Pingtan Marine Enterprise Ltd. بسته به پیشنهادات مستقیم ثبت شده 4.0 میلیون دلاری

فوژو ، چین، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Pingtan Marine Enterprise Ltd. (نزدک: PME) ، (“پینگتان” یا “شرکت”) ، یک شرکت ماهیگیری مستقر در جمهوری خلق چین، امروز اعلام کرد که فروخته شده است 4.0 میلیون دلار از سری A شرکت سهام ترجیحی قابل تبدیل ، ارزش اسمی 0.001 دلار به ازای هر سهم (“سهام A ترجیحی سری A”) ، در یک پیشنهاد مستقیم ثبت شده.

این شرکت برای خرید مجموع 4،000،000 سهام A ترجیحی سری A با قیمت پیشنهادی 1.00 دلار به ازای هر سهم و ارزش اعلام شده از 1.10 دلار که به سهام عادی شرکت قابل تبدیل هستند. هر سری A ترجیحی با قیمت تبدیل برابر با (i) کمتر به سهام عادی شرکت تبدیل می شود 2.00 دلار و (ب) 90٪ کمترین میانگین وزنی قیمت سهام عادی در یک روز معاملاتی در طی ده روز معاملاتی قبل از تاریخ تبدیل ، اما کمتر از 0.44 دلار، منوط به تعدیل های خاص است.

پیش بینی می شود که درآمد خالص حاصل از این پیشنهاد ، پس از کسر هزینه های پیشنهادی قابل پرداخت توسط شرکت و هزینه های عامل استقرار ، تقریباً 3.43 میلیون دلار. شرکت در نظر دارد از خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد برای سرمایه در گردش ، اهداف عمومی شرکت (از جمله فروش و بازاریابی و جلب رضایت مبالغ قابل پرداخت پرداختی به فروشندگان خود در ارتباط با بدهی های تجاری) و هزینه های معاملات استفاده کند. این شرکت همچنین می تواند بخشی از سود خالص حاصل از این پیشنهاد را برای تأمین مالی خرید یا سرمایه گذاری در مشاغل ، محصولات یا خدمات رقابتی و مکمل به عنوان بخشی از استراتژی رشد خود استفاده کند.

شرکت اسپارتان کپیتال اوراق بهادار ، LLC به عنوان نماینده جایگذاری انحصاری شرکت برای این پیشنهاد فعالیت کرد.

این پیشنهاد طبق بیانیه موثر ثبت قفسه در فرم S-3 (پرونده شماره 333-248620) که قبلاً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ثبت شده و اعلام شده بود ، ارائه شده است. یک مکمل دفترچه و یک دفترچه همراه با شرح شرایط این پیشنهاد توسط شرکت در SEC ارسال شده است. کپی های ضمیمه نامه به همراه دفترچه راهنما می توانید از وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov تهیه کنید. نسخه های الکترونیکی مکمل دفترچه و دفترچه پایه همراه را می توان از طریق Spartan Capital Securities، LLC از طریق ایمیل به آدرس [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار شرکت در این پیشنهاد نیست. هیچ پیشنهادی ، درخواست پیشنهادی برای خرید یا فروش اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی وجود ندارد که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این کشورها یا صلاحیت قضایی.

درباره پینگتان

پینگتان یک شرکت ماهیگیری است که از طریق شرکت تابعه خود ، شرکت فوجیان استانی Pingtan County Ocean Fishing Group Co. ، Ltd. یا Pingtan Fishing درگیر ماهیگیری در اقیانوس می باشد.

خطرات تجاری و بیانیه های آینده نگر

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است شامل بیانیه های آینده نگر باشد که مشمول بندرهای امن ایجاد شده تحت قانون اوراق بهادار 1933 و قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه است. کلماتی مانند “برآورد” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “باور” ، “ممکن است” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه ریزی شده” ، “بالقوه” ، “می تواند ، “” انتظار “و عبارات مشابه ، یا منفی آن عبارات ، ممکن است عبارات آینده نگر را شناسایی کند. اگرچه اظهارات آینده نگرانه قضاوت حسن نیت مدیریت ما را نشان می دهد ، اما چنین اظهاراتی تنها می تواند براساس واقعیت ها و عواملی باشد که در حال حاضر توسط ما شناخته شده است. در نتیجه ، اظهارات آینده نگر ذاتاً در معرض خطرات و عدم قطعیت است و نتایج و نتایج واقعی ممکن است با نتایج و نتایج بحث شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. خطرها شامل پیش بینی استفاده خالص از عواید حاصل از این پیشنهاد می شود ، اما محدود به آنها نیست. پیش بینی صدور سیاست جدید شیلات توسط دولت اندونزی و عملیات ماهیگیری در اندونزی توسط شرکت پس از آن ؛ توانایی پینگتان برای کمک به تجدید همکاری های شیلاتی و ارتقا the مبادلات اقتصادی و تجاری و همکاری بین آنها چین و اندونزی؛ و سایر عوامل خطر موجود در پرونده های SEC پینگتان موجود در www.sec.gov ، از جمله آخرین گزارش سالانه پینگتان در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q. به خوانندگان هشدار داده می شود که به هیچ یک از اظهارنظرهای آینده نگر ، که فقط از تاریخ ساخت آنها صحبت می کنند ، اعتماد بیجا نکنند. پینگتان به هیچ دلیلی هیچ تعهدی در به روزرسانی یا بازنگری هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ندارد ، مگر در مواردی که قانون الزام کرده است.

مخاطب:
لیمینگ یونگ (مایکل)
مدیر ارشد مالی
Pingtan Marine Enterprise Ltd.
تلفن: +86 591 87271753
[email protected]

مگی لی
مدیر روابط سرمایه گذار
Pingtan Marine Enterprise Ltd.
تلفن: +86 591 87271753
[email protected]

روابط سرمایه گذار
ارتباطات PureRock محدود
[email protected]

SOURCE Pingtan Marine Enterprise Ltd.