ParkMobile و TIBA سیستم های پارکینگ شریک برای ارائه پارکینگ بدون تماس در گاراژهای دردار

ادغام بین این دو رهبر فناوری ، پرداخت هزینه پارکینگ در گاراژهای دردار را برای مصرف کنندگان آسان خواهد کرد ، در نتیجه فرسودگی تجهیزات پارکینگ فیزیکی کاهش می یابد. در میان نگرانی های COVID-19 ، بسیاری از اپراتورهای پارکینگ به سرعت گزینه های پرداخت بدون تماس را برای کاهش گسترش احتمالی ویروس اضافه می کنند.

ParkMobile بیش از 20 میلیون کاربر دارد كه می توانند با استفاده از این برنامه هزینه پارکینگ در TIBA +1/9 میلیون جای پارک در سراسر کشور را پرداخت كنند. افرادی که با راه حل ها و سخت افزارهای TIBA در یک گاراژ پارک می کنند به راحتی می توانند از ایستگاه ورودی بلیط را بلند کنند تا دروازه را بلند کنند و وارد گاراژ شوند. کاربران ParkMobile به جای تعامل با ایستگاه های پرداخت یا صندوق های پرداخت ، به خروجی می روند و به سادگی بارکد بلیط را اسکن می کنند تا دروازه را بلند کنند.

می گوید: “گردآوری دو رهبر فناوری پارکینگ برای ایجاد تجربه بهتر برای مصرف کننده بسیار خوب است.” لوی رینکوف، معاون اجرایی مشارکت ها و اتحاد ها در TIBA. “ادغام بین TIBA و ParkMobile روشی ایمن و آسان برای پرداخت پارکینگ در هر مکان با تجهیزات TIBA فراهم می کند. نتیجه این مشارکت یک بستر جامع برای داده های ترکیبی آنلاین و محرک ، مدیریت عملکرد دقیق تر و مدیریت بهتر است. روند پشتیبانی از مشتریان و مهمانان پارکینگ آنها. “

ParkMobile و TIBA در حال آزمايش يكپارچه سازي سكوها هستند و برنامه هايي براي استقرار سريع پرداخت هاي بدون تماس در تاسيسات جديد و موجود در بازار آمريكاي شمالي دارند.

می گوید: “ما دائماً از کاربران خود بازخورد می گرفتیم که آنها روشهای بیشتری برای استفاده از برنامه ما فراتر از پارکینگ در خیابان می خواهند.” جون زیگلار، مدیر عامل ParkMobile. “این همکاری جدید با TIBA ما را به گاراژ پارکینگ می کشاند ، و به کاربران ما راهی جدید برای استفاده راحت از برنامه برای پرداخت بدون تماس در امکانات دردار می دهد.”

درباره ParkMobile
ParkMobile، LLC پیشرو در ارائه راه حل های پارکینگ و تحرک هوشمند است آمریکای شمالی، با استفاده از رویکردی بدون تماس به میلیون ها نفر کمک می کند تا به راحتی در دستگاه همراه خود پیدا ، رزرو کرده و هزینه پارکینگ را پرداخت کنند. فناوری این شرکت در هزاران مکان در سراسر کشور از جمله 8 شهر از 10 شهر برتر و همچنین دانشگاه های دانشگاهی ، فرودگاه ها و استادیوم ها مورد استفاده قرار می گیرد. افراد می توانند با استفاده از راهکارهای ParkMobile سریعاً هزینه پارکینگ در خیابان و خارج از خیابان را بدون نیاز به استفاده از کنتور یا کیوسک پرداخت کنند. علاوه بر این ، ParkMobile رزرو پارکینگ را در مکان های استادیوم برای کنسرت ها و رویدادهای ورزشی ارائه می دهد. در گاراژهای منطقه مترو نیز رزرواسیون انجام می شود و به افراد اجازه می دهد بدون نگرانی از یافتن پارکینگ به داخل شهر بروند. ParkMobile به شرکت 5000 نامگذاری شده است ، Deloitte Fast 500 ، شهرهای هوشمند “Smart 50” و برترین محل های کار Atlanta Journal Constitution را بهم متصل می کنند. علاوه بر این ، این شرکت برنده جوایز استیوی 2020 برای نوآوری در محصولات شد. برای اطلاعات بیشتر ، به ParkMobile.io یا مراجعه کنید ParkMobile در توییتر.

درباره سیستم های پارکینگ TIBA

سیستم های پارکینگ TIBA ، متعلق به گروه FAAC ، رهبر راه حل های صنعت پارکینگ و تحرک است. محصولات TIBA با پیشرفته ترین و انعطاف پذیرترین سیستم ها ، ساده ، قابل اعتماد و کاربرپسند هستند. TIBA کاملا متعهد به “تجربه پارکینگ درگیر” از طریق تمرکز بر محصولات برتر ، ارائه راه حل های قابل تنظیم ترین صنعت و ارائه مشارکت درجه یک موفقیت مشتری است. معماری ابر و مقیاس پذیر TIBA ، اپراتورهای پارکینگ را قادر می سازد تا از فناوری و روند بازار استفاده کنند و فرصت های جدید درآمد را باز کنند. TIBA به طور مستقیم و از طریق یک شبکه گسترده از فروشندگان با ارزش افزوده به اپراتورها و مالکان پارکینگ خدمات می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.tibaparking.com مراجعه کنید.

مخاطبین رسانه ای:
جف پرکینز، مدیر CMO
ParkMobile
[email protected]

جوردن ویس، سرپرست بازاریابی
سیستم های پارکینگ TIBA
[email protected]

SOURCE ParkMobile

لینک های مربوطه

https://parkmobile.io