RepairSmith مدیر ارشد داده و تجزیه و تحلیل را اعلام می کند. از مدیران ارشد مدیریت Element Fleet و TrueCar تا تیم رهبری استقبال می کند

لس آنجلس، 26 ژانویه 2021 / PRNewswire / – امروز ، RepairSmith ، شرکتی که مأموریت آن ارائه تعمیرات اتومبیل راحت در همه جا است ، اعلام کرد که آلیسون برنهام، PhD ، به مدیر ارشد داده و تجزیه و تحلیل ارتقا یافته است. علاوه بر این ، دو مدیر جدید در حال پیوستن به تیم RepairSmith ، کارشناسان صنعت خودرو هستند تام پیترسون به عنوان معاون ارشد ناوگان و دیو پریبوتسکی به عنوان معاون ارشد مشارکت های استراتژیک.

آلیسون برنهام، دکترا، به مدیر ارشد داده و تجزیه و تحلیل ارتقا یافته است. پیش از این ، برنهام از سال 2018 به عنوان معاون دانش علوم داده خدمت می کرد ، جایی که او یک تیم علوم داده در کلاس جهانی ساخت. برنهام و تیم او مدل قیمت RepairSmith را ایجاد کردند که شامل اتوماسیون و انقلابی در نحوه دریافت قیمت صاحبان خودرو از خدمات تعمیر و نگهداری خودرو است. بعنوان مدیر ارشد داده و تجزیه و تحلیل ، Burnham همچنان به تیم علمی داده با بهره گیری از هوش مصنوعی برای تمرکز بر قیمت گذاری خودکار ، کارایی عملیاتی ، حفظ مشتری و تشخیص کمک خواهد کرد.

تام پیترسون به عنوان معاون ارشد ناوگان ملحق می شود. پترسون نزدیک به 20 سال تجربه صنعت از خدمات ناوگان سرمایه گذاری GE و مدیریت ناوگان عناصر را به ارمغان می آورد ، آمریکای شمالی بزرگترین شرکت مدیریت ناوگان. وی قبلاً در هر دو شرکت دارای نقش رهبری تجاری در سطح اجرایی بود که بر حفظ مشتری و رشد تجارت جدید تمرکز داشتند. وی در طول فعالیت خود در ناوگان ، به فروشنده ملی سال و چندین جایزه ملی دیگر تعلق گرفت. پترسون بر گسترش تجارت ناوگان RepairSmith تمرکز خواهد کرد.

دیو پریبوتسکی به عنوان معاون ارشد مشارکت ها می پیوندد و بیش از 20 سال تجربه در زمینه استراتژی و توسعه تجارت را به تیم می آورد. قبل از RepairSmith ، پریبوتسکی به مدت 11 سال بر توسعه و همکاری شریک خود در TrueCar ، بازار پیشرو خودروهای دیجیتال نظارت و مدیریت می کرد. وی مسئول اجرای استراتژی دیجیتالی و توسعه تجارت TrueCar ، ایجاد و رهبری بیش از 400 مشاركت با شركت هایی از جمله USAA ، AAA ، American Express ، Chase و Consumer Reports بود. پریبوتسکی شبکه مشارکت RepairSmith را ایجاد خواهد کرد.

وی گفت: “ما در حال توسعه بهترین استعدادها و فناوری در کلاس هستیم تا بتوانیم خدمات تعمیر و نگهداری راحت خود را برای صاحبان خودرو و ناوگان توسعه دهیم.” جوئل میلن، مدیرعامل RepairSmith. “من خوشحالم که از مدیران جدید ما در تیم رهبری استقبال می کنم زیرا ما تمرکز خود را برای گسترش به بازارهای جدید و پیشرفت خدمات خود با بهینه سازی و ویژگی های جدید متمرکز کرده ایم.”

این اعلامیه به دنبال یک سال رشد رکورد برای RepairSmith است. در سال 2020 ، خدمات برنده جایزه RepairSmith با بیش از 550 شهر گسترش یافت ، این شرکت خدمات “No-Contact Car Repair” خود را معرفی کرد ، خدمات خود را برای مدیران املاک و صاحبان ناوگان راه اندازی کرد و یک چهارم میلیون دلار برای حمایت از سازمان های غیرانتفاعی محلی تعهد کرد. .

در سال 2021 ، RepairSmith خدمات خود را به مکان های جدید گسترش می دهد و خدمات خود را برای پشتیبانی از ماموریت خود برای ارائه تعمیرات اتوماتیک راحت در همه جا تقویت می کند.

برای درخواست عضویت در تیم ، به https://jobs.lever.co/repairsmith مراجعه کنید.

درباره RepairSmith
RepairSmith مأموریت دارد تعمیر خودکار راحت را در همه جا انجام دهد. این سرویس در منزل این شرکت به صاحبان خودرو خدمات کامل ، راحت تعمیر و نگهداری ، قیمت های قبل از رزرو و خدمات با کیفیت پنج ستاره را با قیمت مناسب ارائه می دهد. RepairSmith تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده را در محل برای صاحبان ناوگان ارائه می دهد تا حداکثر استفاده از وسایل نقلیه و تلفیق هزینه ها را داشته باشد.

RepairSmith در سال 2018 تاسیس شد ، در لس آنجلس مستقر است و خدمات خود را در بیش از 550 شهر ارائه می دهد. تمام مکانیک های RepairSmith کارمندان این شرکت هستند و مجهز به ابزار و قطعات با کیفیت برای ارائه یک تجربه خدمات پنج ستاره هستند. این شرکت توسط Daimler AG پشتیبانی می شود.

RepairSmith توسط Built In LA به عنوان یکی از “بهترین مکانها برای کار” شناخته شده است و “جایزه تحول تجارت” توسط انجمن رشد شرکت در لس آنجلس. تکنسین های RepairSmith توسط جوایز جهانی مصرف کننده به عنوان “قهرمان اصلی کارگر سال” انتخاب شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.RepairSmith.com مراجعه کنید و شرکت را در اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر، LinkedIn ، Pinterest و YouTube. برای فرصت های شغلی در https://jobs.lever.co/repairsmith اقدام کنید.

SOURCE RepairSmith

لینک های مربوطه

http://www.repairsmith.com/