Xenia Hotels & Resorts زمان انتشار سه ماهه چهارم و تمام درآمد سال 2020 و کنفرانس را اعلام می کند

ORLANDO ، فلوریدا، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Xenia Hotels & Resorts، Inc. (NYSE: XHR) (“Xenia” یا “شرکت”) نتایج مالی را برای سه ماهه چهارم و سال کامل 2020 قبل از افتتاح بازار گزارش می دهد دوشنبه ، اول مارس، 2021. مدیریت در طی یک کنفرانس در مورد نتایج شرکت بحث خواهد کرد 1:00 بعد از ظهر (به وقت شرقی) آن روز.

برای شرکت در کنفرانس تلفنی ، لطفاً مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

دوشنبه ، 1 مارس 2021، شماره تلفن (855) 656-0921 (شماره تلفن بین المللی: (412) 542-4169) را تقریباً ده دقیقه قبل از شروع تماس بگیرید.

به اپراتور بگویید که شما در حال فراخوانی کنفرانس دستاوردهای سه ماهه چهارم هتل ها و استراحتگاه های Xenia هستید.

نام و نام خانوادگی و شرکت خود را به طور کامل بیان کنید و به تماس متصل خواهید شد.

برای کسانی که قادر به شنیدن مکالمه به صورت زنده نیستند ، یک ساعت پس از پایان تماس کنفرانسی پخش مجدد در دسترس خواهد بود. برای دسترسی به پخش مجدد ، (877) 344-7529 ، کد دسترسی 10151273 را شماره گیری کنید.

پخش مستقیم وب از تماس درآمد نیز از طریق وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود. برای دسترسی ، ده دقیقه قبل از تماس به سایت www.xeniareit.com وارد شوید. بازپخش پخش اینترنتی کنفرانس بایگانی می شود و به مدت 90 روز از طریق بخش ارتباط با سرمایه گذاران در سایت www.xeniareit.com بصورت آنلاین در دسترس خواهد بود.

درباره Xenia Hotels & Resorts، Inc.
Xenia Hotels & Resorts، Inc. یک REIT با توصیه شخصی و خودگردان است که در هتل ها و استراحتگاه های لوکس و مجلل با موقعیت عالی منحصر به فرد سرمایه گذاری می کند ، با تمرکز بر 25 بازار اقامتی برتر ایالات متحده و همچنین مقصد اصلی تفریح ​​در ایالات متحده. این شرکت دارای 35 هتل شامل 10،011 اتاق در 15 ایالت است. هتل های Xenia در بخش های مجلل و لوکس قرار دارند و توسط رهبران صنعتی مانند ماریوت ، هایت ، کیمپتون ، فیرمونت ، لووز ، هیلتون و مجموعه کسلر اداره و یا مجوز دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت Xenia ، به وب سایت شرکت در مراجعه کنید www.xeniareit.com.

برای اطلاعات بیشتر یا دریافت اطلاعیه مطبوعاتی از طریق ایمیل ، لطفا از وب سایت ما در دیدن کنید
www.xeniareit.com

SOURCE Xenia Hotels & Resorts، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.xeniareit.com