Seaspan انتشار پیوند مربوط به پایداری را در نظر می گیرد

اطلس یک شرکت پیشرو در مدیریت دارایی جهانی است که با موقعیت خود به عنوان یک مالک و اپراتور در کلاس با تمرکز بر استقرار سرمایه برای ایجاد ارزش سهامدار پایدار ، متفاوت است. اطلس یک تیم باتجربه مدیریت دارایی را با تجربه عمیق تخصیص سرمایه و عملیاتی گرد هم آورده است. ما بازدهی بلندمدت و تعدیل شده با ریسک را از طریق دارایی های زیرساختی با کیفیت بالا در بخش دریایی ، بخش انرژی و سایر موارد عمودی زیرساخت هدف قرار می دهیم. دو شرکت نمونه کارها ، Seaspan Corporation و APR Energy ، به ترتیب در فضای دریایی و انرژی جهانی ، سیستم عامل های منحصر به فرد و پیشرو در صنعت هستند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت atlascorporation.com مراجعه کنید

درباره Seaspan

Seaspan صاحب مستقل پیشرو و مجری کشتی های حمل کانتینر با خدمات مدیریت کشتی پیشرو در صنعت است. ما کشتی های خود را عمدتا مطابق با اجاره های بلند مدت و با نرخ ثابت به بزرگترین بوش های حمل و نقل کانتینر در جهان اجاره می کنیم. ناوگان ساسپان از 127 کشتی کانتینری تشکیل شده است که ظرفیت کلی تقریباً 1073000 TEU را با ظرفیت کلی نشان می دهد 4.0 میلیارد از درآمد قراردادی از 30 سپتامبر 2020. ناوگان عملیاتی شناورهای Seaspan دارای میانگین سنی تقریبی 7 سال و میانگین مدت اجاره باقیمانده تقریبا 4 سال ، بر اساس وزن TEU است.

برای اطلاعات بیشتر به سایت seaspancorp.com مراجعه کنید

تذکر مهم

این اطلاعیه بخشی از پیشنهادی برای فروش ، یا درخواست پیشنهادی برای خرید ، هیچ یک از اوراق بهادار شرکت نیست.

اطلاعات موجود در این مقاله برای انتشار نیست ، به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، به داخل و داخل است ایالات متحده آمریکا، استرالیا، کانادا، ژاپن یا هر حوزه قضایی دیگری که قانون توزیع این اطلاعات را محدود کرده باشد. این سند (و اطلاعات مندرج در اینجا) شامل پیشنهادات اوراق بهادار برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار در ایالات متحده، استرالیا، کانادا یا ژاپن یا هر حوزه قضایی دیگری اوراق بهادار مورد اشاره در اینجا تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده از سال 1933 ، به عنوان اصلاح شده ثبت نشده و نخواهد شد (“قانون اوراق بهادار“) ، و ممکن است در آن عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده یا برای اشخاص آمریکایی مگر اینکه اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ثبت شده باشند یا معافیت از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار در دسترس باشد. هیچ عرضه عمومی اوراق بهادار در این کشور انجام نمی شود ایالات متحده آمریکا.

این اطلاعیه یک آگهی تبلیغاتی است و برای اهداف آیین نامه (2017) 2017/1129 (به عنوان اصلاح شده همراه با هرگونه اقدامات قابل اجرا در هر کشور عضو ، “آیین نامه مجله”) به عنوان یک دفترچه راهنما تشکیل نمی شود. در هر کشور عضو EEA که آیین نامه مربوط به مجوز را اجرا کرده است ، این ارتباطات فقط به سرمایه گذاران واجد شرایط در آن کشور عضو به معنای آیین نامه منشور پرداخته شده است. علاوه بر این ، در انگلستان، این اطلاعیه توزیع نمی شود و همچنین برای اهداف بند 21 قانون خدمات مالی و بازارهای 2000 (“FSMA”) ، توسط شخصی که تحت FSMA مجاز است ، تصویب نشده است و فقط متوجه افرادی است که (i) هستند بیرون از انگلستان، (ii) متخصصین سرمایه گذاری مشمول ماده 19 (5) قانون خدمات مالی و بازارهای انگلستان 2000 (حمایت مالی) دستور 2005 (با اصلاحیه) (“سفارش”) یا (III) شرکت های با ارزش خالص و سایر اشخاصی که ممکن است به طور قانونی با آنها درگیر شود ، مشمول ماده 49 (2) (الف) تا (د) دستور (همه این افراد در (i) ، (ii) و (iii) فوق با هم به عنوان ” افراد مربوطه “). تحت هیچ شرایطی اشخاصی که افراد ذی ربطی نیستند ، نباید به محتوای این اطلاعیه اعتماد کنند یا عمل کنند. هرگونه فعالیت سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری که این اطلاعیه در آن مربوط می شود انگلستان فقط برای افراد مرتبط در دسترس است و فقط با آنها درگیر خواهد شد.

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

این نسخه شامل اظهارات آینده نگرانه ای است (همانطور که این اصطلاح در بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، با اصلاحیه تعریف شده است) در مورد رویدادهای آینده ، از جمله اظهارات آینده نگرانه در مورد پیشنهاد اوراق قرضه ، شرایط بالقوه آن و در صورت موفقیت در ارائه پیشنهاد ، از سود حاصل استفاده کنید. جملاتی که ماهیتشان پیش بینی کننده باشد ، به وقایع یا شرایط آینده وابسته یا اشاره داشته باشد ، یا شامل کلماتی از جمله “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “برنامه” “باور” ، “تخمین” ، “پروژه” باشد “،” پیش بینی ها “،” اراده “،” ممکن است “،” بالقوه “،” باید “، و عبارات مشابه عباراتی آینده نگر هستند. این اظهارات آینده نگر ، انتظارات فعلی مدیریت را فقط از تاریخ انتشار این نسخه منعکس می کند. در نتیجه ، شما احتیاط می کنید که به هیچ یک از اظهارات آینده نگر اعتماد نکنید. اگرچه این اظهارات بر اساس فرضیاتی است که به اعتقاد ما براساس اطلاعات موجود منطقی است ، اما در معرض خطرات و عدم اطمینان هستند. این خطرات و عدم اطمینان شامل: آیا Seaspan اوراق قرضه را ارائه می دهد یا پیشنهاد نهایی را ارائه می دهد ، محدود نمی شوند. شرایط پیش بینی شده اوراق قرضه ؛ استفاده از خالص درآمد حاصل از پیشنهاد ؛ و سایر فاکتورها که هر از گاهی در گزارش های دوره ای و پرونده های ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده می شود ، از جمله گزارش سالانه اطلس در فرم 20-F برای سال پایان یافته 31 دسامبر 2019 و گزارش اطلس در فرم 6-K برای سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020. ما صریحاً از هرگونه تعهد به روزرسانی یا اصلاح هر یک از این اظهارات آینده نگر چشم پوشی می کنیم ، خواه به دلیل وقایع آینده ، اطلاعات جدید ، تغییر دیدگاه ها یا انتظارات ما یا غیر اینها. ما در مورد عملکرد هیچ یک از اوراق بهادار خود هیچ پیش بینی یا بیانیه ای ارائه نمی دهیم.

سوالات سرمایه گذار: رابرت وینر، روابط سرمایه گذاران ، شرکت اطلس ، تلفن. + 1-904-345-4939 ، ایمیل: [email protected]

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1423034/Atlas_Corp__Seaspan_Announces_Contemplates_Sustainability_Linked.jpg

لینک های مربوطه

https://atlascorporation.com/

SOURCE Atlas Corp.