افتتاحیه نرم هتل AMTD iclub Sheung Wan ، کالوین چوی در این مراسم شرکت کرد

هنگ کنگ، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – گروه توسعه املاک AMTD ، شرکت تابعه گروه AMTD که در زمینه توسعه املاک و مستغلات ، سرمایه گذاری ، بهره برداری و توسعه تمرکز دارد ، رسماً افتتاح نرم هنگ کنگمستقر در هتل AMTD iclub هتل شئونگ وان که در تاریخ برگزار شد پنجشنبه ، 26 نوامبر ، 2020. این توسعه سرمایه گذاری مشترکی است با Regal Hotels International (HKEX: 78) ، یکی از بزرگترین گروه های هتل در هنگ کنگ، و این تجارت هتل در گروه AMTD ادغام خواهد شد.

مدیریت ارشد گروه AMTD به عنوان رئیس و مدیرعامل اداره می شود کالوین چوی، همراه با نایب رئیس گروه مارسلوس وونگ، رئیس ستاد سین یات-کین ، معاون رئیس گروه مارک لوو مدیریت ارشد هتل های Regal International به عنوان معاون رئیس هولدینگ های Century City International و مدیر اجرایی International Regal Hotels جیمی لو، مدیر اجرایی و COO بلیندا یونگ، JP ، مدیر اجرایی آلن وان و مدیر کل هتل AMTD Sheung Wan کریس وونگ، در مراسم افتتاحیه نرم شرکت کرد.

هتل AMTD iclub Sheung Wan یک هتل انتخاب مدرن است که به راحتی و در مرکز تجاری و تجاری واقع شده است. محله شیونگ وان که در هنگ کنگ. با ماشین فقط 35 دقیقه طول می کشد هنگ کنگ فرودگاه بین المللی و دسترسی آسان به مرکز ، مرکز مالی بین المللی ، مرکز همایش ها و نمایشگاه های هنگ کنگ ، ترمینال فری ماکائو ، سوهو و لان کوای فونگ را ارائه می دهد. این هتل یک محیط زندگی شیک و راحت را برای مسافران تفریحی صاحب فن و تفریحی ارائه می دهد و از 32 طبقه و 98 اتاق مهمان و سوئیت با مساحت توسعه ناخالص 73،600sf تشکیل شده است.

هتل AMTD iclub Sheung Wan به طور مشترک توسط گروه توسعه املاک AMTD و Regal Hotels International (HKEX: 78) برگزار می شود و کالوین چوی همزمان به عنوان رئیس سرمایه گذاری مشترک منصوب شد. Regal Hotels International از سال 1980 در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ فهرست شده است و از طریق سرمایه گذاری خود در Regal Real Estate Investment Trust (Regal REIT) فعالیت ، مدیریت و مالکیت املاک هتل را بر عهده دارد ، دارایی های Regal REIT را مدیریت می کند و به سرمایه گذاری های مختلف دیگری نیز مشغول است.

گروه AMTD یک مجتمع متمرکز بر خدمات مالی متنوع است ، با مشاغل اصلی در بانکداری سرمایه گذاری ، مدیریت دارایی ، راه حل های دیجیتال مالی. و خدمات غیر مالی شامل آموزش و پرورش و مناطق املاک و مستغلات. در سالهای اخیر ، جدا از AMTD International ، پلت فرم بانکداری سرمایه گذاری که قبلاً در بورس اوراق بهادار نیویورک و بورس سنگاپور به صورت دوگانه ثبت شده است ، AMTD همچنین پلت فرم راه حل های متصل دیجیتال یک مرحله ای خود را گسترش داده است – AMTD Digital ، همراه با ساختمان خارج از آموزش AMTD ، دارایی AMTD و خدمات AMTD ، استراتژی منحصر به فرد و ابتکاری “IDEAS” خود را به طور کامل اجرا می کند.

منبع AMTD