Prologis اعلام کرد 25.0 میلیارد دلار فعالیت سرمایه گذاری برای سال 2020

سانفرانسیسکو، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Prologis Inc. در سال 2020 ، Prologis تکمیل شد 25.0 میلیارد دلار فعالیت سرمایه گذاری بر اساس مالکیت و مدیریت شده

از ادغام ProLogis – AMB در سال 2011 تا پایان سال 2020 ، Prologis معاملات سرمایه گذاری را در مجموع بیش از 131.4 میلیارد دلار در 30 بازار جهانی. فعالیت های سرمایه گذاری و توسعه این شرکت از بزرگترین معاملات M&A در بخش املاک و مستغلات گرفته تا معاملات فردی خارج از بازار تحت پوشش بوده است 5 میلیون دلار.


جزئیات فعالیت سرمایه گذاری:


تحت مالکیت و مدیریت ($ B)

سال مالی 2020

20111) – 2020

ادغام و ادغام

17.0 دلار

62.3 دلار

توسعه آغاز می شود

2.7 دلار

22.1 دلار

خریدهای ساختمان2)

2.0 دلار

10.7 دلار

ساخت و ساز و زمین2)

1.5 دلار

17.8 دلار

مشارکت ها

1.8 دلار

18.5 دلار

ارزش آفرینی از تثبیت ها (سهم PLD)

0.9 دلار

5.0 دلار

1) از زمان ادغام در ژوئن 2011

2) شامل مالکیت و مالکیت سایر سرمایه گذاری های املاک و مستغلات است

وی گفت: “علی رغم اختلال و عدم اطمینان سال گذشته ، فعالیت سرمایه گذاری در سطح جهانی ما بدون وقفه ادامه یافت و نشان دهنده تقاضای قوی برای املاک و مستغلات لجستیکی با کیفیت بالا در بهترین مکانهای جهان است.” حمید آر مقدم، رئیس و مدیر عامل ، Prologis. “نمونه کارها و بانک زمین آماده توسعه در نزدیکی مراکز جمعیتی بزرگ همچنان به عنوان یک مزیت رقابتی برای مشتریان ما محسوب می شوند.”

Prologis یک نقش ارشد جدید برای تقویت تلاشهای رو به رشد خود در زمینه استقرار سرمایه جهانی ایجاد کرده است ، کارمند طولانی مدت Prologis ، دن لتر را به عنوان رئیس جهانی استقرار سرمایه نامگذاری کرده است 1 ژانویه 2021. گزارش نامه به مدیر سرمایه گذاری Prologis یوجین اف. ریلی.

Letter مسئول فرآیند کمیته سرمایه گذاری شرکت ، پیش بینی استقرار سرمایه ، مدیریت خط لوله استقرار و جمع آوری و اختیارات پرتفوی چند بازار است. وی با تیم Reilly و تیم تحقیق و ارزیابی شرکت برای بررسی استراتژی های سرمایه گذاری شرکت که هم اکنون شامل بخش های توسعه سریع Urban Last Touch® و مشتری محور است ، کار خواهد کرد. لتر پیش از این رئیس منطقه مرکزی این شرکت بود ، که توسط پیشکسوت Prologis بر عهده گرفت کارتر آندروس. لتر در سال 2004 به AMB پیوست و از آن زمان در چندین نقش استقرار سرمایه در مناطق مرکزی و غربی خدمت کرده است.

ریلی گفت: “دان به طور مداوم به نتایج برجسته مالی رسیده است ، رهبری عالی را نشان داده و در ابتکارات متعدد متمرکز بر مشتری ، از جمله برنامه جهانی Last Last Touch® Prologis و تحول دیجیتالی آن ، پیشگام بوده است.” “این نقش جدید منابع بالاتری را در پشت فعالیت های سرمایه گذاری ما در سطح جهانی قرار می دهد ، در زمانی که بخش املاک و مستغلات لجستیکی پیچیده تر شده و تقاضای بیشتری از مشتریان و سرمایه گذاران ما را به خود جلب می کند.”

درباره پرولوژی

Prologis ، Inc رهبر جهانی در تدارکات املاک و مستغلات با تمرکز بر بازارهای با موانع بالا و رشد بالا است. از همان زمان 30 سپتامبر 2020، این شرکت به طور کامل متعلق به مالکیت و یا از طریق مشارکت های مشترک سرمایه گذاری ، املاک و پروژه های توسعه ای دارای مالکیت یا سرمایه گذاری بوده است که انتظار می رود در 19 کشور حدود 976 میلیون فوت مربع (91 میلیون متر مربع) باشد. Prologis امکانات لجستیکی مدرن را به یک پایگاه متنوع متشکل از تقریباً 5،500 مشتری در دو گروه عمده اجاره می دهد: کسب و کار از طریق تجارت و خرده فروشی / تحقق آنلاین.

اظهارات منتظر نگاه

عبارات موجود در این سند که واقعیت تاریخی نیستند ، اظهاراتی آینده نگرانه به معنای بند 27 الف قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ، با اصلاحیه است. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات ، برآوردها و پیش بینی های فعلی در مورد صنعت و بازارهایی که ما در آنها فعالیت می کنیم و همچنین اعتقادات و فرضیات مدیریت است. چنین اظهاراتی شامل عدم اطمینان است که می تواند به طور قابل توجهی بر نتایج مالی ما تأثیر بگذارد. کلماتی مانند “انتظار می رود” ، “پیش بینی می کند” ، “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “می جوید” و “تخمین” ، از جمله تغییرات چنین کلمات و عبارات مشابه ، برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر است ، که به طور کلی ماهیت تاریخی ندارند. تمام گزاره هایی که به عملکرد عملیاتی ، رویدادها یا تحولاتی اشاره می کنند که انتظار داریم یا پیش بینی می کنیم در آینده اتفاق بیفتند – از جمله گزاره های مربوط به رشد اجاره و اشغال ، فعالیت توسعه ، فعالیت مشارکت و وضعیت ، شرایط عمومی در مناطق جغرافیایی محل کار ما ، بدهی ما ، ساختار سرمایه و موقعیت مالی ، توانایی ما در تشکیل مشارکت های جدید سرمایه گذاری مشترک و در دسترس بودن سرمایه در سرمایه گذاری های مشترک یا جدید – اظهارات آینده نگرانه هستند. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیاتی می شوند که پیش بینی آنها دشوار است. اگرچه ما اعتقاد داریم انتظارات منعکس شده در هر گزاره آینده نگر مبتنی بر پیش فرض های منطقی است ، اما نمی توان اطمینان حاصل کرد که انتظارات ما محقق خواهد شد و بنابراین ، نتایج و نتایج واقعی ممکن است با آنچه در چنین آینده ای بیان شده یا پیش بینی می شود تفاوت اساسی داشته باشد – بیانیه های به دنبال برخی از عواملی که ممکن است بر نتایج و نتایج تأثیر بگذارد شامل موارد زیر است: (i) اقلیم های اقتصادی و سیاسی ملی ، بین المللی ، منطقه ای و محلی ؛ (ii) تغییر در بازارهای مالی جهانی ، نرخ بهره و نرخ ارز خارجی ؛ (III) افزایش یا پیش بینی رقابت برای خواص ما ؛ (چهارم) خطرات مرتبط با تملک ، تملک و توسعه املاک ؛ (v) حفظ وضعیت اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، ساختار مالیات و تغییر در قوانین و نرخ مالیات بر درآمد ؛ (vi) در دسترس بودن بودجه و سرمایه ، سطح بدهی هایی که حفظ می کنیم و رتبه بندی اعتباری ما. (vii) خطرات مربوط به سرمایه گذاری های ما در مشارکت های مشترک سرمایه گذاری ، از جمله توانایی ما در ایجاد سرمایه گذاری های جدید سرمایه گذاری مشترک ؛ (viii) خطرات انجام تجارت بین المللی ، از جمله خطرات ارزی ؛ (ix) عدم اطمینان محیط زیست ، از جمله خطرات ناشی از بلایای طبیعی ؛ (x) خطرات مربوط به شیوع ویروس کرونا در حال حاضر ؛ و (xi) آن عوامل اضافی که در گزارشهای ارائه شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار توسط ما تحت عنوان “عوامل خطر” مطرح شده است. ما وظیفه ای نداریم که هر گزاره آینده نگرانه مندرج در این سند را به روز کنیم مگر در مواردی که قانون لازم دارد.

SOURCE Prologis، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.prologis.com