OSIbeyond وضعیت سازمان ارائه دهنده ثبت شده CMMC (RPO) را دریافت می کند

راکویل ، خانم، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – OSIbeyond اعلام کرده است که اکنون یک سازمان تأیید شده ثبت شده تأیید شده (RPO) با سازمان اعتباربخشی مدل بلوغ سایبر (CMMC-AB) است. به عنوان RPO در اکوسیستم CMMC ، OSIbeyond مجاز به ارائه خدمات مشاوره ای به پیمانکاران دفاعی است که می خواهند برای حسابرسی CMMC آماده شوند. خدمات انطباق CMMC شامل ارزیابی ریسک ، تجزیه و تحلیل GAP ، راه حل های فنی و توسعه اسناد است. OSIbeyond به پیمانکاران دولتی که با وزارت دفاع کار می کنند کمک می کند تا سطح بلوغ مورد نیاز CMMC را تعیین کنند ، آماده حسابرسی شوند و گواهینامه پس از انطباق را حفظ کنند.

“ما از اینکه یکی از سازمانهای پیشگام هستیم برای دریافت وضعیت سازمان ارائه دهنده ثبت شده از CMMC-AB و قرار گرفتن در لیست CMMC بازار هیجان زده هستیم. تیم ما از کارشناسان امنیت سایبری از جمله پزشکان ثبت شده CMMC (RP) آماده راهنمایی دفاع هستند پیمانکاران از طریق سفر صدور گواهینامه CMMC خود. ” – پیام پورخومامی ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، OSIbeyond

درباره OSIbeyond: از سال 2004 ، OSIbeyond خدمات جامع فناوری اطلاعات مدیریت شده و راه حل های امنیت سایبری درجه یک سازمانی را به سازمان های کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد. این شامل:

  • راه حل های انطباق با مجوز مدل بلوغ امنیت سایبری (CMMC)
  • پشتیبانی فناوری اطلاعات
  • راه حل های ابری
  • امنیت سایبری
  • استراتژی فناوری

خدمات امنیتی مدیریت شده ما که شامل راه حل های انطباق مدل تأیید امنیت سایبری (CMMC) است ، با اجرای راه حل های فنی و توسعه اسناد و سیاست های مورد نیاز CMMC ، پیمانکاران دفاعی را آماده می کنند تا حسابرسی CMMC را آماده کنند. علاوه بر این ، ما خدمات مداوم را برای حفظ انطباق پس از تأیید ارائه می دهیم.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

جاش کارول
(301) 312-8908
[email protected]
www.osibeyond.com

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

لیست بازار CMMC-AB

SOURCE OS فراتر از آن