Gravity Haus “Haus Partners” را راه اندازی کرده و به اعضای شرکای سفر در کاستاریکا ، Truckee ، Telluride و Silverton مزایای اعضای جدید اضافه می کند

دنور، 2 فوریه 2021 / PRNewswire / – جاذبه هاوس ، تجربه سریع آگاه و جهانی و مهمان نوازی در جهان در حال رشد است برکنریج، ویل و پارک زمستانی (افتتاح ژوئن 2021) ، اکنون از طریق برنامه جدید Haus Partners تخفیف ، مزایا و ماجراهای اعضا را افزایش می دهد (https://gravityhaus.com/haus-partners/) جدید Haus Partner تجارب سفر برای اعضا شامل موارد زیر است: ایگوانای طلاکاری شده (نوسارا ، کاستاریکا) ، هتل Cedar House Sport (شمال دریاچه تاهو /Truckee ، کالیفرنیا) ، هتل و اقامتگاه های مادلین ، یک منبع تغذیه Auberget (تلوراید ، شرکت) ، و هتل وایمن (سیلورتون ، شرکت) با راه اندازی Haus Partners ، اعضای Gravity Haus اکنون می توانند گزینه های سفر را در شش (6) مقصد در کاوش کنند آمریکای شمالی، با Gravity Haus اضافی با مارک تجاری و Haus Partner مقاصدی که باید در طول سال 2021 اعلام شوند.

پس از تجربیات Gravity Haus به جامعه عضویت خود و مهمانان هتل در هتل ارائه می دهد برکنریج و ویل ، شرکت، اعضای انجمن Gravity Haus اکنون می توانند در سفرهای ماجراجویی به مقصد جدیدی شرکت کنند. Haus Partners بیشتر از پس انداز هتل در اختیار اعضا قرار می دهد – هر مقصد جدید فعالیت ها و تجربیاتی را که مطمئناً حتی عجیب ترین انتظارات سفر ماجراجویانه را برآورده می کند برجسته می کند.

مزایای اعضای Gravity Haus بسته به آنها متفاوت است Haus Partner، و شامل:

  • پس انداز هتل: هنگام رزرو از طریق برنامه Gravity Haus برای اپل و آندروید ، بین 20-50 off تخفیف برای نرخ شبانه. منوط به محدودیت و تاریخ خاموشی.
  • دسترسی به آبگرم و تناسب اندام با تخفیف تا 25٪
  • امکانات غذایی و آشامیدنی و یا تخفیف های قبلی ساعت 3 عصر
  • توصیه های فعالیت با تخفیف تا 25٪
  • Haus Quiver دسترسی به تلوراید و کامیون، نسخه های نمایشی دنده حق بیمه نامحدود از طریق برنامه Gravity Haus رزرو شده است

هتل Gilded Iguana Surf ، نوسارا ، کاستاریکا
https://gravityhaus.com/haus-partners/gilded-iguana/

طراحی شده توسط Surferers ، برای Surferers – The Gilded Iguana نقطه اصلی موج سواران در نوسارا از سال 1988 است. موج سواران ، دوستداران یوگا و مسافران ماجراجویی که به دنبال بهترین ها در کاستاریکا هتل ها برای دسترسی مستقیم به مشهورترین ساحل منطقه ، Playa Guiones ، و اقامت در آنجا هستند تا ثابت ترین استراحت های موج سواری در جهان ، یک استراحتگاه آرام یوگا و دوچرخه سواری کوهستانی پرماجرا را تجربه کنند. هتل و تجربیات ما برای کل خانواده طراحی شده است.

Cedar House Sport Hotel ، North Lake Tahoe، CA https://gravityhaus.com/haus-partners/cedar-house-sport-hotel/

BASECAMP خود را برای ماجراجویی – Cedar House تراشیده شده از جذابیت طبیعی در اطراف آن ، ترکیبی از معماری نوآورانه و رابطه همزیستی بین ذهن ، جسم و روح است. با استفاده از ترکیبی بی نظیر از مواد بازیافتی و خالص ، هتل نمونه ای از آگاهی از محیط زیست است و خود را در چشم انداز خیره کننده خود ادغام می کند. ماموریت ما ارائه یک تجربه مهمان منسجم است که الهام بخش باشد. با تمرکز بر ارتباطات ، پایداری و اکتشاف در فضای باز ، ما چیزی فراتر از یک مکان برای اقامت هستیم. ما یک مقصد فعال در سبک زندگی هستیم ، با وجدان محیطی قوی ، طرفدار تعامل جسمی و عاطفی با طبیعت ، فرهنگ و جامعه اطرافمان هستیم.

هتل و اقامتگاه های Madeline ، مجموعه ای از استراحتگاه های Auberge ، تلوراید ، شرکت https://gravityhaus.com/haus-partners/madeline-hotel/

ماجراجویان را در همه ایالات متحده جشن بگیرید – ماجراجویان پرشور و طرفداران پرشور خارج از منزل فوق العاده تماس می گیرند تلوراید خانه معنوی آنها واقع در انتهای دره جعبه ای سرسبز ، جایی که صخره های قرمز از کف دره برمی خیزد ، و قله های برفی کوههای سن خوان با شکوه جلوی آن قرار دارد. هتل مادلین بهترین استراحتگاه در است تلوراید، یکی از مطلوب ترین مقصد در طول سال برای ماجراجویی معتبر. با سبک زندگی کوهستانی آرام خود و در کنار خانواده مادلین احساس راحتی در خانه کنید.

هتل وایمن ، سیلورتون ، شرکت
https://gravityhaus.com/haus-partners/the-wyman-hotel/

یک فرار واقعی کوه – هتل Wyman یک کنتراست فوق العاده و مدرن است سیلورتون ، کلرادو کوههای ناهموار و جذابیت غرب وحشی. واقع در سیلورتون خیابان اصلی ، ساختمان برجسته 1902 با امکانات رفاهی و رفاهی یک هتل بوتیک شهری دوباره تصور شده و فضایی استقبال کننده ، تفکرآمیز و مناسب برای هنرمندان ، خلاقان و ماجراجویان است. هرکدام از 15 اتاق مهمان به گونه ای طراحی شده اند که تمام راحتی مورد نیاز شما برای یک اقامت لوکس و آرام را با چشم انداز خیره کننده کوه و ماجراجویی درست درب منزل فراهم می کنند.

“تجربه جامعه Gravity Haus با الهام از سفر ما در تربیت سه بچه ما برای زندگی نهایی الهام گرفت کلرادو سبک زندگی که در آن اشتیاق غیر قابل انکاری برای تناسب اندام و سلامتی داریم ، عشق به طبیعت و ماجراهای داریم و تبدیل شده ایم تا به مهمانداران کره زمین و رشد خود تبدیل شویم. ” جیم بازدارنده، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Gravity Haus. “از طریق روابط ما با همکاران Haus Gravity Haus دسترسی تخفیف یافته ای را به مقصد جدید ماجراجویی در سراسر جهان بدست می آورند – نه تنها تفرجگاه های کوهستانی نمادین در ایالات متحده بلکه آب و هوای گرم و مقصد ساحلی. با این رشد هیجان انگیز هرگز زمان بهتری برای عضویت در جامعه Gravity Haus. “

در حالی که بیشتر تجربیات مربوط به Gravity Haus برای افراد غیر عضو در دسترس است ، اعضای کامل Gravity Haus علاوه بر سبک زندگی کلی جامعه Gravity Haus ، مزایای و صرفه جویی قابل توجهی را نیز در پی دارند. چهار (4) سطح عضویت در دسترس است ، فقط با شروع 40 دلار/ ماه به مدت 12 ماه. جزئیات عضویت کامل در www.gravityhaus.com/ عضویت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Gravity Haus و برنامه عضویت آن ، لطفاً مراجعه کنید www.gravityhaus.com یا مارک را دنبال کنید اینستاگرام یا فیس بوک.

درباره جاذبه هاوس
Gravity Haus یک مهمان نوازی آگاهانه در سطح جهانی و مارک تجربی است که جامعه ای همفکر را برای تقویت یک سبک زندگی فعال و رشد شخصی تقویت می کند. طراحی شده برای فعال کردن جامعه ای از ماجراجویان از طریق عضویت ، هتل ها ، فناوری ، پایداری ، غذا و نوشیدنی و تجارب مداوم درونی ، Gravity Haus دارای طیف وسیعی از برنامه های اجتماعی و فضای باز در سراسر کلرادو و در سطح بین المللی Gravity Haus از طریق شرکای خود ، غذا و نوشیدنی و محصولات متفکر مراقبت از کره زمین ، پایداری را به هر جنبه از سبک زندگی خود تزریق می کند. از طریق برنامه مارک ، اعضا و مهمانان هتل می توانند تخفیف های ویژه ، تجارب خودی و همچنین استفاده از برنامه را برای راحتی از جمله ورود به سیستم / چک کردن دیجیتال ، ورود بدون کلید به اتاق های مهمان و فضای همکاری StarterHaus ، سفارش ، چرخ دنده ، ارسال درخواست دربان بدون تماس ، ثبت نام در کلاسهای تناسب اندام و موارد دیگر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت یا رزرو اقامت در یکی از املاک ، به این سایت مراجعه کنید www.gravityhaus.com.

دارایی های رسانه ای: تصاویر هتل + سبک زندگی می توانند باشند اینجا بارگیری شده

SOURCE Gravity Haus

لینک های مربوطه

https://gravityhaus.com