Veoneer با کوالکام موافقت کرده و نام تجاری جدید نرم افزار Arriver creates را ایجاد می کند

استکهلم، 26 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت فناوری خودرو ، Veoneer، Inc (NYSE: VNE و SSE: VNE SDB) و Qualcomm Technologies ، Inc توافق نامه ای را امضا کرده اند که بر اساس آن شرکت ها برای تحویل سیستم های پیشرفته کمک راننده مقیاس پذیر (ADAS) ، همکاری می کنند. و راه حل های رانندگی خودکار (AD). همکاری مشترک طرفین ابتدا در مورد اطلاع رسانی شد 27 آگوست 2020.

این پلتفرم نیازهای روزافزون اکوسیستم خودرو به راه حل های قابل ارتقا و قابل ارتقا را برآورده می کند ، که این امر به محاسبات ، قابلیت اتصال و خدمات ابری بسیار پیشرفته و کم مصرف در تمام طبقات خودرو نیاز دارد.

این سیستم پشته نرم افزار اداری و سیاست رانندگی نسل بعدی Veoneer و نمونه کارهای مقیاس پذیر سیستم در تراشه (SoC) و شتاب دهنده های Qualcomm® Snapdragon Ride ™ ADAS / AD را ادغام می کند. شرکت های Veoneer و Qualcomm چندین ماه با همکاری یکدیگر برای ایجاد یک نقشه راه پیشرو در جهان از یک سیستم مقیاس پذیر ، باز ADAS و سیستم رانندگی مستقل ساخته شده اند که قادر خواهد بود با یک نرم افزار یکپارچه و سیستم عامل SoC به کل بازار OEM خودرو بپردازد.

ورودTM واحد نرم افزاری اختصاصی Veoneer برای توسعه پشته نرم افزار ادراک کامل و سیاست درایو است.

“ورودTM مخفف کیفیت ، گشودگی و مقیاس پذیری است و اولین رویکرد ایمنی را دارد. هدف Arriver این است که یکی از بازیگران اصلی و رهبران بلند مدت در بازار ADAS ، نرم افزار رانندگی مشارکتی و خودمختار باشد “. جوزپه روسو، رئیس جمهور ، ورود

ورودTM 100٪ متعلق به Veoneer است اما به عنوان بخشی از همکاری با Qualcomm Technologies تحت پروتکلهای خاص مدیریت اطلاعات و ساختارهای گزارش کار خواهد کرد.

“توافق امروز با فن آوری های کوالکام و ایجاد ArriverTM نقاط عطف اصلی در توسعه Veoneer هستند. اکنون ما با تمام توان برای ایجاد یک راه حل ADAS در بازار بر اساس Arriver پیش خواهیمTM نرم افزار و سخت افزار Qualcomm® Snapdragon Ride ™ SoC. Veoneer اکنون همچنین می تواند به عنوان یک تولید کننده Tier-1 نسل بعدی که جدیدترین محصولات الکترونیکی کنترل ایمنی و مهار فعال را به بازار عرضه می کند ، گام های بعدی را بردارد. ” جان کارلسون، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل ، Veoneer.

“ما خوشحالیم که با اعلام ادراک Arriver و پشته نرم افزار سیاست درایو که بر روی Snapdragon Ride اجرا می شود ، گام بعدی را بر می داریم ، که به شما امکان می دهد یک سیستم عامل از قبل یکپارچه و از قبل معتبر ارائه شود Qualcomm Technologies به خودروسازان و تأمین کنندگان ردیف 1 ، “گفت ناکل دوگل، معاون ارشد و جنرال موتورز ، خودرو ، Qualcomm Technologies ، Inc. “این همکاری پیشنهاد ارزش مشترک ما را گسترش می دهد و بر حل پیچیدگی روزافزون ADAS و استقرار سیستم عامل رانندگی مستقل با خودروسازان و تامین کنندگان ردیف 1 تمرکز دارد.”

علاوه بر توافق نهایی امروز ، Veoneer و Qualcomm Technologies در زمینه پیاده سازی ویژگی نقشه راه پیشرفت کرده اند. نرم افزار Arriver از قبل در Snapdragon Ride Platform کاربرد دارد که از ماه های آینده برای مشتریان خودرو در دسترس خواهد بود.

همکاری بین این شرکت ها با بازخورد بسیار مثبتی نسبت به مشخصات و قابلیت های در نظر گرفته شده این پلت فرم به تعدادی از OEM های خودرو و تأمین کنندگان خودرو Tier-1 ارائه شده است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

رسانه ها:
توماس یونسون
ارتباطات و IR
[email protected]
تلفن +46 (0) 8 527 762 27

سرمایه گذاران و تحلیل گران:
توماس یونسون
ارتباطات و IR
تلفن +46 (0) 8 527 762 27

ری پکار
روابط سرمایه گذار
تلفن +1 (248) 794-4537

ونیر طراحی ، توسعه ، تولید و فروش محصولات و راه حل های ایمنی فعال ، رانندگی خودکار و محافظت از سرنشینان. هدف ما ایجاد اعتماد به تحرک است. Veoneer یک شرکت فناوری جدید است که بیش از 60 سال توسعه ایمنی خودرو در حال ساخت است. شرکت ونیر و مشارکت های مشترک آن در 13 کشور 8،300 کارمند دارند. دفتر مرکزی آن در استکهلم سوئد، وینیر در بورس اوراق بهادار نیویورک و نزدک استکهلم ذکر شده است.

بیانیه بندر امن: این گزارش شامل گزاره های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995 است. تمام اظهارات موجود در این گزارش به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، از جمله بدون محدودیت ، اظهارات مربوط به بررسی مدیریت روند عملیاتی و داده های تاریخی ، تخمین های فروش در آینده (شامل برآورد مربوط به دریافت سفارش و دفترچه سفارش) ، فروش ارگانیک و رشد فروش ارگانیک یا سایر عملکردهای عملیاتی آینده یا نتایج مالی ، اظهاراتی آینده نگرانه است. در برخی موارد ، می توانید این عبارات را با کلمات آینده نگر مانند “برآورد” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه ها” ، “برنامه ها” ، “قصد” ، “معتقد” ، “ممکن است” ، “محتمل” شناسایی کنید ، “” ممکن است “،” می خواست “،” باید “،” می تواند “، یا منفی این اصطلاحات و اصطلاحات قابل مقایسه ، گرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی چنین کلماتی نیستند. ما این اظهارات آینده نگرانه را بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی و / یا داده های موجود از اشخاص ثالث در مورد رویدادها و روندهای آینده بنا کرده ایم که معتقدیم ممکن است بر وضعیت مالی ، نتایج عملیات ، استراتژی تجاری ، کوتاه مدت و بلند مدت ما تأثیر بگذارد. عملیات تجاری و اهداف و نیازهای مالی.

خطرات و عدم اطمینان های جدید هر از چند گاهی بوجود می آیند و برای مدیریت ما امکان پیش بینی همه خطرات وجود ندارد و همچنین نمی توانیم تأثیر همه عوامل را در تجارت خود یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل را ارزیابی کنیم. نتایج واقعی تفاوت معناداری با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگرانه ای که ممکن است بیان کنیم. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با این گزاره های آینده نگر متفاوت کنند ، بدون محدودیت ، موارد زیر است: شرایط عمومی اقتصادی ؛ ماهیت دوره ای فروش و تولید خودرو ؛ تغییر در صنعت عمومی و شرایط بازار یا رشد یا کاهش منطقه ای ؛ کاهش بیشتر در تولید وسایل نقلیه سبک. تأثیر COVID-19 بر روی مشتریان و برنامه های تولید و راه اندازی محصول آنها. تأثیر COVID-19 بر وضعیت مالی ، عملیات تجاری و نقدینگی شرکت ؛ تأثیر COVID-19 بر تأمین کنندگان ما و در دسترس بودن اجزای تولیدات ما. توسعه نرم افزار و پلت فرم یکپارچه مورد توافق با فن آوری های کوالکام و در دسترس بودن ، زمان بندی و موفقیت تجاری این نرم افزارها ؛ توانایی ما در دستیابی به منافع مورد نظر از جدایی از والدین سابق توانایی ما در اعطای کسب و کار جدید یا از دست دادن تجارت در اثر افزایش رقابت ؛ بالاتر از هزینه های پیش بینی شده و استفاده از منابع مربوط به توسعه فن آوری های جدید ؛ هزینه های مواد اولیه ، انرژی و کالای بالاتر ؛ کمبود م componentلفه ها تغییر در ترجیحات مشتری و مصرف کننده برای محصولات نهایی. پذیرش محصولات جدید ما در بازار ؛ وابستگی و ارتباط با مشتری و تامین کننده ؛ توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن هزینه های RD&E با مشتریانمان. نوسانات نامطلوب ارز یا نرخ بهره در حوزه های قضایی مختلفی که در آن فعالیت می کنیم. هزینه ها یا مشکلات مربوط به ادغام هرگونه مشاغل و فناوری های جدید یا اکتسابی. ادغام موفقیت آمیز خریدها و عملیات سرمایه گذاری های مشترک ؛ اجرای موفقیت آمیز مشارکت ها و همکاری های استراتژیک ؛ مسئولیت محصول ، ضمانت و فراخوان ادعاها و تحقیقات و سایر دعاوی و واکنش های مشتری نسبت به آن ؛ هزینه های بالاتر برای حقوق بازنشستگی و سایر مزایای پس از بازنشستگی ، از جمله نیاز به بودجه بیشتر برای برنامه های بازنشستگی ما ؛ توقف کار یا سایر مسائل کار نتایج احتمالی نامطلوب دعاوی آینده ، اقدامات نظارتی یا تحقیقات یا ادعاهای نقض قانون ؛ توانایی ما در محافظت از حقوق مالکیت معنوی ارزیابی مالیات توسط مقامات دولتی و تغییر در نرخ مالیات ما ؛ وابستگی به پرسنل اصلی تغییرات قانونی یا نظارتی تأثیرگذار یا محدود کننده تجارت ما. شرایط سیاسی؛ و سایر خطرات و عدم اطمینان موجود در گزارش های سه ماهه شرکت و گزارش سالانه فرم 10-K.

برای هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این گزارش یا هر سند دیگر ، ما ادعا می کنیم از بندرگاه امن برای اظهارات آینده نگرانه مندرج در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 ، و هیچ تعهدی برای بازبینی یا انتشار علنی آن نداریم نتایج هرگونه بازنگری در این اظهارات آینده نگر ، مگر در مواردی که قانون الزام کرده است. با توجه به این خطرات و عدم اطمینان ، خوانندگان هشدار داده می شوند كه به بیانیه های آینده نگرانه بی اعتماد نمانند.

Qualcomm Snapdragon Ride محصولی از Qualcomm Technologies، Inc. و / یا شرکت های تابعه آن است. Qualcomm ، Snapdragon و Snapdragon Ride علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Qualcomm Incorporated هستند.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/veoneer/r/veoneer-signs- توافق-با-کیفیت- و-ایجاد-نرم افزار-جدید-نام تجاری-arriver-tm- ، c3273829

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Veoneer