P&O Cruises Australia مکث خود را در عملیات در نیوزیلند گسترش می دهد

میامی، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – P&O Cruises استرالیا مکث خود را در عملیات در حال گسترش است نیوزلند به قبل و قبل از عزیمت 25 آوریل ، 2021 از آنجا که خط مسافرتی و صنعت گسترده تر در زمان مناسب برای شروع مجدد قایقرانی با دولت و مقامات بهداشت عمومی همکاری می کنند.

خط کروز که کشتی ها را در آن مستقر کرده است اوکلند برای بسیاری از سال ، به بازگشت نیوزلند برای یک فصل 150 روزه اختصاص داده شده در جولای 2022.

P&O Cruises رئیس جمهور استرالیا استور میرمل گفت: آغاز یک سال جدید باعث ایجاد خوش بینی و اعتماد به نفس مجدد می شود ، اما در عین حال ، مهم است که در مورد آینده سریع تر واقع بینانه باقی بمانیم.

آقای میرمل گفت: “ما می دانیم كه روزهای بسیار بهتری در پیش است و ما در مورد از سرگیری كروزینگ همچنان مثبت هستیم. در حالی كه ما عملیات را متوقف كرده ایم ، P&O Cruises همراه با صنعت وسیع تر از زمان هوشمندانه ای استفاده كرده اند تا برای بازگشت كروزینگ برنامه ریزی كنند.”

“همانطور که برای رسیدن به این هدف تلاش می کنیم ، ما می خواهیم به مهمانان کیوی خود اطمینان حداکثر و انعطاف پذیری در مورد رزرو 2021 خود و فرصتی برای برنامه ریزی مجدد تعطیلات سفر دریایی خود برای 2022 یا بیشتر بدهیم.

“من می خواهم از ما تشکر کنم نیوزلند مهمانان برای وفاداری خود به P&O Cruises Australia در این مدت و ما مشتاقانه منتظر استقبال مجدد آنها هستیم. “

در ابتدا برنامه ریزی شده بود که قایقرانی را از اوکلند از جانب 6 فوریه ، 2021، عملیات Pacific Explorer قبلاً متوقف شده بود 4 مارس 2021 و اکنون تا 25 آوریل متوقف شده است.

که در استرالیا، Pacific Adventure در حال حاضر برنامه ریزی شده است که قایقرانی را از سیدنی بر 30 آوریل ، 2021 در حالی که برخورد اقیانوس آرام به دلیل تماس است بریزبن خانه از 7 مه – اگرچه ممکن است سفرهای اضافی زودتر اضافه شود ، بسته به زمان بازگشت سفر دریایی استرالیا.

مکث طولانی در عملیات از نیوزلند سفرهای دریایی زیر را تحت تأثیر قرار می دهد:

اقیانوس آرام اکسپلورر: X112N ، X113N ، X114N ، X115N ، X116N ، X117N ، X118N ، X119N ، X120N.

گزینه های رزرو و استرداد هزینه سفرهای لغو شده از 7 ژانویه ، 2021:

P&O مستقیماً یا از طریق آژانس مسافرتی تعیین شده با مهمانانی که سفرهای دریایی تحت تأثیر آنها قرار گرفته است ، تماس می گیرد تا از این پیشرفت و گزینه های پیش روی آنها مطلع شود.

میهمانانی که هنوز پیشنهادی در قبال سفر دریایی دریافت نکرده اند که در هنگام مکث P & O در عملیات لغو شده است ، در صورت انتخاب اعتبار سفر دریایی در آینده ، حق بازپرداخت کامل یا پاداش را دارند.

P&O برای مهمانانی که از طریق آن کانال رزرو کرده اند به آژانس های مسافرتی بازپرداخت می کند. خط مسافرتی همچنین از کمیسیون آژانس مسافرتی در کلیه رزروهای سفرهای لغو شده که به صورت کامل پرداخت شده اند ، محافظت خواهد کرد 5 ژانویه ، 2021.

مهمانانی که با رزروهایی که تحت تأثیر مکث قرار گرفته اند ، می توانند از طریق یک ابزار ردیابی جدید که در وب سایت P&O یافت می شود ، پیشرفت اعتبار سفر دریایی یا درخواست بازپرداخت خود را پیگیری کنند.

SOURCE P&O Cruises AU