Rebound Travel Technologies و Rarotongan Resort Group همکاری استراتژیک را اعلام می کنند

SAN JOSE ، کالیفرنیا، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Rebound Travel Technologies و Rarotongan Resort Group امروز یک همکاری استراتژیک برای استفاده از سیستم عامل Rebound در تمام دارایی های گروه را اعلام کردند. این گروه شامل سه ویژگی شاخص اقیانوس آرام جنوبی است. تفرجگاه جزیره Aitutaki Lagoon ، استراحتگاه ساحلی Rarotongan & Lagoonarium و Sanctuary Rarotonga ، همه در ساحل. این مشارکت با ارائه راهکارهای شخصی که باعث افزایش وفاداری به میهمانان می شود و جریان نقدینگی را به طور مستقیم بهبود می بخشد ، در صورت لغو مستقیماً به استراحتگاه ها و میهمانان سود می رساند.

در صورت لغو احتمالی ، اگر تصمیم بگیرند رزرو را در یکی از املاک نگه دارند ، مسافران پیشنهادات شخصی و ارزش افزوده ای مانند ارتقا ، غذاخوری یا گواهی فعالیت دریافت می کنند. مسافران از تجربه سفر پیشرفته بهره مند می شوند و هتلداران رزرو و پرداخت موجودی که با آنها انجام شده را حفظ می کنند.

“خوشحالم که اعلام کنم پلت فرم Rebound در سه استراحتگاه نمادین ما در مهمانان در دسترس خواهد بود جزایر کوک، “مدیر عامل گروه Rarotongan Resort گفت ، تاتا کروکومب. “با توجه به اینکه مسافرانی که بیش از هر زمان دیگری به دنبال ارزش بیشتری در تجربه سفر خود هستند ، این مشارکت نمی توانست در زمان بهتری حاصل شود. تیم Rebound دارای تجربه صنعت عمیقی هستند و پشتیبانی قوی برای تجارت ما ارائه می دهند.”

موسس و مدیرعامل Rebound می گوید: “تیم ما از همکاری با The Rarotongan Resort Group بسیار هیجان زده است.” توبیاس وسلز. “در این اوقات بی سابقه ، ما خوشحالیم که به بهبود سریع صنعت مسافرت در این کشور کمک می کنیم جزایر کوک و به شرکای ما اجازه می دهیم مشتریان و پرداختها را در این روند حفظ کنند. “

با ادامه بیماری همه گیر و عدم اطمینان در مورد سفر ، بستر ابتکاری Rebound fintech شرکت های مسافرتی را قادر می سازد خدمات خود را بهبود بخشند و از مشتری و پول نقد نگهداری کنند.

درباره Rebound Travel Technologies Inc.

اوایل امسال توسط پیشکسوت فناوری سفر تاسیس شد توبیاس وسلز در سیلیکون ولی ، Rebound یک شرکت FinTech است که به شرکت ها کمک می کند تا پول نقد خود را حفظ کنند و وفاداری مشتری را با بستر نگهداری پول نقد جهان برای صنعت مسافرت افزایش دهند.

بازپرداخت به شرکت ها امکان می دهد تا با ارائه گزینه های غیر نقدی به مشتریان مانند کوپن ، به روزرسانی یا گواهینامه غذاخوری ، پول خود را نگه دارند. الگوریتم های Rebound اطمینان حاصل می کنند که شرکت ها نرخ هدفمندی خود را برای نگهداری پول نقد حفظ می کنند در حالی که هزینه فرصت را تا حد ممکن پایین نگه می دارند. شرکت ها پول نقد را نگه می دارند و اطمینان می دهند که مسافران در آینده به آنها مراجعه می کنند.

تیم Rebound متشکل از مدیران سابق شرکت هواپیمایی از United Airlines (UAL) است ، اتحاد ستاره، قطر ایرویز ، Gulf Air ، IndiGo ، LATAM ، TuiFly و Scoot. این شرکت با چندین جایزه از جمله برنده شدن شیر شیر در اجلاس هواپیمایی و سفر (ATPS) و قرار گرفتن در لیست راه اندازی Hot 25 PhocusWire برای سال 2021 شناخته شده است.

Rebound را دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

آلیسا بوفالینی | [email protected]
718-208-3906

SOURCE سفرهای بازگشتی