ZIM اعلام می کند که عرضه اولیه اولیه ارائه می شود

هایفا ، اسرائیل، 19 ژانویه 2021 / PRNewswire / – ZIM Integrated Shipping Services Ltd. (“Company”) ، یک شرکت حمل و نقل کانتینر جهانی با بیش از 75 سال سابقه ، امروز اعلام کرد که عرضه اولیه 17.500.000 سهام عادی سرمایه سهام خود را آغاز کرده است. پیش بینی می شود عرضه اولیه با قیمتی بین 16.00 دلار و 19.00 دلار در هر سهم ZIM انتظار دارد که به متعهدین عرضه اولیه سهام ، گزینه ای را که در مدت 30 روز قابل انجام است ، برای خرید حداکثر 2،625،000 سهام عادی اضافی از سرمایه سهام خود به قیمت اولیه عرضه عمومی اعطا کند. انتظار می رود سهام عادی در بورس اوراق بهادار نیویورک با نماد “ZIM” معامله شود.

سیتی گروپ ، گلدمن ساکس و شرکت ، LLC. ، و بارکلیز به عنوان هماهنگ کننده جهانی عمل می کنند و جفری و کلارکسون پلاتو اوراق بهادار به عنوان کتاب فروش مشترک پیشنهاد اولیه عمومی عمل می کنند.

پیشنهاد فقط با استفاده از دفترچه ارائه می شود. کپی از دفترچه اولیه مربوط به پیشنهاد پیشنهادی ، در صورت موجود بودن ، می تواند از طریق: Citigroup Global Markets Inc. ، c / o Broadridge Financial Solutions، 1155 Long Island Avenue، اجوود ، نیویورک 11717 ، از طریق تلفن با شماره 1-800-831-9146 Goldman Sachs & Co. LLC ، توجه: دفترچه راهنما ، 200 خیابان غربی ، نیویورک ، نیویورک 10282 ، از طریق تلفن در 1-866-471-2526 یا از طریق ایمیل در [email protected]؛ و Barclays Capital Inc. ، c / o Broadridge Financial Solutions، 1155 Long Island Avenue، Edgewood ، نیویورک 11717 ، از طریق تلفن در 1-888-603-5847 یا از طریق ایمیل در [email protected].

بیانیه ثبت در فرم F-1 در رابطه با این اوراق بهادار ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده است اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده است. این اوراق بهادار قابل ثبت ممکن است به فروش نرسد و همچنین پیشنهادات خرید قبل از زمان لازم الاجرا شدن بیانیه ثبت ، پذیرفته نشوند این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی از این قبیل.

درباره ZIM

ZIM یک شرکت حمل و نقل کانتینر سبک و دارای دارایی سبک با موقعیت های رهبری در بازارهایی است که فعالیت می کند. تاسیس شده در اسرائيل در سال 1945 ، ZIM یکی از قدیمی ترین کشتی های حمل و نقل با بیش از 75 سال تجربه است که خدمات حمل و نقل و حمل و نقل دریایی مبتنی بر دریا را با اعتبار صنعت حمل و نقل ، اعتبار برنامه و تعالی خدمات ارائه می دهد.

اظهارات رو به جلو

اظهارات مندرج در این مقاله ممکن است گزاره هایی آینده نگر باشد که مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده یا شرایط مالی ما هستند. این اظهارات تضمین کننده عملکرد ، شرایط یا نتایج آینده نیستند و شامل تعدادی از خطرات و عدم اطمینان هستند. نتایج واقعی ممکن است به طور عمده با نتایج موجود در گزاره های آینده نگر در نتیجه تعدادی از عوامل متفاوت باشد.

جزئیات تماس:
آونر شاتس
[email protected]
ZIM مجتمع حمل و نقل خدمات آموزشی ویبولیتین

SOURCE ZIM خدمات حمل و نقل مجتمع آموزشی ویبولیتین