کامیون حمل و نقل سالم آمریکا برنامه پیشگیری از دیابت شناخته شده CDC WellSpark Health را به صنعت حمل و نقل ارائه می دهد

از سال 1997 ، HTA در تلاش است تا سلامت و سلامت رانندگان کامیون ، هم مالک مستقل / اپراتورها و هم رانندگان ناوگان را بهبود بخشد. HTA راه حل های حرفه ای رانندگان را برای یک زندگی سالم و مناسب در محل کار و زندگی – در جاده ارائه می دهد. “ما همکاری با WellSpark را به دلیل توانایی آنها در ارائه برنامه های متناسب و سفارشی برای دسترسی به جمعیت سخت ترجیح دادیم. رانندگان ما به راه حلهای متناسب با چالش های طولانی مدت در جاده بودن نیاز دارند. این همان چیزی است که WellSpark ارائه خواهد داد.” بیل گوردون، رئیس HTA.

برنامه پیشگیری از دیابت WellSpark (DPP) بیش از میانگین ملی برنامه های CDC سنتی شناخته شده است که باعث کاهش متوسط ​​کاهش وزن و کاهش سطح A1c می شود. “ما از همکاری با HTA هیجان زده ایم و رویکرد ابعادی زندگی خود را برای رانندگان حرفه ای کامیون در سراسر آمریکا به سلامتی ارائه می دهیم. صنعت حمل و نقل نقشی حیاتی در کشور ما دارد و رانندگان کامیون با چالش های بهداشتی منحصر به فرد در کار روبرو می شوند. مربیان بهداشت سبک معتبر WellSpark برای درک وضعیت منحصر به فرد هر فرد – انتخاب هایی که در مورد غذا و ورزش انجام می دهند – و همچنین پویایی خانواده ، سلامت روان ، فرهنگ و هر چیز دیگری که در سلامتی فرد نقش دارد تلاش کنید. سلامتی و همچنین یافتن راه هایی – و دلایل – برای دستیابی به جمعیت سخت ، مانند رانندگان حرفه ای کامیون ، برای سلامتی و ماندن. روبرتا واشتلهاوزن، رئیس WellSpark.

HTA پیشنهاد برنامه WellSpark را به بیش از 700 ناوگان به نمایندگی از 200،000 عضو وابسته در فوریه 2021 آغاز می کند.

درباره حمل و نقل سالم آمریکا (HTA)

حمل و نقل سالم آمریکا در پاسخ به آمار نگران کننده مربوط به ناسالم جمعیت راننده کامیون حرفه ای تاسیس شد. افراد حرفه ای در جاده ها متوسط ​​امید به زندگی کمتری دارند و موارد مختلفی از بیماری ها از جمله دیابت ، فشار خون بالا ، آپنه خواب ، چاقی و موارد دیگر را بیش از حد متوسط ​​نشان می دهند. HTA برنامه هایی را برای بهبود سلامت رانندگان حرفه ای ارائه می دهد و مرجع اصلی در زمینه بهداشت و سلامت رانندگان است. اطلاعات بیشتر در https://www.healthytruck.org/.

درباره WellSpark

WellSpark Health ، یک شرکت پیشرو در زمینه بهداشت ، پیشگیری و مدیریت بیماری ها ، مجموعه کاملی از برنامه های سفارشی را ارائه می دهد که برای حمایت از نیروی کار مدرن در دستیابی به خوبی شخصی آنها طراحی شده است. با کار با WellSpark ، کارفرمایان فرهنگ سلامتی را ایجاد می کنند که انگیزه کارکنان را برای ایجاد تعامل و تحمل تحمل آنها فراهم می کند. این در نهایت منجر به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی در آینده ، بهبود بهره وری و مشارکت و کاهش غیبت می شود. بر اساس کانتیکت، WellSpark در سراسر کشور به کارفرمایان بخش دولتی و خصوصی خدمات ارائه می دهد ایالات متحده. WellSpark بخشی از خانواده شرکت های EmblemHealth است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید Wellsparkhealth.com.

SOURCE WellSpark سلامتی

لینک های مربوطه

http://www.wellsparkhealth.com