2021 نسخه جدیدی از شرود کامیون به ارمغان می آورد

شرود برای اطمینان از رضایت مشتری از آن ارتقا می یابد

علاوه بر بسته های نسخه ویژه شرود.

نمایندگی ها به دنبال پشتیبانی و خدمات گارانتی پس از فروش هستند ، بیشتر از این نگاه نکنید ، زیرا یک عضو تیم در حال گسترش شرود به صورت تضمینی در عرض 24 ساعت به هرگونه نیاز پاسخ می دهند.

شرود با کنترل بی نظیر کیفیت و پیشرفته ترین و اختصاصی ترین CRM منحصراً برای فروشندگان و مشتریان خرده فروشی ، تلاش می کند تا هر معامله ای را تا حد ممکن یکپارچه و با سفارشات همیشه به موقع انجام دهد.

می گوید جنرال موتورز بیل مارتینو، “ما چند کامیون شگفت انگیز می فروشیم ، اما در پایان روز ، ما یک کار خدمات مشتری هستیم. در خدمت شما و اطمینان از بالاترین سطح کیفیت برای هر نوع نیاز. ما از تلاش های بازاریابی فروشنده خود پشتیبانی می کنیم و ارزش کامل را درک می کنیم ما باید فراهم کنیم. تجربه مشتری در اولویت است. “

شرود با شرایط همه گیر سازگار می شود

همه گیری COVID-19 صنعت خودرو را کاملاً تغییر داده است ، با این حال شرود متعهد است که نگرانی های مشتری را راحت کند.

خود را به تمام پروتکل های بهداشتی COVID-19 ، از جمله ماسک زدن اجباری ، ایستگاه های ضدعفونی کننده و همچنین روش های بهداشتی شدید برای همه واحدها قبل از ترک محل ، مجهز کرده و اطمینان حاصل کنید که وسیله نقلیه هر مشتری به بالاترین استانداردهای تمیزی پایبند است.

چهار دهه و شمارش برای خدمات بی نقص شرود

شرود کامیون ها از سال 1979 وانت های تبدیل و کامیون های بلند شده را مستقیم به نمایندگی ها می فروشد.

شرود به عنوان قدیمی ترین استخدام وثیقه خانوادگی که به صورت خصوصی برگزار می شود ، اعتماد جدی همه تولید کنندگان را برای تکمیل وسایل نقلیه برای خرده فروشی جلب کرده است ، همه در حالی که به طور مداوم در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند تا بهترین نتیجه را در راحتی ، تجمل و هیجان برای تمام مشتریان فروشنده و خرده فروشی فراهم کند.

شرود با رشد در طول سال 2020 و ادامه این مسیر تا سال 2021 با تعداد کارکنان بیشتر ، پشتیبانی فنی بیشتر و بخش گارانتی در حال گسترش ، تضمین می کند که افزایش تقاضا تاثیری در به موقع بودن آنها نخواهد داشت و تولید نیازها را برآورده می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با 800-824-6333 تماس بگیرید یا به سایت sherrodtrucks.com مراجعه کنید

تماس با رسانه:
جو واسطه
وبوسیتی
678-892-7157
[email protected]

منبع شرود