Théa OmniSci را برای گرفتن ، تجزیه و تحلیل و تجسم داده های خودرو در مقیاس برای هدایت وسایل نقلیه متصل و نوآوری Telematics انتخاب می کند

سانفرانسیسکو، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Théa ، یک شرکت سریع در حال رشد که زیرساخت های وسایل نقلیه متصل و راه حل های تجاری مبتنی بر telematics را به OEM ها ، بانک ها ، نمایندگی ها و دیگر سازمان ها در بازارهای نوظهور ارائه می دهد ، برای گرفتن ، تجزیه و تحلیل و تجسم داده های خودرو در مقیاس با OmniSci همکاری کرده است برای ایجاد نوآوری OmniSciمقیاس پذیری پلت فرم شتاب تجزیه و تحلیل عامل کلیدی در تصمیم گیری بود. رهبران Théa به دنبال شریکی بودند که بتواند در کنار سازمان آنها رشد کند.

Théa در تلاش است تا تعامل بین مردم و وسایل نقلیه را بهبود بخشد. این شرکت با استفاده از فناوری های پیشرفته در نرم افزار و سخت افزار روی وسایل نقلیه جدید و دست دوم ، به جوامع محلی امکان می دهد خدمات بیشتری را به کاربران اتومبیل ارائه دهند ، همچنین با استفاده از داده های عظیم تولید شده توسط خودروهای جدید و پس از فروش در علم و تحقیقات کاربردی ، نوآوری در خودرو را تسریع می کند. فن آوری های پیشرفته تجسم داده های OmniSci ، Théa Auto را قادر می سازد تا قابلیت های سفارشی سازی داده محور خود را به مشتریان موجود و بالقوه بهتر انتقال دهد.

روسلان یگمبایف ، مدیر عامل و بنیانگذار Théa گفت: “ما در حال پیشرفت روش های جدیدی برای سفارشی کردن تجربه وسایل نقلیه متصل برای مشتریان خود هستیم.” “فناوری ما امکان سفارشی سازی را به همان روشی که یک گوشی هوشمند متفاوت از تلفن دکمه ای سنتی است ، دارد. فقط یک تجربه کاربری در یک تلفن سنتی وجود دارد ، اما کاربران تلفن های هوشمند می توانند با بارگیری برنامه هایی که مستقیماً با نیازهای آنها ارتباط دارند ، تجربه خود را شخصی سازی کنند. منافع. به همین ترتیب ، رویكرد Théa این است كه خدمات تجاری آنلاین و آفلاین را به یك اتومبیل متصل كرده – تجربه ای از گوشی های هوشمند به صاحبان وسایل نقلیه و كاربران. مشاركت با OmniSci به ما ابزاری می دهد تا بتوانیم در تجربه وسایل نقلیه متصل به اطلاعات با مقیاس گسترده تر ، این ابزارها در علوم کاربردی داده محور برای بخشهای خودرو و تحرک نیز حیاتی هستند. “

با همکاری با OmniSci ، Théa می تواند تجزیه و تحلیل و قابلیت های تجسم داده خود را تسریع کند ، و باعث ایجاد نوآوری در فن آوری و رشد بیشتر صنعت شود. این شرکت در حال حاضر ده ها مدل خودرویی دارد و از فناوری های منحصر به فرد و ظرفیت عظیم ثبت اطلاعات خود برای ایجاد راه حل های قابل تنظیم برای چندین بخش مرتبط با صنعت خودرو استفاده می کند. به همین ترتیب ، این مشارکت توانایی OmniSci را در بخش خودروهای متصل گسترش می دهد.

وی گفت: “وقتی می توانید داده های خودرو را برای شخصی سازی تعاملات بین مردم و وسایل نقلیه ضبط کنید ، تجسم کنید و از آنها استفاده کنید ، امکانات تجاری تقریباً نامحدود است.” جو لی، فروش جهانی VP. “ما مفتخریم که با Théa ، یک چشم انداز در فضا همکاری می کنیم تا به آنها کمک کنیم تا مجموعه محصولات خود را گسترش داده و افزایش دهند و مسیر رشد قوی شرکت را تسریع کنند. ما امیدواریم که با آنها همکاری کنیم زیرا آنها تجربه کاربری بهتری را در تجربه جالب فضای وسیله نقلیه متصل است. “

در مورد Théa اطلاعات بیشتری کسب کنید در www.thea-auto.com. در مورد OmniSci در اینجا بیشتر بیاموزید www.omnisci.com.

درباره OmniSci

OmniSci پیشگام در تجزیه و تحلیل سریع است. پلت فرم OmniSci در تجارت و دولت برای یافتن بینش در داده ها فراتر از محدوده ابزار اصلی تجزیه و تحلیل استفاده می شود. با استفاده از موازی سازی سخت افزار مدرن پردازنده و پردازنده گرافیکی ، این پلتفرم در فضای ابری و پیش فرض موجود است. OmniSci از تحقیقات در هاروارد و آزمایشگاه علوم رایانه ای و هوش مصنوعی MIT (CSAIL). بودجه OmniSci توسط GV ، In-Q-Tel ، New Enterprise Associated (NEA) ، NVIDIA ، Tiger Global Management ، Vanedge Capital و Verizon Ventures تأمین می شود. دفتر مرکزی این شرکت در سانفرانسیسکو. در مورد OmniSci در اینجا بیشتر بیاموزید www.omnisci.com.

درباره Théa

Théa یک شرکت توسعه محصول با فن آوری عمیق با تمرکز بر بخش های خودرو و تحرک ، بیشتر در بازارهای در حال ظهور عظیم و در حال رشد است. Théa زیرساخت های اتومبیل متصل را به عنوان خدماتی ارائه می دهد که شامل سخت افزار خودرو ، اتصال و زیرساخت داده ها می باشد که برای ارائه برنامه های کاربر نهایی و بازار لازم است. این محصول توسط کارخانه های مونتاژ اتومبیل محلی ، نمایندگی ها ، موسسات مالی و سایر شرکا برای توسعه اکوسیستم های وسایل نقلیه فوق محلی ، چه برای خودروهای جدید و چه پس از فروش ، مورد استفاده قرار می گیرد. این فناوری بر استفاده از داده های telematics برای بهبود محصولات اتومبیل متصل ، تجارت مبتنی بر telematik و همچنین تسریع نوآوری در خودرو ، به ویژه در زمینه های فیزیک کاربردی ، امنیت سایبری و HMI متمرکز شده است. سنگاپور شرکت مستقر همچنین دارای دفاتر در روسیه، هند، قزاقستان و اوکراین. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً www.thea-auto.com.

مخاطب

امی دردینگر

[email protected]

منبع OmniSci