USPack قابلیت های توزیع قطعات دارویی و بحرانی را با خرید سیستم های تحویل سرمایه گسترش می دهد

ORLANDO ، فلوریدا، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – USPack ، رهبر ملی تدارکات سرعت بالا در مایل پایانی و یک شرکت پلتفرم NewSpring Holdings ، امروز از توسعه سیستم های تحویل سرمایه ، توسعه بیشتر قابلیت های تحویل مایل نهایی و رد پای ملی خود ، خبر داد. با این خرید ، USPack قابلیت های دارویی و توزیع قطعات عمده فروشی خود را در مناطق میانه آتلانتیک و شمال شرقی گسترش داده است.

وی گفت: “متنوع ساختن خدمات لجستیك ما در بخشهای درمانی و بهداشتی ، مأموریت اصلی ما را به عنوان یك شریك لجستیكی نهایی تا پایان برای مشتریان خود در تمام بخشهای اصلی قرار می دهد.” مارک گلازمن، مدیر عامل ، USPack. “ما خوشحالیم که از مشتریان سیستم تحویل سرمایه استقبال کرده و برتری عملیاتی اثبات شده شرکت را در زمینه تدارکات عمده فروشی دارویی و ذخیره سازی قطعات حیاتی و تحویل سریع با مجموعه گسترده ای از توانایی های USPack ایجاد می کنیم.”

وی گفت: “ما از پیوستن به یک شریک تدارکاتی بسیار مورد احترام در سراسر کشور و ارائه خدمات و ظرفیت های بیشتر برای مشتریان خود بسیار هیجان زده هستیم.” جیم استابز، رئیس جمهور ، سیستم های تحویل سرمایه. “با استفاده از سیستم عامل عملیاتی USPack با پشتیبانی فناوری ، اکنون می توانیم با ارائه سطح خدمات در کلاس از طریق دید بیشتر و شبکه های تحویل بهینه شده ، تجربه مشتری خود را بیشتر ارتقا دهیم.”

این یکی از سه خرید 12 ماهه گذشته است که در آن USPack با یک ارائه دهنده خدمات مایل نهایی اثبات شده است. با این خریدها ، USPack بصورت منحصر به فرد به عنوان یک شریک تحویل مایل نهایی در همان روز کانال های همه جانبه برای مشتریان ملی خود قرار گرفته است. ادامه توسعه تراکم شبکه و قابلیت های مایل پایانی با شرکای عملیاتی قوی که از فناوری به عنوان تمایز پذیرفته می شوند ، همچنان یک استراتژی اصلی برای USPack در سال 2021 است. علاوه بر این ، تعهد USPack به سرمایه گذاری در فن آوری خود همچنان در ایجاد یکپارچه سازی یکپارچه برای آن مهم خواهد بود. مشتریان ، به آنها کمک می کند تا در میان رونق اقتصاد تحویل مقیاس بندی کنند.

درباره USPack
USPack یک شرکت تحویل مایل آخر همان روز است که به منظور کمک به برندها و مشاغل در اقتصاد تحویل ، ساخته شده است. این شرکت با 30 سال سابقه موفقیت ، توانایی اثبات شده ای در ایجاد استراتژی های تحویل با تأثیر تجاری برای مشتریان در خرده فروشی ، بهداشت ، تجارت الکترونیکی ، تولید و توزیع دارد. با داشتن یکی از گسترده ترین شبکه های حمل و نقل و انبارهای صنعت و یک شبکه اختصاصی از متخصصان تحویل مستقل که 24/7/365 در حال تماس هستند ، USPack شبکه های تحویل مایل نهایی را با قابلیت توسعه و توسعه برای شرکت هایی با هر شکل ، اندازه و بازه زمانی مختلف ایجاد می کند. کشور. دفتر مرکزی آن در اورلاندو ، فلوریدا، USPack از طریق شبکه ای با بیش از 40 تاسیسات در سراسر ایالات متحده فعالیت می کند و همچنین راه حل های اختصاصی خارج از امکانات مشتری را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.gouspack.com.

درباره منابع NewSpring
هولدینگ های NewSpring ، شرکت هولدینگ اختصاصی NewSpring با استراتژی متمرکز بر کنترل خریدها و ایجاد بسترهای نرم افزاری ، دانش ، تجربه و منابع زیادی را برای هدایت شرکت های سودآور و درحال رشد از طریق خریدها و روش های ارگانیک اثبات شده به ارمغان می آورد. NewSpring در سال 1999 تاسیس شد ، با نوآوران ، سازندگان و گردانندگان شرکتهای با عملکرد بالا در صنایع پویا همکاری می کند تا رشد جدید را کاتالیز کند و فرصتهای جذاب را به دست آورد. شرکت تقریباً مدیریت می کند 2 میلیارد دلار از طریق پنج استراتژی مشخص طیف از ارزش رشد و کنترل خرید تا بدهی میزانسن را پوشش می دهد. NewSpring با مشارکت تیم های مدیریتی برای کمک به توسعه مشاغل خود به رهبران بازار ، فرصت ها را شناسایی کرده و با استفاده از شبکه رهبران صنعت و تأثیرگذار در طیف وسیعی از مناطق عملیاتی و صنایع ، روابط ایجاد می کند. از NewSpring در www.newspringcapital.com دیدن کنید.

منبع USPack

لینک های مربوطه

https://www.gouspack.com