Vectrus سیستم های HHB ، پیشرفت فن آوری زیرساخت های فیزیکی و دیجیتال را در انجمن اطلاعات به دست می آورد

بهارهای COLORADO ، Colo.، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Vectrus، Inc. (NYSE: VEC) امروز اعلام کرد که HHB Systems ، پیشرو در ارائه راه حل های پیشرفته برای مدیریت امکانات ، تدارکات ، مهندسی ، عملیات شرکت و راه حل های مدیریت دارایی که از انجمن اطلاعات پشتیبانی می کند را خریداری کرده است ( پروژه های IC) علاوه بر این ، HHB فناوری اطلاعات و راه حل های امنیت سایبری را برای انتخاب مشتری ارائه می دهد.

HHB Systems که در سال 2003 تاسیس شده است ، قابلیت های جامع و اثبات شده ای را فراهم می کند که توانایی Vectrus را در ارائه راه حل های یکپارچه و نوآورانه پیش می برد و باعث تمایز بیشتر شرکت به عنوان یک رهبر در بازار زیرساخت های همگرا می شود.

وی گفت: “دستیابی به HHB راه حل های یکپارچه ای را به همراه دارد که از زیرساخت های فیزیکی و دیجیتالی در جامعه اطلاعاتی پشتیبانی می کند و بستر نیرومندی را ایجاد می کند که از طریق آن می توانیم راه حل های کاملاً همگرا را در تمام ماموریت های مشتریان خود ارائه دهیم.” سو دیگل، معاون ارشد رئیس و مدیر ارشد رشد Vectrus. “من خوشحالم که از کارمندان با استعداد HHB در Vectrus استقبال می کنم. ما مشتاقانه منتظر پیشرفت عملکرد ، اعتبار و اعتبار طولانی مدت تیم HHB در جامعه اطلاعاتی هستیم.”

دفتر مرکزی آن در اسپرینگ فیلد ، ویرجینیا، HHB Systems دارای 17 سال سابقه ارائه خدمات و راه حل های مجهز به فناوری برای انجمن اطلاعات است. این شرکت بیش از 50 کارمند بسیار ماهر دارد که 95٪ آنها در Top Secret یا بالاتر ترخیص می شوند.

“مهمتر اینکه ، خرید HHB بیشتر بر پایه خرید Zenetex است که اخیراً اعلام شده است و با هم این خریدها تبدیل Vectrus به یک پلت فرم با ارزش بالاتر ، فناوری و متفاوت را پیش می برد. تیم های Zenetex و HHB امروز در بازار جامعه اطلاعات کار می کنند و فرصت های گسترده تحت Vectrus برای دسترسی به مشتریان DoD و IC موجود ما دیافراگم را برای رشد حتی بیشتر باز می کند “، خانم دیگل در پایان گفت.

Vectrus این خرید را از محل پول نقد و اعتبار اعتباری آن تأمین کرد.

درباره وکتروس
Vectrus پیشرو در ارائه راه حل های خدمات جهانی با سابقه در بازار خدمات است که قدمت آن به بیش از 70 سال پیش می رسد. این شرکت تسهیلات و عملیات پایه را فراهم می کند. خدمات زنجیره تأمین و تدارکات ؛ پشتیبانی از ماموریت فناوری اطلاعات و خدمات مهندسی و فناوری دیجیتال در درجه اول به مشتریان دولت ایالات متحده در سراسر جهان است. وکتروس با برتری عملیاتی ، عملکرد برتر برنامه ، سابقه روابط طولانی مدت با مشتری و تعهد قوی به موفقیت در انجام مأموریت مشتریان ، متمایز می شود. دفتر مرکزی وکتروس در کلرادو اسپرینگز ، کولو واقع شده است و حدود 7،100 کارمند را شامل 148 مکان در 26 کشور و سرزمین می کند. در سال 2019 ، وکتروس فروشی معادل 1.4 میلیارد دلار ایجاد کرد. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت به آدرس www.vectrus.com مراجعه کنید یا با Vectrus در فیس بوک ارتباط برقرار کنید ، توییتر، و LinkedIn.

اظهارات رو به جلو
بیانیه بندر ایمن تحت قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 (“قانون”): برخی از مطالب ارائه شده در اینجا شامل گزاره های آینده نگرانه است که برای واجد شرایط بودن در بندرگاه امن از مسئولیت تعیین شده در این قانون است. این اظهارات آینده نگر شامل این امکان است که ممکن است منافع پیش بینی شده از مالکیت محقق نشود یا تحقق آن بیش از حد انتظار طول بکشد. این احتمال که هزینه های مربوط به ادغام شرکت در فعالیت های HHB بیشتر از حد انتظار باشد و / یا درآمد حاصل از خرید کمتر از حد انتظار باشد. تأثیر معامله بر توانایی شرکت در حفظ مشتری و حفظ و استخدام پرسنل اصلی HHB و حفظ روابط با تأمین کنندگان و مشتریان آنها ، از جمله دولت ایالات متحده ؛ پاسخ مشتریان و رقبا به خرید ؛ این خطر که ادغام HHB ممکن است مدیریت را از سایر موارد مهم منحرف کند. نتایج حاصل از تحصیل ممکن است متفاوت از موارد پیش بینی شده باشد. اظهارات دیگر در مورد چشم انداز عملکرد 2020 ، برنامه رشد پنج ساله ، درآمد ، DSO ، فرصت های قرارداد ؛ تأثیر بالقوه COVID-19 و هر بحث در مورد عملکرد عملیاتی یا مالی آینده.

هر زمان استفاده شود ، کلماتی مانند “ممکن است” ، “در نظر گرفته می شوند” ، “خواهد شد” ، “احتمالاً” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “قصد” ، “طرح” ، “باور” “” هدف “،” می تواند “،” پتانسیل “،” ادامه “،” هدف “یا اصطلاحات مشابه عبارات آینده نگر است. این اظهارات بر اساس باورها و فرضیات مدیریت ما بر اساس اطلاعاتی است که در حال حاضر در اختیار مدیریت است.

این اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد ، شرایط یا نتایج آینده نیستند و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، مفروضات و سایر عوامل مهم است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل مدیریت ما هستند ، که می تواند باعث تفاوت نتایج واقعی شود. به طور عمده از نتایج بحث شده در بیانیه های آینده نگر است. برای بحث در مورد برخی از خطرات و عوامل مهمی که می تواند باعث شود نتایج واقعی با چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه متفاوت باشند ، خطرات و سایر عوامل را که هر از گاهی با جزئیات در گزارش سالانه ما در فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه در فرم ، ببینید 10-Q ، و پرونده های دیگر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده.

ما هیچ تعهدی را متعهد نمی شویم که بیانیه های آینده نگر را به روز کنیم ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، حوادث آینده یا غیر آن ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد.

مخاطب:
وکتروس
مایک اسمیت، CFA
719-637-5773
[email protected]

SOURCE Vectrus، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.vectrus.com