WiMi حق ثبت اختراع جدید دستگاه پردازش لیزر پالس هولوگرافی سه بعدی را برای پیشرفت بیشتر در استفاده از فناوری هولوگرافیک در رانندگی خودکار EV و سایر مناطق EV دریافت می کند

پکن، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – WiMi Hologram Cloud Inc. (Nasdaq: WIMI) (“WiMi” ​​یا “شرکت”) ، پیشرو ارائه دهنده فناوری Hologram AR در چین، امروز اعلام کرد که برای یک دستگاه پردازش لیزر پالس هولوگرافی سه بعدی (“اختراع”) اختراع ثبت شده (“اختراع ثبت شده”) برای استفاده از هولوگرافی نوری (“دستگاه جدید”) را به دست آورده است. این حق ثبت اختراع نتیجه تحقیق و توسعه مستقل WiMi است و به این شرکت امکان می دهد تا سیستم حفاظت از مالکیت معنوی خود را بیش از پیش بهبود بخشد. WiMi با استفاده از نقاط قوت منابع مالکیت معنوی انحصاری و تقویت مکانیزم های نوآوری خود ، همچنان به تقویت مزیت های اصلی رقابتی خود برای تقویت رهبری خود در توسعه فناوری های جدید ادامه می دهد.

حق ثبت اختراع مربوط به حوزه فنی دستگاه های پردازش لیزر پالس هولوگرافی و به ویژه دستگاه های پردازش لیزر پالس برای استفاده از هولوگرافی نوری سه بعدی است.

دستگاه های پردازش لیزر پالس هولوگرافی نوری سه بعدی به طور گسترده ای در زمینه های رانندگی خودکار ، تصویربرداری پزشکی ، پرواز بدون سرنشین ، طیف سنج های هولوگرافی و موارد دیگر استفاده می شود. در حال حاضر در بازار ، یک دستگاه پردازش لیزر پالس هولوگرافیک شامل یک پوسته پردازنده لیزر پالس (“پوسته”) با یک دهانه در یک طرف ، یک دستگاه لیزر است که به دیواره داخلی پایین پوسته متصل می شود ، و یک دستگاه صفحه نمایش که در بالای پوسته نصب شده است. در دیواره داخلی یک طرف پوسته ، یک سوراخ عبوری وجود دارد که در آن یک صفحه محافظ شفاف بهم پیوسته است. همچنین یک لنز کانونی به دیواره داخلی پایین پوسته متصل شده است. برای ارائه داده های هولوگرافی ، لیزر از لنز کانونی و صفحه محافظ شفاف عبور می کند ، به جسم می رسد و سپس از طریق یک کنترل شبکه عصبی عمیق ، یک دستور را به محرک می فرستد.

با توسعه سریع صنعت خودروی الکتریکی (“EV”) ، انتظار می رود که برنامه های هولوگرافی لیزر پالس نقش مهمی در جمع آوری و ارائه داده های هولوگرافی داشته باشد. به عنوان مثال ، در طی فرایندهای رانندگی خودکار EV ، فاصله بین لنز فوکوس و لیزر باید به سرعت و با دقت تنظیم شود. وقتی جسمی از لنز کانونی دورتر یا نزدیک می شود ، لیزر از لنز کانونی و صفحه محافظ شفاف عبور می کند تا به جسم برسد. با ارزیابی تفاوت بازتاب بین اشیا در اندازه های مختلف ، دستگاه جدید WiMi قادر به جمع آوری و نمایش تصاویر هولوگرافیک واضح است.

WiMi دستگاه جدیدی را برای حل مشکلات جمع آوری اطلاعات هولوگرافیک و ارائه داده های هولوگرافیک برای EV در آینده ایجاد کرده است.

با توسعه سریع صنعت EV ، تقاضا برای ناوبری هولوگرافیک خودرو AR ، شیشه اتومبیل هولوگرافیک AR ، آینه های دید عقب AR هولوگرافی و دستگاه های ارتباطی خودرو هولوگرافیک AR به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در راستای تقاضای انفجاری برای کاربردهای هولوگرافی EV ، WiMi قصد دارد تجهیزات هولوگرافی EV ، تراشه های هولوگرافی EV و نرم افزار هولوگرافی EV را توسعه دهد تا بهتر این تقاضای رو به رشد را برآورده کند. WiMi به نرم افزارهای هولوگرافیک و راه حل های سخت افزاری متعهد متعهد است و به توسعه و درخواست برای ثبت اختراعات AR هولوگرافیک بیشتر مناسب برای صنعت EV ادامه می دهد.

درباره WIMI Hologram Cloud Inc.

WiMi Hologram Cloud، Inc (NASDAQ: WIMI) ، که عملیات تجاری آن از سال 2015 آغاز شد ، یک پلت فرم برنامه AR یکپارچه را در چین و یک کتابخانه محتوای AR هولوگرافیک جامع و متنوع در میان تمام ارائه دهندگان راه حل AR هولوگرافی در ایجاد کرده است چین. نمونه کارهای گسترده آن شامل 4،654 محتوای هولوگرافی AR است. این شرکت همچنین به سرعت پردازش تصویر دست یافته است که 80 درصد سریعتر از متوسط ​​صنعت است. در حالی که اکثر شرکتهای همکار ممکن است 40 تا 50 بلوک داده تصویر را در یک واحد فضایی خاص شناسایی و ضبط کنند ، WiMi 500 تا 550 بلوک داده را جمع آوری می کند.

بندرگاه های امن / بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995 است. این بیانیه های آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “آینده ،” “” قصد دارد “،” برنامه ریزی می کند “،” معتقد است “،” تخمین می زند “و گفته های مشابه. اظهاراتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد اعتقادات و انتظارات شرکت ، گزاره های آینده نگرانه هستند. از جمله ، چشم انداز تجارت و نقل قول های مدیریت در این بیانیه مطبوعاتی ، و همچنین برنامه های استراتژیک و عملیاتی شرکت ، حاوی بیانیه های آینده نگر است. این شرکت همچنین می تواند در گزارش های سالانه خود به سهامداران ، در گزارش های سالانه خود به سهامداران ، در گزارش های مطبوعاتی و سایر موارد ، اظهارات کتبی یا شفاهی رو به جلو را ارائه دهد. مطالب مکتوب و در اظهارات شفاهی که توسط افسران ، مدیران یا کارمندان آن به اشخاص ثالث ارائه شده است. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند ، از جمله موارد زیر را محدود می کند: اهداف و استراتژی های شرکت ؛ توسعه تجاری آینده شرکت ، وضعیت مالی و نتایج عملیات رشد مورد انتظار صنعت هولوگرافی AR ؛ و انتظارات شرکت در مورد تقاضا و پذیرش بازار از محصولات و خدمات آن. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 20-F و گزارش فعلی در مورد فرم 6-K و سایر اسناد ثبت شده در SEC موجود است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این اطلاعیه مطبوعاتی از تاریخ انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی است و شرکت هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی هرگونه بیانیه آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر اینکه در قوانین لازم الزامی باشد.

مخاطب
WIMI Hologram Cloud Inc.
پست الکترونیک: [email protected]

ICR ، LLC
شارون ژو
تلفن: 9495-975 +1 (646)
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE WiMi Hologram Cloud Inc.