Rockford Fosgate® Audio در New Polaris RZR® Trail و RZR® Trail S Vehicles به نمایش درآمد

این سیستم صوتی مرحله 2 دارای قدرت 400 وات است که در یک تقویت کننده فوق العاده جمع و جور و بسیار کارآمد محصور شده و در نتیجه تأثیر کمتری روی سیستم الکتریکی وسایل نقلیه دارد. این را با یک جفت اسپیکر جلوی 6.5 اینچی تنظیم شده دقیق که در محفظه های سبک و سبک نصب شده اند ، تجربه کنید و شما نهایت تجربه صوتی سوار محور را خواهید داشت.

“ما از گسترش همکاری موجود با RZR و خط صوتی PRO XP هیجان زده هستیم” ، اظهار داشت جیک برااتن، معاون توسعه تجارت و محصول.

برای آن دسته از موتورسوارانی که ترجیح می دهند صدای خود را بسازند ، Polaris® چندین نسخه جدید را برای انتخاب مسیر صوتی متناسب با وسیله نقلیه شما ارائه می دهد. این گزینه ها شامل غلاف های بلندگوی عقب با بلندگوهای قابل نصب 6.5 اینچی 50 واتی یا ساب ووفر 10 اینچی 200 واتی با محفظه است. هر دو گزینه را می توان به نسخه نصب شده به سیستم نصب شده کارخانه اضافه کرد.

RZR Trail و RZR Trail S وسایل نقلیه مجهز به نصب صوتی Rockford Fosgate صوتی را نیز می توان با استفاده از کیت صوتی PMX Stage 1 که یک رادیو AM / FM / WB با اتصال بلوتوث and و صفحه نمایش 2.7 اینچی تمام رنگی به همراه 6.5- اضافه می کند ، ارتقا دهید. بلندگوها و محفظه های جلو برای صدای بیشتر ، تقویت کننده 400 وات ، سیستم ساب ووفر 10 اینچی و غلاف های بلندگوی عقب را اضافه کنید.

Polaris RZR® یک علامت تجاری ثبت شده از Polaris Inc است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به rockfordfosgate.com مراجعه کنید.

درباره شرکت Rockford
Rockford Corporation با تعیین استانداردی برای برتری در صنعت صوتی ، سیستم های صوتی با عملکرد بالا برای موبایل ، موتور اتومبیلرانی و بازار فروش صوتی دریایی و بازارهای نصب شده را به بازار عرضه و توزیع می کند. دفتر مرکزی آن در تمپ ، آریز.، Rockford Corporation یک شرکت تجاری عمومی است و محصولات خود را با نام تجاری Rockford Fosgate تولید می کند®.

SOURCE Rockford Corporation

لینک های مربوطه

www.rockfordfosgate.com