Second Front Systems برای 60 امین سال متوالی تصویب قانون مجوز دفاع ملی در كنگره را تحسین می كند

آرلینگتون ، واشنگتن، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – امروز ، Second Front Systems (2F) ، یک شرکت نرم افزاری دفاعی مورد حمایت سرمایه گذاری ، کنگره را به خاطر تصویب قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) برای 60هفتم سال پشت سر هم

“بنیانگذار و مدیر عامل شرکت 2F گفت:” تعهد دو جانبه به NDAA گواهی است بر ارادت رئیسان کمیته ها به اینهوف و اسمیت ، اعضای رده بندی رید و تورنبری و کار سخت کارکنان آنها. ” پیتر دیکسون. “من همچنین می خواهم از مولتون نماینده كنگره به خاطر رهبری در مورد” نیروی ویژه آینده دفاع “كه اکنون شاهد اولویت های تعیین شده توسط NDAA هستیم ، تشكر كنم.”

2F همچنان به پشتیبانی از سرمایه گذاری ها و سیاست هایی ادامه می دهد که باعث پیشرفت نوآوری در وزارت دفاع ، بهبود توانایی های جنگجوی امروزی و به نفع مودیان است.

دیکسون افزود: “ما از دیدن سیاستهایی که سازمانهای نوآوری دفاعی و تلاشهای آنها برای ارتباط با جامعه مورد حمایت سرمایه گذاران ، دستگاه های جوجه کشی نوپا و شتاب دهنده های متمرکز بر دولت را پشتیبانی می کنند ، هیجان زده هستیم.” “ارائه جهت و ابزار لازم به این سازمان ها برای دستیابی به بهترین و درخشان ترین عقایدی كه امریكا ارائه می دهد ، گام بلندی در جهت درست است زیرا آنها به دنبال روش هایی برای مدرن سازی وزارت دفاع هستند.”

درباره سیستم های جبهه دوم
Second Front Systems (2F) یک شرکت نرم افزاری است که متخصصان دفاع و امنیت ملی را برای یک رقابت مداوم و طولانی مدت برای دستیابی به فن آوری های نوظهور تجهیز می کند. 2F که توسط دو تفنگدار سابق با تجربه مستقیم از خطرات فن آوری منسوخ در جنگ ایجاد شده است ، دسترسی سریع دولت به فن آوری مخل و ​​اثبات شده تجاری برای ماموریت های امنیت ملی را ردیابی می کند. Second Front Systems یک شرکت منافع عام و مورد حمایت سرمایه گذاری است که مأموریت دارد تسریع در تحویل فناوری های نوظهور تجاری به رزمندگان را داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر، از https://secondfront.com/ بازدید کنید

SOURCE سیستمهای جبهه دوم

لینک های مربوطه

https://www.secondfront.com