Sortis Holdings نقش اصلی را در نجات هتل Iconic Ace پورتلند بازی می کند

پورتلند ، سنگ معدن، 19 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Sortis Holdings، Inc. (OTC: SOHI) ، a پورتلند، اورگانمبتنی بر مدیر صندوق سرمایه گذاری جایگزین ، یک نیروی محرکه اصلی در نجات مرکز تاریخی هتل پورتلند آس 1909 بوده است. سرمایه گذاری Sortis به هتل این امکان را می دهد تا باقیمانده بحران COVID-19 حرکت کند و زمان کمتری برای تازه سازی فضای داخلی و تجهیزات لازم برای بازگشت به سفر و زندگی اجتماعی فراهم می کند.

Sortis Ace را با بنیانگذاران اصلی به دست آورد و به آنها در مالکیت پیوست. Sortis از نزدیک با Ace Founder همکاری کرد وید ویگل از طریق روند ، که همچنین بنیانگذار آرایشگاه رودی است. تیم Sortis از طریق نجات رودی در سالهای 2020-2021 با ویگل همکاری نزدیک داشته است مه 2020 و اکنون آس پورتلند. ویگل با همراهی دیگر بنیانگذار آس داگ هریک، هسته اصلی اخلاق و روح اصلی هتل به عنوان یک فضای فرهنگی است.

“هنگامی که آس سیاتل را در سال 1999 و آس پورتلند را در سال 2006 افتتاح کردیم ، همیشه بیشتر از یک مکان برای اقامت بود. این یک مکان تجمع ، یک مکان برای ملاقات و یک مکان استراحت برای خلاقان بود. هدف ایجاد یک محیطی که به نظر می رسد مسافران و مردم محلی به طور مشترک در خانه خود زندگی می کنند. روح فرهنگ ، انرژی و جامعه آس در کل به اشتراک گذاشتن فضا با هم و گشت و گذار در شهر است. وقتی بتوانیم دوباره با خیال راحت دور هم جمع شویم ، این چیزی است که من بیشتر هیجان زده ام در مورد برای آس در پورتلند، “ویگل ، بنیانگذار آس ، اشاره کرد.

مانند اکثر هتل ها ، آس نیز از COVID-19 در امان نبود و مجبور شد تا سال 2020 به سرعت دنده عوض کند. COVID-19 و اقدامات سیاسی حاکم بر مرکز شهر پورتلند به طور جدی بر صحنه مهمان نوازی شهر تأثیر گذاشته اند. با این حال ، محبوبیت دیرینه آس به عنوان یک مارک و موقعیت فیزیکی و اهمیت تاریخی فضا ، Ace Portland را به عنوان یک مورد مناسب برای صندوق نجات Sortis تبدیل کرد.

این خاموش کردن به مدت زمان کوتاهی به رهبری آس اجازه داد تا عقب نشینی کند و یک برنامه استراتژیک را برای موفقیت آمیز در همه گیرگیری در نظر بگیرد. ویگل و هریک پس از نجات موفقیت آمیز آرایشگاه رودی در Sortis تماس گرفتند مه 2020.

David Vialli از Sortis Hospitality و رئیس اجرایی Sortis پل برنکه استراتژی ای را ایجاد کرد که به هتل اجازه می داد بار دیگر تحت کنترل Sortis و بنیانگذاران اصلی آن قرار گیرد. با حرکت رو به جلو ، آس از سرمایه تأمین شده توسط Sortis برای نوسازی اتاق های میهمانان هتل علاوه بر پرداخت یارانه تا زمان انتقال بیماری همه گیر استفاده خواهد کرد. این ساختمان تاریخی که در ابتدا در سال 1909 ساخته شد ، یک ماده اصلی معماری در قلب محله مرکز شهر West End است که در همسایگی منطقه پرل پرجنب و جوش است.

“آنچه بیش از حد سرمایه گذاری ما را به هیجان آورد ، فرصت کمک به حفظ یک شخصیت شاخص بود پورتلند هتل و فضای تجمع آن را فراهم می کند. همکاری با وید و داگ برای بازگرداندن آس به عنوان اصلی برای ارتباط اجتماعی در پورتلند مهمتر از هر زمان دیگری است که ما از COVID-19 بیرون می آییم ، “اظهار داشت Vialli Hospitality Hospitality.

“هرچه به جلو می رویم ، این فرصتی برای ماست تا بتوانیم تکرار بعدی را دوباره تصور کنیم پورتلند مرکز شهر. با تأمین سرمایه برای بازسازی اتاق های میهمان ، می بینیم که Ace از این دوره قویتر از همیشه بیرون می آید. با خاموش شدن COVID-19 ، مردم دوباره به دنبال ارتباط اجتماعی و انسانی خواهند بود و من معتقدم که ما می توانیم فضای موجود در آس را مانند گذشته فراهم کنیم. “

در باره صندوق نجات Sortis ، LLC
صندوق نجات Sortis ، LLC یک است دلاور شرکت با مسئولیت محدود که توسط Sortis Fund Manager، LLC تأسیس شده است تا از جابجایی و استرس بازار در بازارهای املاک و مستغلات ناشی از همه گیری جهانی COVID-19 و عواقب اقتصادی بعدی آن استفاده کند.

در باره Sortis Holdings، Inc.
Sortis Holdings (OTC: SOHI) پیشرو در استراتژی های متنوع سرمایه گذاری جایگزین متمرکز بر املاک و مستغلات ، وام ، شرایط پریشانی و فرصت های نجات است. صندوق های Sortis شامل صندوق نجات Sortis ، صندوق درآمد Sortis و صندوق منطقه فرصت Sortis هستند.

این نسخه شامل عباراتی است که گزاره های آینده نگر را تشکیل می دهد. سرمایه گذاران هشدار می دهند که هرگونه اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیست و شامل خطرات و عدم اطمینان است ، که بسیاری از آنها بیش از توانایی صادر کننده برای کنترل نیست ، و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد در نتیجه عوامل مختلف اطلاعات بیشتر در مورد عوامل بالقوه ای که می توانند نتایج تجاری و مالی را تحت تأثیر قرار دهند ، در اسناد و مدارک افشای Sortis گنجانده شده و می شود. این اطلاعیه پیشنهادی برای فروش اوراق بهادار نیست. هر گونه پیشنهاد فقط با استفاده از تفاهم نامه ارائه می شود. این اطلاعیه برای آزادی در هیچ حوزه قضایی غیر از این نیست ایالات متحده.

منبع Sortis Holdings

لینک های مربوطه

https://sortis.com