Shimmick میراث مستقل خود را به عنوان شرکت پیشرو ساختمانی در آمریکا به دست آورد

گفت: “با حمایت و اطمینان کامل Oroco ، Shimmick موقعیت بهتری دارد تا پروژه های مهم زیرساختی را برای بهبود نیازهای حیاتی کشور ما با موفقیت ارائه دهد.” استیو ریچاردز، رئیس Shimmick. “ما از آغاز این فصل جدید در تاریخ خود هیجان زده ایم و مشتاقانه منتظر همکاری با شرکا و مشتریان خود برای توسعه راه حل های نوآورانه و ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتری هستیم.”

Shimmick تقریباً 2700 کارمند و مجموعه گسترده ای از پروژه های زیربنایی برجسته دارد. طی سالهای اخیر ، افزایش قابل توجهی در هزینه های حمل و نقل و زیرساخت ها در سراسر ایالات متحده ، همراه با دولت فدرال ، از رشد سالانه تقریباً دو رقمی بازار و در نتیجه انبوهی از نیازهای تأمین نشده زیرساخت پشتیبانی کرده است.

وی گفت: “ما از ارزشهای افتخار Shimmick در جامعه و فداکاری در خدمت به مشتریان و مردم برخوردار هستیم.” میچل گلدستین، مدیر اصلی اوروکو. “تیم Shimmick از طریق پروژه های تحسین برانگیز زیرساخت و حمل و نقل که برجسته ترین مهندسی عمران را تعریف می کند ، خود را به عنوان یکی از بهترین ها متمایز کرده است. ما مشتاقانه منتظر حمایت از رشد آنها به عنوان یک شریک با ارزش افزوده هستیم.”

تحت AECOM ، Shimmick با تجارت ساختمانی AECOM متشکل از شرکت های ساختمانی میراث موریسون نودسن ، گروه بین المللی واشنگتن ، مهندسین Raytheon و سازندگان و دیگران ادغام شد. از آن زمان ، این شرکتهای قدیمی به عنوان یک واحد ساختمانی واحد و یکپارچه تحت نام و نام تجاری Shimmick فعالیت می کنند.

King & Spalding به عنوان مشاور حقوقی Oroco در ارتباط با معامله خدمت کرد.

درباره Shimmick
لرزش یک شرکت ساختمانی سنگین و یک شریک قابل اعتماد است که راه حل های نوآورانه و مقرون به صرفه ای را برای پاسخگویی به چالش های منحصر به فرد عملیاتی و ساختمانی ارائه می دهد. Shimmick با موفقیت پروژه هایی را در سراسر ایالات متحده تحویل داده است که تقریباً در همه بخش های بازارهای مدنی از پل ها و ترانزیت راه آهن گرفته تا سدها و تأسیسات تصفیه فاضلاب وجود دارد. توانایی Shimmick در انجام هر قسمت از یک پروژه پیچیده ساخت و ساز ، از جمله بنیادها و MEP ، با کنترل کیفیت و برنامه برای تحویل به موقع پروژه ها و در بودجه ، ارزش قابل توجهی را برای مشتریان فراهم می کند. Shimmick که از ساحل به ساحل دیگر کار می کند ، بیش از 2700 کارمند دارد و دفتر مرکزی آن در اوکلند ، کالیفرنیا، با دفاتر منطقه ای در ایروین و شهر سوئیسون ، کالیفرنیا، دنور ، شرکت، و طلوع آفتاب ، فلوریدا

SOURCE Shimmick

لینک های مربوطه

https://www.shimmick.com