Playa Hotels & Resorts N.V قیمت گذاری پیشنهاد عمومی سهام عادی را اعلام می کند

FAIRFAX ، واشنگتن، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – هتل ها و استراحتگاه های Playa NV (NASDAQ: PLYA) (“Playa”) امروز قیمت پیشنهادی عمومی پذیرفته شده 35،000،000 سهام عادی خود را متشکل از 25،000،000 سهام عادی پیشنهادی Playa و 10،000،000 سهام عادی ارائه شده توسط Playa اعلام کرد. یک سهامدار فروش ، با قیمت عرضه عمومی از 5.00 دلار در هر سهم پیش بینی می شود که سود حاصل از فروش ناخالص تقریبی Playa باشد 125.0 میلیون دلار (با فرض عدم استفاده از گزینه پذیره نویسان برای خرید 3،750،000 سهام عادی از Playa). انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 11 ژانویه 2021، به شرط بسته شدن عرف

پلایا قصد دارد خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد را برای بازپرداخت مبلغ معوقه تحت تسهیلات اعتباری گردان خود و برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند. Playa هیچ درآمد حاصل از فروش سهام عادی توسط سهامدار فروش ، صندوق وابسته به Sagicor Group Jamaica Limited دریافت نخواهد کرد.

اوراق بهادار دویچه بانک ، اوراق بهادار BofA ، سیتی گروپ و نومورا به عنوان مدیران مشترک اداره کتاب برای ارائه پیشنهادات فعالیت می کنند.

ارائه این اوراق بهادار براساس بیانیه های موثر ثبت قفسه که Playa قبلاً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت کرده است ، انجام می شود. این پیشنهاد فقط با استفاده از یك دفترچه راهنما و دفترچه های همراه ارائه می شود. یک نسخه از ضمیمه راهنمای مقدماتی و دفترچه های مربوط به پیشنهاد و ضمیمه آخر نامه ، در صورت موجود بودن ، می توانند با مراجعه به EDGAR در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov یا تماس با: Deutsche Bank Securities Inc. ، توجه : Prospectus Group ، 60 وال استریت ، نیویورک ، نیویورک 10005-2836 ، تلفن: (800) 503-4611 ، ایمیل: [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت وجود ندارد. تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی این چنینی است.

درباره Playa Hotels & Resorts N.V.
Playa Hotels & Resorts N.V. صاحب ، مجری و توسعه دهنده استراحتگاه های فراگیر در مکان های برتر ساحل در مقصد محبوب تعطیلات در مکزیک و کارائیب. Playa صاحب مجموعه کل مجموعه ای متشکل از 21 استراحتگاه (8172 اتاق) واقع در است مکزیک، جامائیکا و جمهوری دومینیکن. که در مکزیک، پلاایا صاحب و مدیر Hyatt Zilara Cancun ، Hyatt Ziva Cancun ، Panama Jack Resorts Cancun ، Panama Jack Resorts Playa del Carmen ، Hilton Playa del Carmen ، Hyatt Ziva Puerto Vallarta و هایت زیوا لوس کابوس. که در جامائیکا، Playa صاحب و مدیریت تالار رز Hyatt Zilara ، تالار رز هیات زیوا، Hilton Rose Hall Resort & Spa ، Jewel Grande Montego Bay Resort & Spa و Jewel Paradise Cove Beach Resort & Spa. در جمهوری دومینیکن، Playa دارای و اداره Hilton La Romana است ، Hyatt Ziva Cap Cana و هایت زیلارا کپ کانا. پلاایا همچنین دارای چهار استراحتگاه در است مکزیک و جمهوری دومینیکن که توسط شخص ثالث مدیریت می شود و Playa مدیریت Sanctuary Cap Cana ، در جمهوری دومنیکن را بر عهده دارد.

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگرانه” است که توسط قوانین اوراق بهادار فدرال تعریف شده است. اظهارات رو به جلو منعکس کننده انتظارات و پیش بینی های فعلی پلایا در مورد وقایع آینده در آن زمان است و بنابراین عدم اطمینان و خطر را در پی دارد. کلمات “ایمان” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “اراده” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “باید” ، “ممکن است” ، “برنامه ریزی” ، “تخمین” ، “قصد” ، “پیش بینی” “بالقوه” ، “ادامه” ، و منفی این کلمات و سایر عبارات مشابه به طور کلی عبارات آینده نگر را مشخص می کند. این اظهارات آینده نگر تحت عوامل مختلفی است که می تواند باعث شود نتایج واقعی یا نتایج با آنچه در این بیانیه ها ذکر شده تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله خطرات توصیف شده در بخش های “عوامل خطر” در گزارش سالانه Playa در فرم 10-K ، ثبت شده با SEC روشن 27 فوریه 2020 و گزارش سه ماهه در مورد فرم 10-Q ، ثبت شده در SEC در تاریخ 4 نوامبر 2020، زیرا این عوامل ممکن است هر از گاهی در پرونده های ادواری Playa با SEC ، که در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov قابل دسترسی است ، به روز شوند. این عوامل نباید جامع تفسیر شوند و باید همراه با سایر اظهارات احتیاطی که در این نسخه و در پرونده های Playa با SEC وجود دارد ، خوانده شوند. در حال حاضر ، یکی از مهمترین عواملی که می تواند نتایج واقعی را از نظرات آینده نگرانه ما متفاوت کند ، تأثیرات نامطلوب همه گیر کنونی COVID-19 بر وضعیت مالی ، نتایج عملیاتی و جریان های نقدی Playa ، خطوط هوایی است که خدمات ارائه می دهند مکانهایی که پلایا دارای استراحتگاهها است ، تقاضای کوتاه مدت و بلند مدت برای سفر ، جهانی و اقتصادهای محلی که پلاایا دارای استراحتگاههای خود است و بازارهای مالی در حالی که اظهارات آینده نگرانه باورهای حسن نیت Playa را منعکس می کند ، اما تضمین کننده عملکرد آینده نیست. Playa از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا بازنگری عمومی هر بیانیه آینده نگر چشم پوشی می کند تا تغییراتی را در مفروضات یا فاکتورهای اساسی ، اطلاعات جدید ، داده ها یا روش ها ، وقایع آینده یا سایر تغییرات پس از تاریخ انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی مشاهده کند ، مگر در مواردی که در قانون قابل اعمال است. شما نباید به هیچ یک از اظهارات آینده نگرانه اعتماد کنید ، که فقط براساس اطلاعات موجود در حال حاضر برای Playa (یا اشخاص ثالثی که اظهارات آینده نگرانه را ارائه می دهند) است.

SOURCE مدیریت Playa ایالات متحده آمریکا، LLC

لینک های مربوطه

playaresorts.com