QuantiTech گروه مهندسی سیستم ها را به دست می آورد

هانتسویل ، آلا، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – QuantiTech LLC (“QuantiTech”) ، یک شرکت نمونه کارها از Sagewind Capital LLC (“Sagewind”) ، امروز اعلام کرد که گروه مهندسی سیستم ها ، Inc (“SEG” یا “شرکت”) را از Griffon خریداری کرده است. شرکت (NYSE: GFF). شرایط مالی معامله اعلام نشده است.

دفتر مرکزی آن در کلمبیا ، مریلند، SEG پیشرو در ارائه خدمات مهندسی تهدید و مدل سازی و شبیه سازی به دولت ایالات متحده است ، که در درجه اول از مرکز جنگ سطحی نیروی دریایی ، آژانس دفاع موشکی و دفتر اطلاعات نیروی دریایی پشتیبانی می کند. SEG برای پشتیبانی از الزامات دولت ایالات متحده برای توسعه سلاح ها و سیستم های موشکی ، شبیه سازی ، آزمایش و تجزیه و تحلیل ، خدمات پیشرفته و مبتنی بر فیزیک را ارائه می دهد. تیم مدیریت و کارکنان SEG به عنوان بخشی از QuantiTech به کار خود ادامه خواهند داد.

وی گفت: “ما از استقبال SEG از خانواده QuantiTech بسیار هیجان زده هستیم.” رندی کش، رئیس هیئت مدیره QuantiTech. “این ترکیب دو شرکت را با عمق استعداد و تخصص فوق العاده در مهندسی پیشرفته گرد هم آورده است. با تقویت توانایی های خود در بازارهای دفاع موشکی ، ابرقراری ها و اینتل ، ما حتی در ادامه خدمت به ماموریت های مهم دولت ایالات متحده.”

“همانطور که در تابستان گذشته اعلام شد ، SEG به دنبال مشارکت با یک سازمان مادر جدید است که از لحاظ استراتژیک بیشتر روی خدمات فنی دولت متمرکز است. مایکل اندرسون، رئیس SEG. “ما از اینکه این شریک را در QuantiTech یافتیم بسیار هیجان زده هستیم و از فرصتهای ایجاد شده توسط این ترکیب انرژی می گیریم. مشتریان و قابلیتهای مکمل QuantiTech به ما این امکان را می دهد تا حضور خود را به عنوان پیشرو در مهندسی تهدید و مدل سازی و شبیه سازی گسترش دهیم.”

Paul ، Weiss ، Rifkind ، Wharton & Garrison LLP به عنوان مشاور حقوقی QuantiTech خدمت کرد. Chertoff Capital، LLC به عنوان مشاور مالی انحصاری و Dechert LLP به عنوان مشاور حقوقی Griffon Corporation خدمت می کردند.

درباره گروه مهندسی سیستم ها

در سال 1991 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در کلمبیا ، مریلند، SEG پشتیبانی پیشرفته ، بسیار فنی و مهندسی و تحلیلی را از مشتریان ارائه می دهد. به عنوان ارائه دهنده برجسته مهندسی و تجزیه و تحلیل سیستم های جنگی ، راداری و موشکی ، SEG منبع اصلی تخصص مهندسی سیستم برای دولت ایالات متحده ، به ویژه در زمینه دفاع موشکی ، ابرجنسی و تجزیه و تحلیل اطلاعاتی است. برای کسب اطلاعات بیشتر به https://www.systemsengineeringgroup.com/ مراجعه کنید.

درباره QuantiTech

QuantiTech پیشرو در ارائه خدمات مهندسی بسیار فنی به ارتش ، نیروی هوایی ، ناسا و سایر آژانس های دفاعی مهم دیگر است که مسئولیت حفظ برتری فناوری را بر عهده دارند. توانایی های آن بر روی مهندسی پیشرفته ، خدمات نرم افزاری ، مدل سازی و شبیه سازی ، امنیت سایبری ، آزمایش و ارزیابی و مدیریت برنامه برای کلیدی ترین بازارهای دفاعی مانند ابرقهرمان ها ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین و پرواز فضایی انسان متمرکز شده است. QuantiTech در سال 1991 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در هانتسویل ، آل. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.quantitech.com مراجعه فرمایید.

درباره Sagewind Capital

Sagewind Capital یک است نیویورکشرکت سهامداران خصوصی در بازار میانه که با تیم های مدیریتی استثنایی همکاری می کند و با کمک به رشد اقتصادی و از طریق خریدهای استراتژیک ، بر افزایش سرمایه قابل توجه تمرکز می کند. Sagewind در چندین صنعت سرمایه گذاری می کند ، از جمله خدمات دولتی ، هوا فضا و دفاع ، نرم افزار ، فناوری اطلاعات ، مراقبت های بهداشتی و خدمات بازرگانی. این شرکت بر افزایش سرمایه بلند مدت متمرکز است و دارای انعطاف پذیری برای داشتن مشاغل برای مدت طولانی است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sagewindcapital.com مراجعه فرمایید.

مخاطب
مارک سمر
Kekst CNC
(917) 439-3507

SOURCE QuantiTech LLC