بازار ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی به ارزش 30،758 هزار دستگاه تا سال 2027

شیکاگو، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی توسط سطح شارژ (سطح 1 ، سطح 2 و سطح 3 ، با زیرساخت شارژ (شارژ عادی ، نوع 2 ، CCS ، CHAdeMO و سوپرشارژر تسلا) ، شارژ سریع DC (سریع و فوق العاده سریع) – پیش بینی جهانی تا سال 2027 ” منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار جهانی ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی از 2،115 هزار دستگاه در سال 2020 رشد کند و به 30،758 هزار دستگاه در سال 2027 برسد ، با CAGR 46.6٪.

در TOC عمیق مرور کنید “بازار ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی”

156 – جداول
64 – ارقام
228 – صفحات

بروشور PDF را بارگیری کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id= 89574213

عواملی مانند تقاضای روزافزون برای رفت و آمد کم مصرف و دولتهایی که از وسایل نقلیه برقی از طریق یارانه و تخفیف مالیاتی حمایت می کنند ، منجر به پذیرش خودروسازان از خودروهای الکتریکی و رشد بازار ایستگاه های شارژ خودروهای برقی شده است.

نگرانی های فزاینده در مورد افزایش آلودگی توسط صنعت خودرو دلیل اصلی تبلیغ نهادهای دولتی نسبت به وسایل نقلیه معمولی است. آنها نیاز به ارتقا vehicles وسایل نقلیه کم مصرف برای کاهش آلودگی فزاینده را تشخیص داده اند. برای جذب و تشویق مردم به خرید وسایل نقلیه الکتریکی و ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی ، ارگان های دولتی کشورهای مختلف در حال ارائه طرح ها و مشوق های سودآور هستند که شامل تخفیف های قابل توجه ، هزینه برق کمتر برای شارژ ، هزینه راه اندازی کمتر شارژرهای EV ، یارانه برای راه اندازی شارژرهای EV که در برخی از کشورها ممکن است به 1/3 هزینه راه اندازی برسند.

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود بزرگترین بازار پیش بینی شده باشد

این منطقه میزبان برخی از سریعترین اقتصادهای در حال توسعه در جهان است چین و هند. دولت های این اقتصادهای نوظهور پتانسیل رشد بازار جهانی ایستگاه شارژ خودروهای الکتریکی را تشخیص داده و از این رو ، ابتکارات مختلفی را برای جذب OEM های اصلی برای تولید زیرساخت های شارژ خودروهای الکتریکی در بازارهای داخلی اتخاذ کرده اند. به عنوان مثال ، ارائه دهندگان شبکه شارژ برای ایستگاه های شارژ EV با OEM های مختلف برای حمایت مالی از شارژ EV رایگان درایورهای EV همکاری می کنند. این امر منجر به افزایش تولید خودروهای الکتریکی در سال های اخیر شده است که تقاضای داخلی و همچنین خارج از کشور را تأمین می کند. ژاپن و چین صادرات وسایل نقلیه الکتریکی و تأمین راه حل های تجهیزات در سراسر جهان.

اروپا پیش بینی می شود دومین بازار بزرگ در طی پیش بینی باشد

بازار ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در اروپا پیش بینی شده است که دومین بزرگترین در طول دوره پیش بینی باشد. انتظار می رود بازار ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی اروپا با رشد زیادی در کشورهایی مانند هلند، سوئد، سوئیس، اتریش، دانمارک، آلمان، و انگلیس پیشرو در روند پذیرش سریع زیرساخت شارژ EV در دوره پیش بینی است. در حال حاضر کشورهایی مانند هلند، آلمان، فرانسه، انگلیس ، و نروژ اکثر کشورهای آماده EV در هستند اروپا. با پایان دوره پیش بینی ، هلند، آلمان، و انتظار می رود انگلیس به سمت هدف از بین بردن وسایل نقلیه سوخت فسیلی طبق برنامه ریزی شده توسط این کشورهای اروپایی حرکت کند.

درخواست گزارش نمونه رایگان: https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id= 89574213

انتظار می رود بخش Super Charger سریعترین رشد در پیش بینی باشد

در حال حاضر ، آسیا و اقیانوسیه در حالی که منطقه دارای بالاترین تعداد شارژرهای فوق العاده در جهان است اروپا دارای بالاترین رتبه دوم است. به این دلیل که شارژ سریع برای استفاده روزانه در این کشور ترجیح داده می شود آسیا و اقیانوسیه منطقه پیش بینی می شود که بخش شارژرهای فوق العاده در هر سه منطقه با سرعت بالایی رشد کند ، اما بیشتر در منطقه آمریکای شمالی به دلیل استفاده زیاد از وسایل نقلیه الکترونیکی در ایالات متحده است. در منطقه اروپا ، شارژرهای فوق العاده در کشورهایی مانند نروژ، هلند، انگلستان و … در آسیا و اقیانوسیه، شارژرهای فوق العاده به طور عمده در استفاده می شوند چین و به میزان کمتری در ژاپن، کره جنوبیو غیره. کشورهای مختلف برنامه هایی را برای گسترش قابل توجه ایستگاه های شارژ EV از هر دو نوع طی پنج تا ده سال آینده اعلام کرده اند. که در آمریکای شمالی، شرکت های مختلف برای سرعت بخشیدن به توسعه زیرساخت های شارژ فوق العاده با کشورهای مختلف همکاری می کنند. انتظار می رود در طول دوره پیش بینی ، شارژرهای فوق العاده با بالاترین نرخ رشد در این کشور داشته باشند آسیا و اقیانوسیه منطقه و دومین بالاترین منطقه در منطقه آمریکای شمالی است.

جهانی بازار ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی تحت سلطه بازیکنان بزرگی مانند ChargePoint (ایالات متحده) ، Shell (هلند) ، شارژ چشمک (ایالات متحده) ، BYD (چین) ، و تسلا (ایالات متحده). این شرکت ها محصولات و راه حل های گسترده ای را برای صنعت ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی ارائه می دهند و دارای شبکه های توزیع قوی در سطح جهانی هستند و آنها سرمایه گذاری زیادی در تحقیق و توسعه برای تولید محصولات جدید دارند.

گزارش های مرتبط را مرور کنید:

بازار وسایل نقلیه الکتریکی توسط وسایل نقلیه (اتومبیل های مسافری و وسایل نقلیه تجاری) ، کلاس خودرو (با قیمت متوسط ​​و لوکس) ، پیشرانه (BEV ، PHEV و FCEV) ، فروش EV (نصب شده / مدل ها) ایستگاه شارژ (عادی و فوق العاده) و منطقه – جهانی پیش بینی تا سال 2030

بازار وسایل نقلیه تجاری الکتریکی براساس نوع پیشرانه ، نوع خودرو ، برد ، نوع باتری ، طول اتوبوس ، نوع خروجی برق ، نوع ظرفیت باتری ، نوع اجزا ، نوع وسایل نقلیه مستقل ، کاربر نهایی و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2028

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد و رقابتی پلت فرم تحقیقات بازار MarketsandMarkets ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه و پیش بینی بازارهای بازار متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/electric-vehicle-supply-equiry-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/electric-vehicle-supply-quliance.asp

SOURCE MarketsandMarkets