Nexion Travel Group نمایشگاه آگهی های مشاوران سفر را برگزار می کند

وی گفت: “در سراسر همه گیرى ، علاقه به مشاور سفر شدن همچنان زیاد است. بسیاری از متخصصان فعلی سفر همچنین به دنبال راهی جدید برای پیشرفت هستند.” هدر کیندرد، CTIE ، مدیر ارشد توسعه تجارت و آموزش در Nexion Travel Group. “Nexion EXPO به این افراد کمک خواهد کرد تا نحوه موفقیت در این تجارت را کشف کنند. و به عنوان یک رویداد مجازی ، Nexion EXPO می تواند در دسترس طیف گسترده ای از افراد قرار گیرد که در غیر این صورت امکان حضور در آنها را ندارند.”

Nexion Travel Group از این پلت فرم تعاملی آنلاین استفاده خواهد کرد که برای کنفرانس سالانه CoNexion خود ، که تقریباً در پاییز سال گذشته برگزار شد ، استفاده می کند تا Nexion EXPO را زنده کند. این پلتفرم به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا با کارمندان گروه سفر Nexion گپ بزنند ، درباره برنامه ها و ابزارهای آنها بیاموزند و حتی پس از پایان رویداد به تمام اطلاعات دسترسی پیدا کنند.

شرکت کنندگان در Nexion EXPO می توانند انتظار داشته باشند:

  • گفتگوی زنده با کارشناسان گروه سفر نکسیون که می توانند درباره برنامه ها و ابزارهای برنده جایزه آژانس میزبان مانند Agent Profiler و برنامه Escape omnimedia بحث کنند.
  • با اطلاعاتی در مورد نرخ بالای کارمزد که آژانس میزبان می تواند به اعضای خود ارائه دهد ، به تأمین کنندگان ارجح گروه سفر Nexion شیرجه بزنید.
  • فرصت های ابتدایی آموزشی به صورت مجازی و زنده برای کمک به رشد تجارت و جذب مشتری جدید.

شرکت کنندگان Nexion EXPO همچنین می توانند اطلاعات و اطلاعات ارزشمندی را در اختیار دیگران قرار دهند در موقعیت های مشابه ، مانند افراد جدید در صنعت ، مشاوران باتجربه و کسانی که قصد دارند یک مشاور سفر شوند. Nexion Travel Group- کانادا همچنین یک اتاق مجازی اختصاصی را در اختیار خواهد داشت که دارای متخصصانی برای کمک به مشاوران کانادایی است.

اظهار داشت: “سفر در راه بهبود است.” جکی فریدمن، CTC ، CTIE ، رئیس گروه سفر Nexion. “وقتی افراد وارد صنعت می شوند یا مراحل بعدی خود را بررسی می كنند ، در حال مشاهده ارزشی هستند كه یك آژانس میزبان می تواند برای مشاور مستقل به ارمغان بیاورد. همه گیری COVID-19 از قضا شرایط ایده آل را برای ایجاد یك رویداد بزرگ استخدام مجازی مانند Nexion EXPO. ممکن است در حال حاضر جمع آوری حضوری ایمن نباشد ، اما زمان خوبی برای متخصصان سفر فعلی و بالقوه است که مدتی را در یک رویداد مجازی بگذرانند و با گروه سفر Nexion در آینده سرمایه گذاری کنند. ما مشتاقانه منتظر هستیم به ملاقات با همه! “

Nexion EXPO برگزار خواهد شد 13 ژانویه و 14 ، 2021 ، با کارکنان زنده از ساعت 3 عصر تا 7 عصر CST بر 13 ژانویه و 11 صبح تا 3 بعدازظهر CST بر 14 ژانویه. بستر رویداد Nexion EXPO همچنین برای مرور باز خواهد بود 13 ژانویه14 فوریه 2021. ثبت نام رایگان در https://nexion.com/expo-registration/ امکان پذیر است.

تمام متخصصان سفر علاقه مند به یادگیری چگونگی موفقیت به عنوان یک صاحب مشاغل حرفه ای هستند که با حمایت بسیاری از مزایای بزرگ Nexion Travel ، با 800-747-6813 یا ایمیل تماس بگیرند [email protected].

گروه سفر Nexion
نکسیون® Travel Group یک آژانس میزبان کاملاً معتبر است و از سال 1995 به متخصصین سفر مستقل عضویت می دهد. به عنوان بخشی از Travellers Group ، Nexion Travel Group از متخصصین سفر مستقل همراه با بهترین کلاس ، ابزار ، فناوری ، پشتیبانی بلیط ، عملیات و پشتیبانی خود را ارائه می دهد. بازاریابی ، آموزش و پشتیبانی. Nexion Travel Group آژانس میزبان کاملی برای آژانس های چند نمایندگی ، آژانس های شرکتی ، نمایندگان باتجربه و تازه واردین صنعت است.

SOURCE گروه سفر Nexion

لینک های مربوطه

https://nexion.com