Resort Casa Dorada پنج ستاره اولین شعبه فروشگاه های راحتی خود را افتتاح می کند

در یک بیانیه، لئوناردو پرلی، مدیرعامل ریزورت اعلام کرد که این پروژه قصد دارد با ارائه انواع محصولات با کیفیت و غذاهای خوش طعم و بدون نیاز به خارج شدن از هتل ، نیازهای مهمانان آنها را برآورده کند. “ما همیشه به دنبال راه های جدید برای ایمن و شاد نگه داشتن مهمانان خود هستیم ، به خصوص در این زمان ها. من مطمئن هستم که آنها از این مکان راضی خواهند بود زیرا همه چیز خوشمزه است.”

فروشگاه / Minimarket و Deli های جدید آن برای عموم در دسترس است نوامبر 2020 به عنوان بخشی از یک استراتژی برای ارائه طیف گسترده ای از خدمات به مهمان که می خواهد همه چیز را در یک مکان داشته باشد.

در این بیانیه آمده است: “Deli Xoxo از کسانی که به دنبال محصولات و غذای با کیفیت هستند خوشحال می شود ، در عین حال از خدمات سریع ، دوستانه و ایمن در برابر COVID لذت می برد.”

لئوناردو پرلی در پایان با تبریک به تیم خود برای انجام یک کار عالی در مورد این پروژه جدید و انتظار برای ایجاد تجربه های جدید برای مهمانان Casa Dorada.

درباره Casa Dorada
واقع در ساحل مدانو – بهترین ساحل شنای کابو در مقابل طاق نمادین – Casa Dorada فقط چند قدم از خرید ، ناهار خوری ، سرگرمی و مارینا در کلاس جهانی فاصله دارد. Casa Dorada Los Cabos خدمات عالی و ویژگی های مناسب خانواده را در Cabo San Lucas Oceanfront ارائه می دهد. استراحتگاه یک گزینه راحت تر ، در عین حال تماشایی ، به بازدیدکنندگان از منطقه دورافتاده هتل در راهرو توریست اعطا می کند. Casa Dorada که دارای چشم اندازهای بدون مانع Land’s End و Arch معروف است ، فقط 30 دقیقه با لوس کابوس فرودگاه بین المللی. همه 185 سوئیت بزرگ و یک خوابه ، دو و سه خوابه و پنت هاوس قابل دسترسی است لوس کابوس خیره کننده ترین منظره اقیانوس ، در حالی که فضای داخلی درخشان و معاصر راحتی و رضایت شما را تضمین می کند.

مخاطب:
بلانکا باستیدا
[email protected]

منبع Casa Dorada

لینک های مربوطه

http://www.casadorada.com