TAT Technologies گزارش می دهد که یک قرارداد استراتژیک جدید با Honeywell امضا کرده است

GEDERA ، اسرائيل، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – TAT Technologies Ltd. (NASDAQ: TATT – News) (“TAT” یا “شرکت”) ، پیشرو در ارائه محصولات و خدمات به صنایع هوایی و فضائی و دفاع زمینی تجاری و نظامی ، امروز اعلام کرد که به طور کامل شرکت تابعه متعلق به هواپیمایی TAT Piedmont Aviation (“TAT-Piedmont”) و هانیول اینترنشنال توافق نامه ای 10 ساله برای خدمات اجاره انحصاری واحد قدرت کمکی (APU) در سراسر جهان برای موتور مجاز GTCP331-500 منعقد کرده بودند. این موتور در تمام هواپیماهای بوئینگ 777 در سراسر جهان نصب شده است. بر اساس این قرارداد TAT-Piedmont خدمات اجاره ای را به شرکتهای هواپیمایی که هواپیمای 777 بوئینگ را اداره می کنند ارائه می دهد و به نمایندگی از Honeywell برای هرگونه اجاره APU های Honeywell GTCP331-500 به کلیه مشتریان Honeywell بصورت انحصاری خدمت خواهد کرد.

به عنوان بخشی از این توافق نامه ، TAT-Piedmont بانک اجاره Honeywell GTCP331-500 APU را تقریباً به دست آورد 6.5 میلیون دلار.

علاوه بر این ، TAT-Piedmont و Honeywell وارد کشور شدند به یک تفاهم نامه الزام آور که در آن هانیول متعهد شد به TAT-Piedmont اجازه ارائه خدمات MRO به GTCP331-500 APU را بدهد و دانش و قطعات مربوط به TAT-Piedmont را ارائه دهد ، TAT-Piedmont را به یک ارائه دهنده خدمات مجاز MRO در سراسر جهان برای این موتور تبدیل کند.

TAT Piedmont ، بیش از 20 سال که یک شریک کانال Honeywell است ، درگیر خدمات APU MRO از جمله برای APU GTCP331-200 / 250 است که عمدتا در سیستم عامل های بوئینگ 767 و بوئینگ C-17 نصب شده است. سه ماه پیش ، TAT Piedmont یک قرارداد 10 ساله با Honeywell برای انتقال قراردادهای Honeywell’s APU GTCP331-200 / 250 MRO به TAT- Piedmont امضا کرد.

آقای ضمیر مدیر عامل TAT اظهار داشت: “این توافقنامه گامی مهم در توسعه TAT-Piedmont به عنوان یک بازیگر اصلی جهانی در تجارت خدمات APU MRO است. موتور APU GTCP331-500 که در کلیه هواپیماهای بوئینگ 777 در اطراف انتظار می رود که دنیا طی چند دهه آینده با ایجاد فرصتهای تجاری معنادار در MRO فعالیت کند. توافق نامه خدمات اجاره و تا حد زیادی مجوز ارائه خدمات MRO ، از فرصتهای عمده رشد TAT تشکیل شده است. این توافق نامه همراه با توافق نامه انتقال قراردادهای MRO شرکت Honeywell برای موتور GTCP331-200 / 250 به TAT-Piedmont ، تقویت روابط استراتژیک بین TAT و Honeywell و اثبات موقعیت قوی TAT-Piedmont به عنوان یک ارائه دهنده خدمات MRO با کیفیت جهانی برای انواع APU موتورهای خطوط هوایی ، بازیکنان هواپیمایی و سازمانهای نظامی “.

آقای ضمیر همچنین خاطرنشان کرد: “انتظار می رود معرفی APU GTCP331-500 به پیشنهاد ما اندازه بازار بالقوه موجود برای TAT-Piedmont را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. انتظار می رود این توافق نامه جدید در آینده نزدیک درآمد و سود بیشتری برای TAT ایجاد کند. بهبود صنعت هواپیمایی و هواپیمایی در میان مدت به طور معنی داری حجم مشاغل مرتبط با این توافق نامه را افزایش می دهد “.

درباره TAT Technologies LTD
TAT Technologies Ltd. پیشرو در ارائه خدمات و محصولات به صنایع هوافضا و دفاع زمینی تجاری و نظامی است. TAT تحت چهار بخش فعالیت می کند: (i) ساخت تجهیزات اصلی (“OEM”) از راه حل های انتقال حرارت و لوازم جانبی هواپیمایی از طریق مرکز Gedera. (ii) خدمات MRO برای اجزای انتقال حرارت و OEM راه حل های انتقال حرارت از طریق شرکت تابعه Limco ؛ (iii) خدمات MRO برای اجزای هواپیمایی از طریق شرکت تابعه پیمونت آن ؛ و (IV) تعمیرات اساسی و پوشش قطعات موتور جت از طریق شرکت تابعه آن در توربوکروم. TAT کنترل سهامداران صندوق سرمایه گذاری خصوصی FIMI است.

فعالیتهای TAT در زمینه OEM محلولهای انتقال حرارت و لوازم جانبی هواپیمایی در درجه اول شامل طراحی ، توسعه و ساخت (i) طیف گسترده ای از راه حلهای انتقال حرارت ، مانند مبدلهای حرارتی پیش خنک کننده ها و مبدلهای حرارتی هیدرولیک روغن / سوخت ، مورد استفاده در سیستم های مکانیکی و الکترونیکی در هواپیماهای تجاری ، نظامی و تجاری (ii) سیستم های خنک کننده کنترل محیطی و الکترونیکی قدرت که روی هواپیما در برنامه های زمینی و زمینی نصب شده اند. و (iii) انواع لوازم جانبی و سیستم های هواپیمایی مکانیکی دیگر مانند پمپ ها ، سوپاپ ها و واحدهای قدرت توربین.

فعالیتهای TAT در زمینه خدمات MRO برای اجزای انتقال حرارت و OEM محلولهای انتقال حرارت در درجه اول شامل MRO از اجزای انتقال حرارت و تا حدودی کمتر ، ساخت برخی از محلولهای انتقال حرارت است. شرکت تابعه Limco شرکت TAT دارای یک ایستگاه تعمیرات دارای گواهی FAA است که خدمات MRO انتقال گرما را برای خطوط هوایی ، حامل های باری هوایی ، مراکز خدمات نگهداری و ارتش فراهم می کند.

فعالیت های TAT در زمینه خدمات MRO برای اجزای هواپیمایی شامل MRO APU ها ، چرخ دنده های فرود و سایر اجزای هواپیما است. شرکت تابعه Piedmont TAT یک ایستگاه تعمیرات دارای مجوز FAA را اداره می کند ، که خدمات MRO جز component هواپیما را برای خطوط هوایی ، حامل های باری هوایی ، مراکز خدمات نگهداری و ارتش فراهم می کند.

فعالیت های TAT در زمینه تعمیرات اساسی و روکش اجزای موتور جت شامل تعمیرات اساسی و روکش اجزای موتور جت ، از جمله پره های توربین و پره ها ، پره های فن ، پره های راهنمای ورودی متغیر و فلپ های پس سوز است.

برای اطلاعات بیشتر از TAT Technologies Ltd. ، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید:
www.tat-technologies.com

مخاطب:
آقای. ایهود بن ییر
مدیر ارشد مالی
تلفن: 972-8-862-8503
[email protected]

بندر امن برای اظهارات آینده نگر
این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگر است که شامل ، بدون محدودیت ، گزاره هایی در مورد نتایج احتمالی یا فرض شده عملیات آینده است. بدینوسیله این بیانیه ها به عنوان “اظهارات آینده نگر” برای اهداف بندرگاه امن ارائه شده توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 مشخص می شوند. این اظهارات آینده نگرانه شامل خطرات و عدم اطمینان است که می تواند نتایج ما را از انتظارات فعلی مدیریت متفاوت کند . نتایج و عملکرد واقعی همچنین می تواند تحت تأثیر خطرات دیگری باشد که ما در اجرای فعالیت های خود با آن روبرو هستیم ، از جمله شرایط عمومی تجارت در صنعت هواپیمایی ، تغییر تقاضا برای خدمات و محصولات ما ، زمان و مقدار یا لغو آن سفارشات ، قیمت و تداوم تأمین اجزای سازنده مورد استفاده در عملیات ما ، تغییر کنترلی که در فروش توسط گیرنده سهام شرکت در اختیار سهامداران قبلی ما کنترل می شود و سایر خطرات که هر از گاهی در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس اوراق بهادار ، از جمله ، گزارش سالانه آن در مورد فرم 20-F و گزارش های دوره ای آن در فرم 6-K. این اسناد شامل فاکتورهای مهم دیگری هستند که می توانند باعث شوند نتایج واقعی با آنچه در پیش بینی ها یا گزاره های آینده نگرانه ما متفاوت است تفاوت اساسی داشته باشند. سهامداران و سایر خوانندگان هشدار داده می شوند كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ تهیه آنها صحبت می كنند ، اعتماد بیش از حد نداشته باشند. ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا بازنگری در هر گزاره آینده نگر نداریم.

SOURCE TAT Technologies Ltd

لینک های مربوطه

http://www.tat-technologies.com