Fuel Me اعلام کرد برنامه ابتکاری خرید سوخت مبتنی بر ابر و کمک به کنار جاده

این پلتفرم انقلابی با استفاده از یک تیم رهبری که برای افرادی مانند Chevron ، BP ، Clark Products و Mansfield برای مشتریان بزرگ شرکت های بزرگ مانند UPS ، CSX و Rexel فروش کرده است ، از چندین دهه تجربه در صنعت توزیع سوخت مستقیم بهره می برد. تیم Fuel Me پس از درک کلی از صنعت ، متوجه شدند که روند تهیه سوخت بسیار قدیمی و ناکارآمد است. Fuel Me با درک نیاز به ابزارهای مدیریتی پیشرفته و پیشرفته از نظر فناوری ، یک راه حل فناوری واقعاً نوآورانه و مخل ایجاد کرد.

Fuel Me خواسته های مطرح شده در سایت های شغلی را امروزه درک می کند زیرا نگهداری تجهیزات و ماشین آلات سوخت در چندین سایت و داشتن جدول زمانی دقیق برای توسعه کار یک پروسه سختگیرانه برای پیمانکاران است. در حقیقت ، بدون دید در زمان واقعی ، تخمین زده می شود که 70٪ از سایت های شغلی ایالات متحده بیش از بودجه را صرف هزینه سوخت می کنند. سیستم عامل Fuel Me قابلیت مشاهده و همسان سازی حسابداری را که قبلاً در دسترس نبوده است و در گذشته از تحویل سوخت تا صورتحساب 30+ روز طول می کشد و نیازی به کلیپ بورد منسوخ شده و ورق های اکسل نیست. Fuel Me راه حل ایده آلی برای کمک به پیمانکاران و شرکت های ساختمانی است که با موفقیت در مدیریت بسیاری از سایت های شغلی ، صرفه جویی در وقت ، هزینه و بار اداری آنها را انجام می دهند.

Fuel Me همچنین مزایای استثنایی را به رانندگان کامیون و شرکت هایی که ناوگان بزرگ حمل و نقل را در اختیار دارند ، ارائه می دهد. در حال حاضر ، 3 میلیون کامیون Long Haul در جاده ها در ایالات متحده وجود دارد که توقف کافی کامیون نیست ، و مشکلات سوخت رسانی به طور فزاینده ای را برای کامیونداران ایجاد می کند. خطوط طولانی در توقف کامیون بیش از حد متراکم منجر به متوسط ​​زمان توقف می شود که اغلب از 1 ساعت فراتر می رود و طبق گفته وزارت حمل و نقل ایالات متحده ، 15 دقیقه افزایش در زمان سکونت میزان انتظار تصادف یک کامیون را 6.2٪ افزایش می دهد. همراه با افزایش خطر تصادف ، این زمانهای توقف منجر به هزینه های بالاتر در هر گالن تا حداکثر می شود 0.40 دلار.

Fuel Me با همکاری پارک کامیون قرارداد خود را با صدها مکان پارک خصوصی در سراسر کشور تضمین کرد و به مشتریان تضمین می کرد که پارکینگ را برای خدمات سوخت دیزل در حالی که کامیون ها برای ساعت استراحت اجباری متوقف می شوند (8 ساعت استراحت برای هر 11 ساعت حمل و نقل) متوقف کنید. Fuel Me با نام “Door Dash of Diesel” توسط CDL Life ، خدمات سوخت رسانی در سراسر کشور را به مشتریان ارائه می دهد و خطر تصادف را برای اپراتورها کاهش می دهد – همه اینها صرفه جویی در وقت و هزینه است.

برنامه Fuel Me قیمت رقابتی و خدمات عالی را از طریق شبکه معتبر سراسری Fuel Me با بیش از 30،000 فروشنده تأیید شده تضمین می کند ، در حالی که به کاربران امکان می دهد تمام سفارشات خود را در یک مکان و در زمان واقعی با ردیابی GPS از ابتدا تا انتها مدیریت کنند. پاساکانتاندو گفت: “خواه شما برای راه اندازی بیل مکانیکی خود در محل کار خود به سوخت نیاز داشته باشید یا راننده ای که مخزن خود را پر می کند ، Fuel Me پاسخی است که همه منتظر آن بوده اند.” به همان روشی که اوبر حمل و نقل را به هم زد و آمازون انقلابی در صنعت مصرف ایجاد کرد ، Fuel Me آماده است صنعت تهیه سوخت را از یک فرآیند سخت کوش به یک تجربه یکپارچه تبدیل کند.

برنامه Fuel Me در Fuel.me و همچنین فروشگاه های برنامه Android و IOS موجود است: https://fuel.me/services/application/

برای کسانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه تلفن همراه Fuel Me هستند و یا مایلند جلسه هیئت مدیره را برای هر شرکتی برنامه ریزی کنند ، لطفا در صورت تمایل با آنها تماس بگیرید:

سایت اینترنتی: https://fuel.me
تلفن: (833) 838-3563
پست الکترونیک: [email protected]
فیس بوک – https://www.facebook.com/OfficialFuelMe
اینستاگرام – https://www.instagram.com/officialfuelme
توییتر – https://twitter.com/OfficialFuelMe
LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/fuel-me/

منبع سوخت من

لینک های مربوطه

http://fuel.me