Boatim Inc. امروز “Investor Deck Q1 2021” به روز شده خود را در دسترس سهامداران خود قرار داد

میامی، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – شرکت Boatim (OTCQB: BTIM) ، یک بازار اینترنتی داده محور برای خرید و فروش قایق ها و قایق های تفریحی در هر نقطه از جهان ، عرشه سرمایه گذاران Q1 / 2021 به روز شده خود را منتشر کرد. این ارائه شامل تعدادی از مهمترین واقعیت ها و ارقام مربوط به شرکت ، بازارهای هدف آن ، محصولات و تیم مدیریتی است.

مدیر مالی می گوید: “ما قصد داریم با ورود به سال 2021 کلیه سهامداران و سرمایه گذاران بالقوه خود را در جریان برنامه ها ، چشم انداز و روند اخیر بازار قرار دهیم.” بن سالتر، “و بنابراین ما خوشحالیم که نسخه به روز شده Deck Investor خود را به طور گسترده تر در تمام کانال های مناسب ، از جمله سایت شرکت های Boatim Inc با OTC Markets در دسترس قرار می دهیم.”

Deck Investor می تواند بصورت pdf بصورت مستقیم در اینجا و همچنین در صفحه روابط سرمایه گذار ما بارگیری شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اخبار منتشر شده قبلی ، لطفاً به صفحه بازارهای OTC ما مراجعه کنید.

درباره شرکت Boatim

Boatim Inc. (OTCQB: BTIM) یک بازار آنلاین آنلاین و دارای شبکه اجتماعی ویژه ویژه برای صنعت قایقرانی و کاربران قایق است.

شرکت Boatim در سال 2018 تاسیس شد و اکنون 26 نفر در میامی استخدام می کند (ایالات متحده ) و بارسلونا (اسپانیا) این راه اندازی فناوری ، نرم افزاری مختص صنعت را با هدف تسهیل روند خرید و فروش آنلاین قایق فراهم می کند.

در Boatim.com صنعت قایقرانی می تواند محصولات را بفروشد و تبلیغ کند و با یک مشتری بالقوه سریع رشد کند ، در حالی که کاربران قایق می توانند قایق ها را کشف و خریداری کنند و با افراد و مارک های همفکر ارتباط برقرار کنند. این پلتفرم که هم از طریق دستگاه های تلفن همراه و هم از طریق دسک تاپ قابل دسترسی است ، از طریق قرار دادن لیست و برنامه های اشتراک و همچنین تبلیغات روی پلتفرم درآمد کسب می کند. با تشکر از مقیاس پذیری عالی مدل کسب و کار ، برنامه ریزی شده است که درآمد بیشتری به زودی اضافه شود.

از اوت 2019 ، شرکت تازه تأسیس شده با بودجه خصوصی به یک نهاد در فهرست عمومی تبدیل شده است و در نماد معاملاتی BTIM در بازار سرمایه گذاری OTCQB تجارت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Boatim ، به https://investor.boatim.com مراجعه کنید

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه در مورد انتظارات تجاری آینده ما است ، که مشمول مقررات بندر امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. این بیانیه های آینده نگرانه فقط پیش بینی هستند و ممکن است به دلیل عوامل مختلفی از جمله: توانایی ما در حفظ یا افزایش کاربران و سطح تعامل؛ اعتماد ما به درآمد تبلیغات ؛ وابستگی ما به سیستم عامل های تلفن همراه ، شبکه ها و استانداردهایی که کنترل نمی کنیم. خطرات مرتبط با توسعه محصول جدید و معرفی آنها و همچنین سایر اقدامات جدید تجاری ؛ تأکید ما بر رشد و تعامل کاربر و تجربه کاربر نسبت به نتایج مالی کوتاه مدت ؛ رقابت؛ دعوا حریم خصوصی و نگرانی های نظارتی خطرات مرتبط با مالکیت نقض امنیت؛ و توانایی ما در مدیریت رشد و عملیات پراکنده از نظر جغرافیایی. این و سایر خطرات و عدم قطعیت های احتمالی که می توانند نتایج واقعی را با نتایج پیش بینی شده متفاوت کنند ، به طور کامل در زیر عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K ثبت شده در SEC در 2 دسامبر سال 2020 ، که با از طریق وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov در دسترس است. اطلاعات اضافی نیز در گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K برای سال منتهی به 31 اوت 2020 ذکر شده است. علاوه بر این ، لطفا توجه داشته باشید که تاریخ این بیانیه مطبوعاتی 02 فوریه 2021 است ، و هر گونه اظهارات آینده نگر حاوی در اینجا بر اساس فرضیاتی استوار است که به اعتقاد ما از این تاریخ منطقی است. ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی این اظهارات در نتیجه اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده متعهد نمی شویم.

Boatim® یک علامت تجاری ثبت شده از Boatim، Inc است. کلیه نام های محصول ، علائم تجاری و علائم تجاری ثبت شده متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

© 2021 Boatim، Inc. ، کلیه حقوق محفوظ است.

SOURCE Boatim Inc.

لینک های مربوطه

https://boatim.com