Rubelmann Capital برای به دست آوردن انتشارات تجارت مهمان نوازی صنعت تجارت هتل و InspireDesign

تمرکز Rubelmann Capital در به دست آوردن مشاغل رشد با حمایت سرمایه بلند مدت برای هدایت سرمایه گذاری جدید در پشت استراتژی های اصلی شرکت آنها کاملاً متناسب با موقعیت قوی بازار موجود است. هتل هتل و InspireDesign. Rubelmann قبلاً مالک و اداره Backstage.com ، یک سکوی رسانه ای پیشرو در صنعت موسیقی بود ، جایی که آنها با سرمایه گذاری در محتوای شرکت ، سیستم عامل و دسترسی مشتری رشد چشمگیری داشتند.

این شرکت اعلام کرد که صنعت مهمان نوازی و رهبر بازاریابی است آرمین مولوی پیوسته است هتل هتل و InspireDesign به عنوان مدیر عامل جدید آلن رولری و کریستینا تراث واین به ترتیب به عنوان ناشر و مدیر مسئول به همراه تیم های تحریریه و فروش موجود ، به عنوان مدیر ادامه خواهد داد.

هتل هتل یک پلت فرم قابل استفاده برای کل صنعت مهمان نوازی است و وقتی وارد این دوره تحول خارق العاده می شویم ، ما هیجان زده می شویم که این تغییرات را برای خوانندگان اختصاصی خود شرح دهیم ، “گفت مولوی.”هتل هتل برای هر کس که دنیای مهمان نوازی را لمس می کند – از تیتان های صنعت گرفته تا اپراتورهای مستقل ، ارائه دهندگان خدمات گرفته تا بانک های بزرگ و وام دهندگان ، یک منبع ارزشمند است. همانطور که همه ما در مورد چگونگی سفر برای لذت و کار فکر می کنیم ، هتل هتل صدای اصلی پوشش دهنده این تغییرات است که و بینش های بی نظیر را ارائه می دهد و ما مشتاقانه منتظر آینده جدید خود هستیم. ”

رولری گفت: “اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، صنعت مهمان نوازی به مارک های رسانه ای قوی احتیاج دارد که با بهبودی و برای سالهای زیادی در دسترس آنها باشد.” “سرمایه گذاری توسط Rubelmann Capital به ما این امکان را می دهد تا محتوای اثبات شده و بسترهای بازاریابی خود را که جامعه اقامتگاه به مدت 30 سال به آن اعتماد کرده است ، مورد استفاده قرار دهیم و از آنها استفاده کنیم. من برای راه پیش رو ، و همچنین رشد و فرصت های بسیار هیجان زده ام قادر به ارائه شرکای خواننده و بازاریابی ما هستیم. ”

Trauthwein گفت: “مارک های ما منابع اطلاعاتی و بینشی است که جامعه مهمان نوازی برای کمک به مدیریت و رشد مشاغل شخصی خود مورد استفاده قرار می دهد.” “ما از ادامه ارائه تفکر به مخاطبان چاپی و دیجیتال خود و همکاری با شرکای رسانه ای خود در زمینه محصولات جدید و نوآورانه در سراسر بستر گروه هتل بسیار هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر همکاری با تیم مالک جدید برای تحویل سرمقاله هستیم. برتری که اساسی است هتل هتل و InspireDesign

هتل هتل یک نشریه شاخص و مارک رسانه ای است که در تقاطع صنعت مهمان نوازی به سرعت در حال تغییر است ” پیتر راپاپورت، بنیانگذار Rubelmann Capital. “تیم های خارق العاده رهبری ، تحریریه و فروش معیارهای حرفه ای بودن را تعیین کرده اند و من مشتاقانه منتظر همکاری با آنها برای ادامه ارتقا platform سیستم عامل و گسترش توانایی های خود هستیم.”

مولوی چندین دهه تجربه در صنعت بازاریابی و مهمان نوازی به ارمغان آورده است. وی به عنوان معاون رئیس استراتژی و اجرای رسانه جهانی ، تحول مداوم را رهبری کرد هیلتون تیم رسانه ای و با همکاری شرکای سراسر جهان برای ایجاد مرکز تعالی رسانه ای این شرکت همکاری کردند. قبل از پیوستن هیلتون، مولوی نزدیک به دو دهه در داخل آژانس های تبلیغاتی جهانی کار کرد و در آنجا رهبری استراتژی برند و رسانه را برای شرکت های عمده مصرفی ، خرده فروشی ، مسافرتی و مالی بر عهده داشت. وی پیش از این به عنوان رئیس استراتژی آمریکای شمالی برای هاواس مدیا فعالیت می کرد.

معاملات در پایان دسامبر بسته شد. جزئیات مالی افشا نمی شود

انتشارات ICD توسط Media Advisory Partners ، LLC ، a نمایندگی شد نیویورک شرکت مشاوره ادغام و ادغام مستقر در بخش های رسانه ، اطلاعات و خدمات بازاریابی متخصص است.

درباره Rubelmann Capital
پایه گذاری شده توسط پیتر راپاپورت، روبلمن سرمایه یک شرکت مستقل متمرکز در بخش میانی بازار خصوصی است. روبلمن در تلاش است تا با تیم های مدیریت موجود شریک شود و موقعیت های کنترلی را در رشد تجارت در فناوری و رسانه ، صنایع و خدمات مالی به دست آورد. پایه LP این شرکت به روبلمن اجازه می دهد تا تیم های مدیریتی را با سرمایه گذاران و اعضای هیئت مدیره که اپراتورهای تجاری با تجربه ، مدیران مالی ، صنعت حرفه ای با شبکه های جهانی و روابط هستند ، فراهم کند که همه اینها می توانند برای گسترش فرصت ها و رشد بیشتر شرکت های خود استفاده کنند. کار با این نوع LP ها به Rubelmann Capital اجازه می دهد تا در دوره های نگهداری طولانی تر از صندوق های سهام عادی خصوصی راحت باشد. قبل از شروع روبلمان ، راپاپورت به عنوان یک شریک در RZ Capital ، یک دفتر چند خانواده مستقر در NYC ، مشغول به کار بود ، جایی که او به مدیریت سرمایه گذاری در یک نمونه کارها متنوع در بازارهای دولتی و خصوصی کمک کرد. وی پیش از این مدیریت خرید Backstage را بر عهده داشت و از سال 2013 تا 2018 به عنوان رئیس اجرایی فعالیت می کرد.

SOURCE هتل هتل