Tuya Smart راه حل های جدید هوشمند در فضای باز را در طی CES 2021 منتشر می کند

Tuya راه حل های یک مرحله ای برای ساخت وسایل حمل و نقل شخصی و ردیابی مجهز به اینترنت اشیا offers ارائه می دهد که با پروتکل هایی از جمله بلوتوث ، NB-IoT ، GPRS و LTE Cat 1 سازگار است. از قابلیت های پلتفرم قدرتمند آنها می توان به توسعه برنامه برچسب سفید ، خدمات ابری مستقر در جهان ، و ماژول های مختلف شبکه. سرویس های ابری قوی به موقعیت دقیق دستگاه ، حصار کشی زمینی و ردیابی مسیرها کمک می کنند تا به شما کمک کنند تا تجربه سفر راحت و ایمن را به کاربران ارائه دهید. از نظر راه حل های SaaS مرتبط ، Tuya همچنین به جامعه هوشمند ، کشاورزی هوشمند و مراقبت از سالمندان هوشمند تبدیل شده است.

نمونه کارها راه حل های هوشمند در فضای باز محصولات را در هر دو گروه سفر و ردیابی ارائه می دهد. از نظر مسافرت ، محصولات موجود در خط تولید بیشتر ماهیت الکتریکی دارند ، چه وسیله نقلیه الکتریکی باشد ، چه دوچرخه برقی و چه یک نوع دوچرخه متعادل کننده خود. وقتی نوبت به ردیابی می رسد ، ابزارهایی مانند ردیاب حیوانات خانگی ، ردیاب های ایمنی شخصی ، دزدگیرها و ردیاب دارایی ها ، پیدا کردن موارد گمشده را راحت تر می کنند و شما را با استفاده از فن آوری های پیشرفته ایمن می کنند.

علاوه بر این ، Tuya خدمات یک مرحله ای ، از جمله ماژول های شبکه بلوتوث و LTE Cat 1 ، خدمات ابری ، برنامه ها و یک بستر توسعه را ارائه می دهد که به سرعت تولید کنندگان سنتی اسکوتر را قادر می سازد تا به توابع هوشمند با بازده بالا و کم هزینه مانند قفل از راه دور ، آمار سواری ، کنترل چراغ جلو و نظارت بر باتری. Tuya همچنین چندین راه حل اتصال ارائه می دهد که شامل پروتکل های کلی MCU ، یک سیستم عامل ابری ، برنامه SDK و SDK صفحه کنترل RN (React Native) است.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از Tuya Platform فرآیند یکپارچه سازی هوشمند است ، که با تعیین راه حل مورد نیاز آغاز می شود ، سپس به سرعت به سمت توسعه محصول آنلاین و آزمایش جامع محصول هوشمند حرکت می کند و در نتیجه محصول هوشمند راه اندازی می شود. .

از نظر فناوری ، پلتفرم مدیریت موقعیت یابی یکپارچه با رایانش Tuya خدمات مبتنی بر مکان را ارائه می دهد ، به کاربران امکان می دهد وسایل نقلیه ، افراد ، اشیا p و حیوانات خانگی را به طور دقیق و راحت تعیین کنند.

Tuya مجموعه کاملی از تجزیه و تحلیل های سواری را که در فضای ابری ذخیره می شوند ، داده های ردیابی مسیر با یک نگاه ، هشدارهای تلفنی یا پیام های متنی در لحظه خارج شدن دوچرخه قفل شده از منطقه ای مشخص و نمایش جامع اطلاعات باتری ، فراهم می کند. از نظر راه حل های ردیابی ، ما GPS ، سیستم ماهواره ای BeiDou Navigation و پروتکل Wi-Fi ترکیبی را ارائه می دهیم که از موقعیت دقیق دستگاه ، مسیرهای سواری در زمان واقعی در برنامه تلفن همراه یا لپ تاپ و عملکرد SOS یک کلید برای تماس اطمینان حاصل می کنند. برای کمک.

در باره تویا هوشمند

تویا هوشمند یک ارائه دهنده جهانی پلت فرم AIoT با ارائه منحصر به فرد و همه در یک برنامه Cloud + اتصال + برنامه است که باعث می شود مارک ها ، خرده فروشان و OEM ها هوشمندانه محصولات خود را ارزان و مقرون به صرفه کنند. سیستم عامل Tuya دارای بیش از 200000 محصول در صدها دسته در سراسر جهان با قابلیت هوشمند است که به بیش از 230،000 توسعه دهنده در سراسر جهان خدمت می کند. Tuya در سطح بین المللی با مقر در ایالات متحده اداره می شود ، آلمان، هند، ژاپن، کلمبیا، و چین.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به:
وب سایت Tuya ، LinkedIn ، Facebook ، توییتر یا YouTube.

منبع تویا هوشمند

لینک های مربوطه

https://www.tuya.com