Rocket Looping Rocket جایزه تعالی جهانی پارک 2020 را دریافت می کند

جوایز برتری جهانی پارک توسط Datateam Business Media ، ناشر مجله پارک موضوعی بریتانیا ، راه اندازی شد پارک جهانی ، در سال 2018 برای جشن گرفتن اروپا برجسته ترین پارک ها ، پروژه ها ، وسایل تفریحی و جاذبه ها. امسال این مراسم به دلیل همه گیری COVID-19 به عنوان یک رویداد مجازی برگزار شد. مراسم آنلاین جوایز برتری جهانی پارک روز سه شنبه در وب سایت جوایز اختصاص داده شد ، 8 دسامبر 2020.

در سال 2018 ، Glassy ، کامپوزیت شفاف جدید Polin ، به طور رسمی در تعدادی از نمایشگاه های صنعت ، از جمله نمایشگاه IAAPA در اورلاندو. در نتیجه تعهدات Polin به نوآوری ، صنعت در حال حاضر اولین لغزش آبی کامپوزیتی کاملاً شفاف خود را دارد و نیاز به یک کیفیت برتر ، عملکرد و راه حل با قیمت مناسب را در مقایسه با اجزای اکریلیک شفاف که معمولاً بیشتر تولید کنندگان سوار استفاده می کنند ، برآورده می کند.

در وسط بیماری همه گیر COVID ، Polin Waterparks روی تاسیسات بسیاری از پارک های سراسر دنیا کار کرد ، از جمله پارک جدیدی که دارای این نوآوری پیشگامانه بود. اکنون ، از همان جولای 2020، اولین لغزش آبی راکتی کامپوزیت کاملاً شفاف در جهان را می توان در پارک آبی Candyland ، هتل ووگ ، در بدروم یافت ، بوقلمون.

Looping Rocket سواری با آدرنالین بالا است که با گزینه Glassy کاملاً شفاف ، شدت آن نیز بیشتر می شود. موتورسواران می توانند یکی از بالاترین و پر از آدرنالین های قطره های ممکن را تجربه کنند.

در طول جوایز تعالی جهانی پارک ، Polin Waterparks در چندین دسته نامزد شد که در نهایت موشک Glassy Looping آن به عنوان برنده جایزه نوآوری بهترین محصول شناخته شد. با این حال Park World تنها موجودی نیست که منحصر به فرد بودن موشک حلقه ای گلدان Polin را تشخیص می دهد. ماه گذشته، Kirmes & Park Revue مجله راکت شیشه ای حلقه را به عنوان “اروپا بهترین اسلایدهای آبی جدید. ”

Sohret Pakis ، مدیر بازاریابی و ارتباطات Polin ، گفت که دریافت جایزه افتخار بزرگی برای این شرکت است.

“Polin Waterparks مایل است از همه اعضای هیئت داوران جایزه بخاطر حمایتشان تشکر کند و ما بسیار افتخار می کنیم که آنها تصمیم گرفتند این تمایز را به جدیدترین نوآوری ما اعطا کنند. ما معتقدیم که موشک حلقه ای شیشه ای یک پیشرفت بزرگ برای کل صنعت آبزیان و دریافت جوایز باعث افتخار ما می شود. “

پاکیس اضافه کرد که او تحت تأثیر قرار گرفتن جوایز پارک جهانی در پارک تفریحی و صنعت جاذبه های آبی از ابتدای تاسیس تاکنون تحت تأثیر قرار گرفته است. وی گفت: “تحسین معتبری که این جایزه قبلاً افزایش یافته است باعث می شود شرکت ما در دریافت این افتخار بسیار مهمتر باشد.” “ما بسیار خوشحالیم که در میان بهترین های صنعت قرار گرفتیم و به همه برندگان تبریک می گوییم.”

به عنوان یک روند گرایش در صنعت آبزیان

Polin Waterparks به عنوان یک مرکز تحقیق و توسعه رسمی و پیشگام در زمینه پیشرفت نوآورانه و استفاده از فناوری ساخت قالب بسته در توسعه لغزش ، همچنان به نوآوری در فناوری های ساخت کامپوزیت تمرکز دارد.

هسته اصلی استراتژی تحقیق و توسعه Polin Waterpark تمرکز آن بر دیدگاه های مالی ، مشتری و فرآیند با تأکید ویژه بر یادگیری ، انتشار و نوآوری است. وقتی شرکت پیشگام پیشرفت و کاربرد قالب سازی انتقال رزین سبک (LRTM) در تولید لغزش بود ، Polin پایبندی خود را به این جنبه های R&D ثابت کرد. در سال 2006 ، 100 درصد از تولید فایبرگلاس خود را به LRTM تبدیل کرد ، اولین بار در صنعت جاذبه های آبی.

این تحول باعث افزایش محدوده صنعت کل پارک های آبی شد. از آن زمان ، Polin به طور منظم نوآوری های جدیدی را شامل می شود ، از جمله توسعه جلوه های ویژه نور ، کامپوزیت الگو و شفاف ، اجزای یکپارچه صدا ، پوششهای چوبی و فلزی ، لغزشهای سه بعدی و طرحهای منحصر به فرد اسلاید.

اطلاعات بیشتر در مورد پارک های آبی Polin

Polin در تاسیس شد استانبول در سال 1976 و از آن زمان به یک شرکت پیشرو در صنعت پارک های آبی تبدیل شده است. امروزه Polin در طراحی ، تولید و نصب پارک های آبی و جاذبه های بازی در آب یک رهبر جهانی است. پولین 3500 پروژه پارک آبی را در 109 کشور جهان به پایان رسانده است و بزرگترین تامین کننده لغزش آب در اوراسیا است. کار با طیف گسترده ای از مشتریان به پولین کمک کرده است تا به نقاط عطفی از جمله نصب اولین پارک آبی در بسیاری از کشورها و بسیاری دیگر از سواری های برنده جوایز در پارک هایی با شهرت جهانی ، برسد.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.polin.com.tr مراجعه کنید یا با Sohret Pakis در +90 262 656 64 67 + تماس بگیرید یا [email protected] .

Polin Waterparks یک شرکت Polin Group است

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1423483/Polin_Waterparks_GLR.jpg

SOURCE Polin Waterparks