Ride Health و ACTIV-2 شریک برای تأمین حمل و نقل برای مطالعه درمانی COVID-19 در سراسر کشور

نیویورک، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – سلامتی سوار شوید، هماهنگی حمل و نقل هوشمندتر برای هر نیاز بیمار ، مشارکت با است مطالعه ACTIV-2، تحت حمایت و پشتیبانی مالی انستیتوهای ملی بهداشت (NIH) و توسط گروه آزمایشات بالینی ایدز (ACTG) با بودجه NIH انجام می شود ، تا حمل و نقل مجهز به COVID-19 به و از بازدیدهای مطالعه برای شرکت کنندگان فراهم شود.

مطالعه ACTIV-2 در حال ارزیابی ایمنی و کارآیی درمان های بالقوه جدید برای مرحله اولیه COVID-19 است. ACTIV-2 به عنوان بخشی از NIH تاسیس شد تسریع در مداخلات درمانی و واکسن های COVID-19 (ACTIV) ، یک برنامه مشارکت عمومی و خصوصی برای سرعت بخشیدن به درمان های امیدوار کننده و واکسن ها ایجاد شده است. ACTIV-2 همچنین از طریق Operation Warp Speed ​​، تلاش چند آژانس دولت ایالات متحده برای توسعه ، ساخت و توزیع اقدامات متقابل پزشکی برای مبارزه با COVID-19 ، پشتیبانی می شود.

حمل و نقل به و از بازدیدهای ACTIV-2 و ویزیت های درمانی می تواند یک چالش برای شرکت کنندگان علامتی باشد که در شش روز قبل از ثبت نام آزمایش COVID-19 را مثبت کرده اند. استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی پس از آزمایش مثبت خلاف دستورالعمل های بهداشت عمومی است و بسیاری از سرویس های مسافرتی در صورت استفاده از COVID-19 یا داشتن علائم مرتبط ، خط مشی هایی را علیه مسافران استفاده کننده از این سرویس تعیین کرده اند.

رئیس ACTG گفت: “همانطور که پروتکل ACTIV-2 را طراحی کردیم ، مشخص شد که برای شرکت کنندگان در مطالعه نیاز به حمل و نقل داریم.” جودیت کریر، MD ، کارشناسی ارشد ، دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس. “ما نمی خواستیم حمل و نقل مانعی برای مشارکت باشد با توجه به حساسیت در سفر برای افرادی که COVID-19 دارند. ما به یک شریک نیاز داشتیم که بتواند یک سرویس سریع و ملی را ارائه دهد که می تواند شرکت کنندگان ACTIV-2 را حمل کند ، محدودیت های حرکتی یا قابلیت های فناوری. ”

از اواسط ماه مارس که نیاز به وجود آمد ، Ride Health بزرگترین شبکه ارائه دهندگان حمل و نقل مجهز به COVID را ایجاد کرده است. شبکه ملی قادر است بیماران COVID-19 را با استفاده از خدمات حمل و نقل غیر اضطراری و با صرفه جویی قابل توجه در هزینه حمل و نقل کند. همه رانندگان از راهنمایی های مرکز پیشگیری و کنترل بیماری (CDC) و اقدامات احتیاطی مأموریت دولت ، از جمله استفاده مناسب از تجهیزات محافظت شخصی (PPE) ، ضد عفونی کردن تمام سطوح با تماس زیاد بین سواری و نگهداری از پارتیشن های داخل خودرو برای جدا کردن ، پیروی می کنند. قسمتهای جلو و عقب.

هماهنگ کنندگان مطالعه می توانند از طریق شرکت کنندگان در بستر Ride Health ، جایی که یک غربالگری بومی COVID-19 ، وضعیت COVID-19 هر یک از شرکت کنندگان را ثبت می کند ، درخواست سواری کنند. این غربالگری در منطق تصمیم گیری خودکار برای تعیین تکالیف سفر تضمین می شود و اطمینان حاصل می کند که سواری توسط ارائه دهندگان حمل و نقل به طور جداگانه بررسی شده مجهز به رعایت استانداردهای ایمنی راننده و مسافر انجام می شود. هنگامی که سیستم عامل یک سفر را برنامه ریزی می کند ، شرکت کنندگان از طریق پیام متنی یا تماس تلفنی خودکار اعلان های سواری را دریافت می کنند ، بدون توجه به راحتی آنها با فناوری ، از دسترسی مداوم اطمینان حاصل می کنند. شرکت کنندگان بدون تلفن همراه با تلفن ثابت خانه خود تماس می گیرند ، در حالی که همه شرکت کنندگان ، مراقبان و هماهنگ کننده های سایت ممکن است برای به روزرسانی خودکار سفر ، درخواست های سواری بر اساس تقاضا و پشتیبانی از سواری زنده با خط پشتیبانی 24 ساعته Ride Health تماس بگیرند.

گفت: “درمان های COVID-19 پلی برای واکسن ها خواهد بود ، نیازی به گفتن نیست که یک درمان مهم قبل از بستری COVID-19 در سال های آینده انجام شود.” امین فرهومند، بازار خدمات بهداشتی در Ride Health پیشتاز هستند. “ما مفتخریم که برای تسهیل دسترسی به موقع به این مطالعه مهم با ACTIV-2 و شرکای تحقیقاتی آنها در جوامع سراسر کشور همکاری می کنیم.”

درباره Ride Health
برای مدیریت مزایای حمل و نقل ، تقویت برنامه های حمل و نقل سازمانی و هدایت انتقال هوشمند مراقبت ها ، با سازمان های مراقبت های بهداشتی و ارائه دهندگان شبکه حمل و نقل ، شرکای بهداشتی را سوار شوید. ما فناوری و داده ها را با رویکرد انسانی ترکیب می کنیم تا موانع دسترسی را از بین ببریم و بزرگترین چالش های حمل و نقل را که هماهنگ کننده های مراقبت ، ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان با آن روبرو هستند ، حل کنیم. پلت فرم ما نیازهای منحصر به فرد و ترجیحات هر بیمار را برای بهترین تجربه سواری در بین نیازهای بالینی و اجتماعی ترسیم می کند ، اطمینان از دسترسی بیشتر ، بهبود کارایی ، هزینه های کمتر و نتایج بهتر. اطلاعات بیشتر در www.ridehealth.com.

تماس با رسانه:
کریس تران کوئیلینو
[email protected]

SOURCE سلامتی سوار شوید

لینک های مربوطه

https://ridehealth.com