Zoomlion مونتاژ دوشیزگان بیل مکانیکی هوشمند را در شهر صنعتی هوشمند Zoomlion جشن می گیرد

این دستاورد پیشگام مرحله جدیدی از توسعه شهر را بشارت می دهد ، زیرا این پروژه ضمن تولید محصولات پیشرفته و هوشمند ماشین آلات ، به ساخت و ساز عمومی خود ادامه می دهد.

بیل های 20 تنی و 48 تنی که از خط مونتاژ جدید خارج می شوند ، در یک کارگاه هوشمند با مساحت 36000 متر مربع (387،500 فوت مربع) ساخته شده اند. با فرار از لیفتراک های معمولی ، بیش از 100 ربات هوشمند حمل و نقل بیش از 9000 قطعه یدکی را بلافاصله در سراسر کارگاه و همچنین سایر ربات های صنعتی برای افزایش اتوماسیون و تولید هوشمند تحویل می دهند.

ژانگ چونکسین ، رئیس و مدیر عامل شرکت Zoomlion خاطرنشان کرد: “این پارک مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی ، با اجرای کامل مفاهیم هوش ، دیجیتال سازی و پایداری اکولوژیکی طراحی شده است و دارای کارخانه های هوشمند ، انعطاف پذیر و دقیق هوشمند و خطوط تولید بدون سرنشین است. .

“هوش نامرئی” از طریق همگرایی تدارکات هوشمند و برنامه ریزی تولید ، هوش مصنوعی صنعتی ، دوقلو سازی دیجیتال ، اینترنت صنعتی و فناوری های کلان داده با سیستم مدیریت و کنترل پارک ، در هر پیوند از تولید ، بهره برداری و مدیریت پارک منعکس می شود. این تلاش تولید دیجیتال و شفاف را تحقق می بخشد و کارخانه های هوشمند را قادر می سازد تا چرخه تحقیق و توسعه ، هزینه بهره برداری و مصرف انرژی را کاهش دهند و کارایی تولید را به طور قابل توجهی بهبود بخشند.

این پارک پشتیبانی قوی از بخش ماشین آلات بیل Zoomlion و پس از اتمام کامل پارک صنعتی – به ارزش 30 میلیارد CNY (45.87 میلیارد دلار آمریکا) – به ظرفیت تولید سالانه 50،000 از انواع بیلهای هوشمند خواهد رسید ، هر شش دقیقه یک بیل از خط مونتاژ می رود.

درباره Zoomlion شهر صنعتی هوشمند

Zoomlion Smart Industrial City یک پروژه خوشه کارخانه پیشگام در کلاس جهانی است که رسماً در آن راه اندازی شد ژانویه 2019 توسط Zoomlion با سرمایه گذاری کل 100 میلیارد یوان (29/15 میلیارد دلار آمریکا) این شهر با چهار بخش اصلی ماشین آلات بتن ، جرثقیل های ساختمانی ، سکوی هوایی و کاوش ، چهار مرکز قطعات یدکی ، شش سکوی ملی نوآوری و چندین پایگاه آزمایش و جوجه کشی برای ماشین آلات هوشمند کشاورزی ، هوش مصنوعی و سایر برنامه های تحقیق و توسعه طراحی شده است. پارک جدید ساخت بیل مکانیکی هوشمند اولین پارک ساخته شده در شهر صنعتی بزرگ Zoomlion است. پس از اتمام کامل ، شهر به بزرگترین و جامع ترین پایگاه صنعتی ماشین آلات ساختمانی جهان تبدیل خواهد شد و به عنوان کارخانه ای با بازده بالا ، یک باغ بوم شناختی و یک شهر هوشمند پیشگام می شود.

درباره Zoomlion

Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co.، Ltd. (01157.HK) در سال 1992 تاسیس شد ، یک شرکت تولید تجهیزات پیشرفته است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات کشاورزی و خدمات مالی را ادغام می کند. این شرکت اکنون بیش از 600 محصول برتر را از 56 خط تولید به فروش می رساند که ده مورد قابل توجه را پوشش می دهد دسته بندی ها.

SOURCE Zoomlion

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com