ZTO Express کنوانسیون شریک شبکه پایان سال 2020 را برگزار کرد

شانگهای، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بر 12 ژانویه 2021 زمان محلی، ZTO Express (Cayman) Inc. (NYSE: ZTO؛ HKEX: 2057) (“ZTO” یا “شرکت”) ، یک شرکت تحویل سریع سریع و سریع در چین، کنوانسیون شریک شبکه پایان سال 2020 خود را در چینگپو برگزار کرد ، شانگهای، جایی که دفتر مرکزی ZTO واقع شده است.

مدیریت شرکت کننده شرکت موارد زیر را بررسی و جمع بندی کرد دستاوردها در سال 2020. طی سال گذشته ، حتی اگر اقتصاد جهانی تحت تأثیر اپیدمی قرار گرفت و رقابت در این صنعت شدت گرفته است ، این شرکت همچنان در کنار هم با نزدیک به 30،000 شریک شبکه ایستاده است تا به طور مداوم اقدامات متنوع توانمندسازی خروجی را گسترش دهد ، که ثبات شبکه. ZTO امسال با رشد سریع حجم بسته بندی صنعت ، به طور مداوم ، دور خود را جمع کرد افزایش یافت سهم بازار ، و کیفیت خدمات به طور مداوم عالی و رضایت مشتری. در طول سال 2020 ، این شرکت 17 میلیارد بسته تحویل داده است ، یک سال به سال رشد 40.3٪ ، سهم بازار خود را بیشتر گسترش داد و از نظر حجم بسته در بین همسالان در رتبه اول قرار گرفت.

در سال 2021 ، ZTO به این ماموریت متعهد خواهد ماند و کل شبکه را برای اطمینان از استقرار منظم اکوسیستم ، گسترش بیشتر سهم بازار ، رشد مداوم سودآوری کلی شبکه ، امنیت تحویل وانت ، بهره برداری و بهره برداری از شبکه تقویت می کند. اطلاعات در کل شبکه و موقعیت پیشرو کیفیت خدمات در صنعت برای تسریع توسعه در شرایط متغیر.

درباره ZTO Express (کیمن) شرکت

شرکت ZTO Express (کیمن) (NYSE: ZTO و HKEX: 2057) (“ZTO” یا “شرکت”) یک شرکت تحویل سریع و پیشرو در چین. ZTO از طریق پوشش شبکه گسترده و قابل اعتماد در سراسر کشور خدمات تحویل سریع و همچنین سایر خدمات لجستیکی با ارزش افزوده را ارائه می دهد چین.

ZTO یک مدل شریک شبکه بسیار مقیاس پذیر را اجرا می کند ، که به نظر شرکت بهترین مدل برای حمایت از رشد قابل توجه تجارت الکترونیکی در چین. این شرکت در حالی که شبکه حمل و نقل و مرتب سازی خطوط اصلی حمل و نقل را در زنجیره ارزش خدمات تحویل اکسپرس کنترل می کند ، از شرکای شبکه خود برای ارائه خدمات وانت و تحویل در آخرین مایل استفاده می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://zto.investorroom.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه حاوی جملات آینده نگر است. این اظهارات تحت بندهای “بندر امن” قانون اصلاحیه دعوی در اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگرانه را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “باور” ، “پیش رفتن” ، “باید” ، “ممکن است” ، “جستجو” ، “قصد” ، “برنامه” ، “فرافکنی” ، “می تواند” ، “چشم انداز” ، “اهداف” ، “هدف” ، “آرزو” ، “هدف” ، “هدف” ، “برنامه ها” ، “چشم انداز” و جملات مشابه. ZTO Express ممکن است در گزارش های دوره ای خود به SEC ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب کتبی و در اظهارات شفاهی که توسط افسران ، مدیران یا کارمندان خود به اشخاص ثالث گفته می شود ، اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه داشته باشد. گزاره هایی که واقعیت تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد عقاید و انتظارات ZTO Express ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را با آنچه در هر بیانیه آینده نگر وجود دارد متفاوت سازند. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های ZTO Express با SEC و HKEX موجود است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و در پیوستها از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی است و ZTO Express هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هر بیانیه آینده نگرانه متعهد نمی کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران ، لطفا با ما تماس بگیرید:

روابط سرمایه گذار

پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +86 21 5980 4508

SOURCE ZTO Express (کیمن) شرکت