابتی اعلام شدند. نیمه نهایی

فینالیست ها عبارتند از:

ماشین سال

کامیون سال

وسیله نقلیه سودمند سال
– جنسیس G80

– هیوندای النترا

– نیسان سنترا

– فورد F-150

– جیپ گلادیاتور موهاو
– Ram 1500 TRX

– فورد موستانگ Mach E

– جنسیس GV80

– لندرور دیفندر

جوایز NACTOY اکنون در بیست و هشتمین سال خود از طریق یک سری سه رای جداگانه توسط هیئت داوران متنوعی از روزنامه نگاران خودرو از مراکز متعدد در ایالات متحده و کانادا.

این رویداد به صورت مستقیم در وب سایت NACTOY ، در وب سایت NAIAS و همچنین در این لینک مستقیم پخش مستقیم پخش خواهد شد: https://livestream.com/accounts/5297578/events/9459187/open_rtmp

SOURCE جوایز خودرو ، کامیون و وسایل نقلیه سودمند سال آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

https://northamericancaroftheyear.org/