theLotter از بلیط فروشی بلیط در تگزاس که از پشت بام می گذرد خبر می دهد

آستین ، تگزاس، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – theLotter گزارش می دهد که تعداد بلیط های قرعه کشی آنلاین را همیشه بیشتر می کند تگزاس. این شرکت می گوید که هجوم بازیکنان جدید به ویژه در این هفته بسیار چشمگیر بوده است ، احتمالاً به این دلیل است که جکپات های قرعه کشی آمریکایی به سطح بالایی رسیده اند که طی 18 ماه دیده نشده اند. بسیاری از تگزاسی ها مشتاق بازی هستند اما می خواهند از صف ایستادن برای خرید بلیط اجتناب کنند. theLotter از این علاقه روز افزون به قرعه کشی بهره مند می شود زیرا مدل تجاری منحصر به فرد آن دسترسی آنلاین به قرعه کشی های مورد علاقه خود را به مشتریان می دهد. آخر هفته ، برنده تمام پولها Powerball است 470 میلیون دلار و برنده تمام پولها Mega Millions است 490 میلیون دلار، و فروش بلیط به شدت ادامه دارد. theLotter تگزاس همچنین سایر قرعه کشی های معروف لاتاری تگزاس ، از جمله لوتو تگزاس ، تگزاس دو مرحله ای ، و پول نقد پنج را ارائه می دهد.

“ما Texans را قادر می سازیم بازیهای قرعه کشی مورد علاقه خود را از طریق راحتی در خانه انجام دهد. قطعاً در سال گذشته شاهد افزایش تعداد افرادی هستیم که به دنبال گزینه های آنلاین برای فروشگاه های محلی خود هستند. در چند روز گذشته ، تعداد زیادی از ما تگزاس وب سایت ، “می گوید پگی دانیل، مدیر عامل TheLotter در ایالات متحده.

theLotter ، یک شرکت با دهه ها تجربه در سراسر جهان ، شامل تگزاس در خدمات خرید بلیط قرعه کشی آنلاین خود در سال 2019. “تگزاس با موفقیت برنامه هایی را برای بهبود دسترسی آنلاین برای همه ارائه می دهد و ما افتخار می کنیم که می توانیم به این حرکت کمک کنیم. هر بلیطی که برای یک بازی لاتاری تگزاس فروخته می شود از دلایل مهم محلی سود می برد. ” پگی دانیل ادامه دارد

theLotter تگزاس (tx.thelotter.com) تگزاسیانی را که قبلاً قادر به خرید حضوری بلیط نبوده اند ، امکان انجام این کار بصورت آنلاین را برای قرعه کشی فراهم می کند. theLotter به مشتری این امکان را می دهد تا قرعه کشی مورد نظر خود را انتخاب کند و بلیط های رسمی قرعه کشی تگزاس از طرف آنها از یک خرده فروش مجاز استفاده می شود. سپس مشتری یک نسخه اسکن شده را در حساب خود دریافت می کند ، که مالکیت وی بر بلیط را ثابت می کند. کلیه جوایز بدون کارمزد پرداخت می شود. theLotter از اقدامات امنیتی پیشرفته برای اطمینان از امنیت و حریم خصوصی همه مشتریان استفاده می کند و کاملاً قوانین قرعه کشی ایالت تگزاس را رعایت می کند. کنترل شخص ثالث در سایت مانع از بازی تگزاسی های خردسال می شود و هر کسی را در خارج از مرزهای ایالت مسدود می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد theLotter و انجام بزرگترین بازیهای قرعه کشی ایالت از راحتی خانه خود ، به tx.thelotter.com مراجعه کنید یا برنامهLotter را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید.

درباره theLotter تگزاس

theLotter تگزاس به عنوان یک سرویس پیک خرید بلیط آنلاین بخت آزمایی مستقل فعالیت می کند و وابسته به قرعه کشی تگزاس نیست. theLotter تگزاس توسط NJ Lotto اداره می شود ، مستقر در هولمدل ، نیوجرسی.

theLotter تگزاس یک مارک تجاری مرتبط از theLotter.com ، پیشگام جهانی در زمینه خدمات قرعه کشی آنلاین است که از سال 2002 آغاز به کار کرد. theLotter.com به عنوان استاندارد صنعت در سهولت و امنیت برای انجام قرعه کشی عمل می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از https://tx.thelotter.com بازدید کنید.

مخاطب:
جسیکا گریگز
تلفن: +344 (866) 546-51
پست الکترونیک: [email protected]

منبع TheLotter.com

لینک های مربوطه

https://www.thelotter.com